Jump to content

Recommended Posts

spacer.png


Runway Beat / Ranwei bito
ランウェイ☆ビート

Жанр: училище, мода, драма
Премиера: 19 март 2011 г.
Времетраене: 126 мин.
По кеитай новелата (мобилна новела) на Маха Харада
Режисьор: Кентаро Отани (Nana)
Участват: Сето Коджи, Нанами Сакураба, Мирей Киритани, Кей Танака, Ималу, Каджи Масаки, Мичико Кичисе, Танабе Сейичи, Ерина Мизуно
Показан на кинофестивала в Шанхай тази година
IMDB

Резюме
"Minna henshin dekiru!"
Фантастичен, позитивен, надъхващ!
Един филм за сбъднатите мечти и пътят към тях. За креативните идеи и потенциалът на щастливите хора.
Събитията се развиват в рамките на няколко месеца, когато цял клас решава да направи модно ревю по време на училищния фестивал (бункасай). Тогава към тях се присъединява Бийто (Сето), нов ученик, моден гений, с чиято помощ всички заедно сътворяват едно малко чудо. Нищо че след финалните фойерверки на шоуто, училището вече няма да го има. Споменът за тези мигове на щастие ще остане жив.
Страхотно представяне на историята! Не мислех, че мога да изгледам цяло модно ревю в един филм и да остана изумена на финала! Чувството е неописуемо.
Ако миналата година беше времето на музикалните филми, то сега е дошъл моментът на модните ленти. Дано Paradise Kiss да е също толкова вдъхновяващ!

Сето и Масаки - много се радвам да ги видя заедно. Не се случва често да срещна на едно място представители на Д-бойс.
Кей Танака се прояви в необикновена светлина. Уникално преобразяване направиха с героя му!

 


С музиката на FUNKY MONKEY BABYS
 

Български субтитри - :essubs:

 

Свали филма с :subs:: :click: и :click:

Свали филма с български и английски субтитри: :click:
Свали филма с руски субтитри и озвучаване: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм и мислела, че ще го кажа, но заради адски готиното ревю, което направиха и доста атрактивния им стайлинг успях да превъзмогна Сето Коджи (само не ме убивайте с камъни), че чак ми се видя и симпатичен :D

Наистина чаровно филмче, наивно по един детски начин, и пълно с много позитивни послания. Несъмнено ще ви остави с усмивка след като го изгледате. Не е нито натрапчив, нито прекалено муден - като шарена приказка за лека нощ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тегля това Цък, като искрено се надявам да съвпадат титрите

 

и аз ще го изтегля от там пък дано да съвпаднат

 

Филма е страхотен ...зареждате с много позитивна енергия :) благодаря за субтитрите

Редактирано от loveless
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

FPS-ът е същия, надявам се да паснат, ако ли не - ще едитна тайминга :rolleyes:

 

За филма: не мога да повярвам, че преглътнах Сето Коджи в пола :blink: и даже мисля, че му стоеше добре, а като знам как се ядосвах на женските му дрехи в "Atashinchi no danshi" и лигавата му роля в "Otomen" :lol: Обаче тук ми хареса. Детето определено е пораснало. Кей Танака също ме изненада приятно, а метаморфозата на героя му беше наистина драстична. Ето какво може да се постигне с малко повече вяра.

Филмчето е изпълнено с много положителна енергия и ме остави с широка усмивка накрая :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

FPS-ът е същия, надявам се да паснат, ако ли не - ще едитна тайминга :rolleyes:

 

За филма: не мога да повярвам, че преглътнах Сето Коджи в пола :blink: и даже мисля, че му стоеше добре, а като знам как се ядосвах на женските му дрехи в "Atashinchi no danshi" и лигавата му роля в "Otomen" :lol: Обаче тук ми хареса. Детето определено е пораснало. Кей Танака също ме изненада приятно, а метаморфозата на героя му беше наистина драстична. Ето какво може да се постигне с малко повече вяра.

Филмчето е изпълнено с много положителна енергия и ме остави с широка усмивка накрая :D

 

Паснаха :)

 

Само искам да кажа следното...УНИКАЛНА МУЗИКА :DDD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса. Малко скептично подходих, но не усетих как минаха часовете до финала.

Сето се справи страхотно. За разлика от Koizora и Atashinchi no Danshi, тук беше сякаш на светлинни години по-добре :D

Променен е, станал е по-симпатичен. Бях се стресирала каква ли ще е полата му, но изненадващо му стоеше добре. Забележката ми е, че понеже е нисък, тя го смаляваше още повече.

Всичко останало беше добре. Музиката ми хареса, ревюто накрая имаше прекрасен подиум. Приятен филм.

Стана ми мило, когато видях шевната машина Singer. Напомни ми на баба. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не очаквах точно такава история от филма. Мислех, че ще е нещо леко, но дефакто се оказа повечко драма. Но може би поради тази причина, филма ми хареса много повече, от това на което се надявах. Много много много съм доволен!

Имах горе-долу и същите очаквания и от Koizora, но може би това се дължи на факта, че нямах голям опит с японските филми, в които сюжета се върти около ученици. Естествено, може би всички се досещате как набързо ми се промени мнението за "ученическите филми" след Koizora. И продължават да ме изненадват приятно с поредния хубав филм. Благодаря и за субтитрите, защото ако ги нямаше, най-вероятно щях да пропусна да гледам един прекрасен филм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмчето ми хареса. Свежичко и си мислиш, че не е нищо особено, но отново те учи да вярваш в себе си и в приятелите си. Аз ли бях единствената, която не можа да преглътне полите на Сето Коджи и на другите модели ? Харесаха ми роклите и червения модел на Мики. А крайната рокля ми харесваше повече нарисувана .. laugh.gif

Някой знае ли коя е песничката, която звучи, когато Анна дефилираше - на 1 час и 47 минути ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...