Jump to content

Recommended Posts

Sky+and+Ocean_BG_poster_version.png

Sky and Ocean (2009)
Страна: Южна Корея
Премиера: 29 октомври 2009
Времетраене: 104 мин.
Жанр: Драма, Романс
Режисьор: Oh Dal Kyun
Субтитри: Български

Участват:
Jang Na Ra - Ha Neul (sky)
Juni - Bada (ocean)
Yu Ah In - Jin Kyu
Jeong Hye Won
Baek Hyun Suk - Mi Suk
Oh Jung Hae - teacher Min

Резюме: Ха Нъл (Jang Na Ra) е надарена цигуларка, която през пвечето време си седи у дома. Пада (Juni) е изоставена от родителите си и постоянно е сама. Джин Гю (Yu Ah In) загубва родителите си в ранна възраст. Сега работи като доставчик на пица. Чрез музиката, приятелство и любовта тези трима приятели постепенно извличат поуки за живота.

С български субтитри :click: :click:
С български и английски субтитри :click:

с руски субтитри :click:

Много готино филмче!! Разчувства ме, ту плаках, ту се смях. А накрая ме остави с усмивка и едно топло чувство. И тримата актьори са ми любимци и са страшни сладури ...справиха се великолепно! Музиката също е страхотна! Jang Na-ra има много хубав и специфичен глас. Ако някой намери ost-то да пусне линкче, че аз не успях да го издиря.

Филма го нареждам в любими, а сега ето едно готино видео с песен от филма:

:asian:

Това е един от онези леки филми,които не усещаш кога почват и кога свършват. Сякаш беше от онези приказки за лека нощ деца ;Д.

Главната отначало доста ме издразни с държанието и,но след като се разбрах причината вече я възприемах по-нормално. Кой ли пък на 30 год. ще изглежда като нея?! :blink: Има толкова детско,невинно и чисто лице,че преспокойно може да я объркаш с 16 годишна.

Хакерката от Ирис (още там си я харесах..хахах)..тук представи една по-различна (или не чак толкова)роля. Добра актриса и певица е..има потенциал..тогава защо не я вземат в други продукции?

Ю Ин А...трябва ли да го коментирам?♥ Преди това само в Скандала съм го гледала...затова за мен беше удоволствие да го видя в съвременен вид ;Д

Като цяло хубав филм ^^

От доста време филм не ми е харесвал толкова много. Имаше си всичко нужно - места, на които да се смееш и на които да плачеш, също и такива, на които ще се чудиш какво би станало в следващия миг... :rolleyes: През цялото време се чудих Jin-kyu от къде ми е познат, но като прибавих дълга и сплетена коса :lol: разбрах, че това е Бесния (Ю Ин А) от "Sungkyunkwan Scandal". Подкрепям абсолютно мненията над мен :panda-145:

Много красиво и емоционално филмче! На места като приказка.Така нежно докосва струните на душата,както Ха Нил струните на цигулката. Нереалното се изживява като реално.Посланието,което усетих и все още трудно приложимо в живота: Добротата и любовта ще спасят света!

Хубаво филмче, благодаря за възможността да го гледам!

Цветничко, красиво, представящо клишетата малко по-различно филмче.

Тримата главни актьори са много сладки и пасва идеално на персонажите.

Радвам се, че филма оправда (дори надхвърли) очакванията ми. В началото си мислех, че ще е нещо леко и лигаво, но наистина беше доста далеч от този формат. През цялото време докато гледах филма си мислех че Бада е Choi Yeo Jin .. адски много си приличат :D

Хипер як филм <3

Интересно как героите се допълваха хд

Ха Нил беше адски сладка, нямаше начин да не се съберат тримата, покрай нея хд

Ха Нил и Бада, имената на бъдещите деца на Донгхе хдд и без това едно от кучетата му вече се казва Бада <3

Гледах го преди няколко дена с нагласата да мине леко, но уви много тежък ми дойде ... Беше засегната една много неприятна за мен тема, а именно психичното състояние на една от главните актриси и това много ме разчуства и ударих голям рев. Но филма много ми хареса, чудесно направен със страхотни изиграни роли и от тримата!