Jump to content

Алергия към алкохол


Iryoku

Recommended Posts

Никога не съм харесвал алхокола като цяло (на вкус, ефект и т.н.), заради което и не пия повече от 2-3 пъти на година (ако въобще го направя), но днес открих нещо доста забавно и реших да го споделя с вас, а именно - съществува алергия към алкохола :lol:

 

Изглежда има различни степени, като една от най-висшите форми е толкова остра, че симптомите се появяват дори когато си слагаш дезодорант!

 

В моя случай носът ми се запушва и почвам да приказвам носово, а доста често и гласът ми се губи. Предупредиха ме, че за всеки случай е по-добре да го избягвам (което пък е една страхотна причина да откажеш на приятел).

 

Според мен една подобна алергия може да се приеме като "доброкачествена". Вие как мислите по този въпрос?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм харесвал алхокола като цяло (на вкус, ефект и т.н.), заради което и не пия повече от 2-3 пъти на година (ако въобще го направя), но днес открих нещо доста забавно и реших да го споделя с вас, а именно - съществува алергия към алкохола :lol:

 

Изглежда има различни степени, като една от най-висшите форми е толкова остра, че симптомите се появяват дори когато си слагаш дезодорант!

 

В моя случай носът ми се запушва и почвам да приказвам носово, а доста често и гласът ми се губи. Предупредиха ме, че за всеки случай е по-добре да го избягвам (което пък е една страхотна причина да откажеш на приятел).

 

Според мен една подобна алергия може да се приеме като "доброкачествена". Вие как мислите по този въпрос?

 

 

Да, наистина е странно....

Може би не употребяваш правилното питие :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана ми смешно, това с носовото говорене. Представих си колко би било забавно да го видя. :D Извинявай за което. Защото никоя алергия не е хубава или позитивна. Обаче има къде къде по гадни забрани, така че това не е чак толкова лошо, особено в твоят случай. Не знам за вкуса и мириса, но на мен ефекта му ми харесва. :lol: Поне успява да ми вдигне настроението, защото съм от тези хора на които често им е скучно (или не могат да се отпуснат) и като цяло има позитивен ефект за доброто прекарване. :) Та може би бих съжалявал... но в твоят случай май не е толкова зле, щом не ти върши работа по принцип. Козметиката не ме интересува толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма алергия, която да се приеме за "доброкачествена" според мен. На мен нито носа ми се запушва, нито гласа ми се губи, но пък "ума ми се губи", като прекаля, тъй че от доста време не пия по много :lol:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубави алергии няма и твоя пост просто затвърди мнението ми. Честно надявам се никога да не съм на мястото ти, защото пък аз обичам да съм на маса с приятели и т.н. :D . Няма да споменавам, че от часта с алергията и към дезедоранти направо ме втриса. Ако 50% от нашите "обичащи" личната хигиена съграждани имат същата форма на заболяване като теб просто слизам от градския транспорт окончателно и ще доживея живота си здравословно маайки крачоли из цяла София :blink: Тази теория няма нищо общо със теб/не го приемай като личен коментар/, а си е просто хипотеза, слава богу за което.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...