Jump to content

Recommended Posts

Vampire Prosecutor
spacer.png

Други заглавия: Vampire Geumsa / 뱀파이어 검사 / Blood Thirsty Prosecutor
Страна: Южна Корея
Година: 2011
Жанр: екшън, фентъзи, мистерия
Епизоди: 12
Период на излъчване: от 02.10.2011 до 18.12.2011 г.
Време на излъчване: неделя 23:00 по OCN

Участват:
Yun Jung Hoon като Min Tae Yeon (прокурор)
Lee Young Ah като Yoo Jung In (прокурор)
Lee Won Jong като Hwang Soon Beom (детектив)
Jang Hyun Sung като Jang Chul Oh (главен прокурор)

Сюжет:
Мин Те Йон работи като прокурор, но е ухапан от вампир и става такъв. Докато крие тайната си идентичност от другите,
използва специалните си способности при разследването и разкриването на престъпления и премахване на злото в обществото.

Трейлър

 

С български субтитри: тук и тук

Онлайн с

С български и английски субтитри: тук
Свали с руски субтитри

Онлайн с руски субтитри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каста на сериала ми харесва. Събрани са интересни актьори. Ще е новост да видим Yun Jung Hoon в такава роля. За персонажа на Lee Young Ah предполагам още не се знае нищо, но и тя ще е интересна.

Тези вампири ми дойдоха в повече и се чудя защо продължават с темата за тях, но да видим как ще е сериала. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почитателка съм на историйте с вампири и хорър жанра въобще. Очаквам го с нетърпение, само дано са направили нещо качествено и интересно като сюжет и ефекти.

Актьорския каст и на мен ми допада. Yun Jung Hoon си го харесах още като прокурор в ''East of Eden'', тук също ще е такъв макар и малко по особен.

Lee Young Ah ми беше много симпатична в ''Golden Bride''. Сега май ще играе помощник на прокурора или разследващ полицай, ще видим.

Явно няма да е познатия стереотип, ма и с този син поглед пак си ми харесва. :wub:

vamp1-017.jpg

 

Малко снимки от презентацията

 

g8xfF.jpg6YijF.jpg

ZAVUG.jpgsyknf.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса първи епизод, хубаво че не се забавиха и със субкие за да го изгледа човек спокойно :lol: . Направо си заслужава преводче, то така и така ще го цъкат по епизод на седмица.... :( , не ги е срам ха ха ха...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го и много ми хареса. Нямаше лиготии, нямаше излишно разтягане на локуми, нямаше романтични изблици със сълзи и сополи. Стегнато и точно. Типично криминале с лек вампирски привкус. Но, ако очаквате ужасии, кървища и кой-знае какви свръхестествени сцени ще останете разочаровани. По-скоро се доближава до "От местопрестъплението", отколкото до познатите вампирски сериали и филми. Много добра игра на всички актьори и със заслужено най-висок рейтинг между кабелните телевизии, а вече се появи информация и за втори сезон със същия състав.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един добър сериал за мен. След голямо чудене го започнах, тъй като вампирската тематика ми е неприятна за гледане, но реших да му дам шанс и не ме разочарова.

Този сезон ми хареса като начин на заснемане и поднасяне на информацията.

А и беше интерсено да видя някои от актьорите в различна светлина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...