Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Poseidon / 포세이돈 / Coast Guard Investigation 9 (CGI9)


Държава: Южна Корея
Жанр: Екшън, Романтика
Епизоди: 16
Тв канал: KBS2
Период на излъчване: 19.09.2011 г. - 8.10.2011 г.
Време на излъчване: понеделник и вторник 21:55
Режисьор: Yoo Chul Yong
Сценарист: Jo Gyu Won

Участват:
Choi Si Won (Super Junior) като Kim Sin Woo
Lee Si Young като Lee Soo Yoon
Lee Sung Jae като Kwon Jung Ryul
Han Jung Soo като Oh Min Hyuk
U Know Yunho като Kang Eun Cheul (гост)

Резюме:

"Посейдон" ни разказва историята на военоморските сили. Драмата показва специалните задължения на служителите на корейската брегова охрана, както и техните препятствия в живота и в любовта.
Ким Сон У, който като малък е бил побойник и постоянно си е навличал проблеми, решава да промени живота си и се присъединява към специалния екип "Посейдон". Той работи като командос две години, но неочаквано е замесен в неприятен инцидент. Сон У е понижен и изпратен в морското полицейско управление в град Гунсан. С времето Сон У бавно губи способностите и уменията на морски полицай. Един ден неочаквано Джонг Ньол, който формира нов екип за разследване на криминални престъпления в Инчон, посещава Сон У и му предлага да се присъедини към неговия екип.......


Трейлъри:



Снимки:

 

Poseidon-1.jpg
Poseidon-2.jpg
Poseidon-3.jpg
Poseidon-38.jpg
Poseidon-39.jpg
Poseidon-29.jpg

 

 

С български субтитри 1

С български субтитри 2

Онлайн с български субтитри

С  руски субтитри

С английски субтитри

OST

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като ледам двамата главни герои в драмата и усещам,че ще има голяма химия между тях,така че ще си я следя.Тези двамката обаче много ми харесват като двойка,не знам ще видим какво ще стане :):P

Lee-Si-Young3.jpgChoi-Si-Won6.jpg

Poseidon-9a.jpg Ето много са ми сладки заедно :)

А и като видях,че Юноу ще има камео, уха :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки от днешната пресконференция, че много сме тези, дето очакваме как ще представи това "чудо на природата" ШиУон;)

 

20110915010010311000918.jpg

20110915131606752261176.jpg

2011091515315510011.jpg

 

 

20110915145447886521.jpg

20110915131606823273896.jpg

1515075532001761000090.jpg

poseidon.jpg

20110915010010312000919.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

U-know i Choi Si Won се трансформират в униформени от бреговата охрана,двамата изглеждат наистина хубаво :)

20110914_yunhochoisiwon_poseidon1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ШиУон е разкошен на пресконференцията. ЮнХо получава само комплименти за начина му на работа и за излъчването, чак се чудили да му удължат ли ролята.

Мацката е трепач, дано и историята е добра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=8lmelo5Nw3U


Според мен на ШиУон му ходи тази роля на Командо, но да видим..;)
Choi Si Won reveals his fantastic abs on Poseidon
Що се отнася до баткото в сивото;), то той ще е шеф на екипа и самотен татко, който се е превърнал в як работохолик след загубата на съпругата си в инцидент..
poseidon42.jpg
Мацката, ами тя е "яка"..!!!:)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още нови снимчици към драмата,първи епизод е днес :)

 

 

Poseidon-41.jpg

Poseidon-42.jpg

Poseidon-43.jpg

Poseidon-44.jpg

 

 

Мацката е много сладка и Si Won е хубав :) чакам само да видя дали ще интригуваща историята ;)

 

 

A и малко допълнителна информация:Първоначално драмата е трябвало да се снима и да бъде излъчена 2010 год,като за на кастинга са били избрани за главни актъори

Eric Moon, Jeong Hyuk, Kim Kang Woo, Kim Ok Bin и Jeon Hye Bin,но вички те се отказали от участието си в драмата,заради многократното и отлагане,поради инцидентът с бомбандирането на Yeonpyeong,както и лошите метероологични условия:

Ето и постер с предишния каст:

fullsizephoto141527.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първата серия и ми хареса, но не мога все още да преценя дали ще задържи вниманието ми докрай. Започна доста мащабно: кораби, хеликоптери, оръжия.... Дано KBS2 да ме изненадат и не залитнат твърде много по романтиката, а направят добър и динамичен сериал. Макар че нямам нищо против постоянно да гледам Ши Уон, ще ми дойде много, ако няма нищо друго :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление и този сериал страда от основната слабост на подобните нему-много логически недомислици в сценария и следване на шаблоните. За сега най-слабото звено е главната женска роля-момичето наистина има хубави крака, но е слаба актриса и преиграва. Зарязвам всякаки очаквания-така поне разочарованивто няма да е много голямо.

 

Явно днес е тъжен ден за българската демокрация! Още един сериал зачерквам от списъка за гледане-стана толкова измислен и скучен, че заспах пред компютъра! Май е време за японски сериали!

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Посейдон и мен ме измъчи. Дори си мисля, че три серии ми бяха предостатъчни да изчакам да видя накъде ще тръгне действието. И още не мога да се оритентирам, пълен хаос ми е: хиляда служби, един куп актьори, напред -назад търчат, направо не мога да ги различа. Язък, не мога да се прежаля да изгледам целия сериал заради нечие хубаво лице (обаче е хубав, да му се не види :rolleyes: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса доста и определено вече съм фенка на Ши Уон, когото досега не бях гледала никъде. Историята на сериала доста напомня тази на City Hunter, а главната двойка наистина са сладури заедно,

 

пък и ако се бяха целунали поне веднъж, цена нямаше да имат :rolleyes:

 

Най-доволна съм от каста - имаше страшно много запомнящи се актьори особено сред престъпниците, онзи с прякора Попай направо си беше роден за тази роля. По-възрастните полицаи също бяха на ниво, а да не говорим за двамата шемета от Отряд 9, които все точно като седнат да обядват, ги викаха спешно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...