Jump to content

Little Girl K (2011)


Recommended Posts

spacer.png

 

 

 

photo180672.jpg
dsMYR.jpg2nHTq.jpg
uRzKl.jpgy4nZy.jpg
tOtQG.jpgfwj8P.jpg
mnOL7.jpgxoHB9.jpg


Little Girl K (2011)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Killer K / Girl K
Период на излъчване: 13 юни 2011 - 10 септември 2011
Време на излъчване: събота 24:00
Жанр: екшън
Канал: CGV
Епизоди: 3
Режисьор: Kim Jong Hyun
Субтитри: руски

Участват:
Han Groo - Cha Yeon Jin
Kim Jung Tae - Yoo Sung Ho
Park Hyo Joo - Min Ji Young
Baek Do Bin - Choi Tae Young
Kim Roe Ha - Jang Se Wook
Jun Mi Sun - Cha In Sook
Jun Gook Hwan - Kwon Do Hwan
Kim Dong Joon (ZE:A) - Go Young Min
Bae Noo Ri - Nal Na Ri

Резюме: Ча Йон Джин е на вид обикновена ученичка, с нормална външност и сдържан характер. Но под тази маска се крие професионален убиец - момичето търси биологичния си баща, за да отмъсти за майка си.

 

:essub:

 

Свали с български субтитри :click: :click:

Онлайн с български субтитри :click:

Свали с английски субтитри :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал е приятната изненада на лятото! Вече взе да ми писва от стерилните "драма/романтика" с еднотипни герои, ситуации, цензурирани морални ценности и изсмукани от пръстите "трагедии". Та се чудех дали има и подобен род сериали в Корея. Имало значи и добре, че видях поне един от тях, защото от много сладко взе вече да нагарча. Дано са повече от три серии...

 

30 септември 2011

Жалко, че са само три серии и този екип не направи примерно Шити Хънтъра. Какъв сериал щеше да стане!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сполучлив сериал... според мен :) Мацката беше жестока... във всяко отношение ;) Според мен всички играха чудесно и се справиха с ролите си много добре! Гадната мацка също беше... на ниво отвсякъде ;)

 

Доволен съм от тази мини продукция. Заслужава си някой да се хване да преведе сериалчето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше разтягане на локуми, кършене на пръсти и реки от сълзи! Всичко беше стегнато, точно и ясно. Наистина жалко за само трите серии, но отвореният край с японката може да ни изненада с продължение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За любителите на кървища, пилеенето на куршуми и размхването на ножове сериалът е идеален.

Няма излишни лигави любови, няма кой знае какви сантименталности, то не че има и време за тях де. :896767:

Най ми хареса вторият епизод. Но заслугата да изгледам сериала е изцяло на Han Groo . Страхотна роля прави, много силно присъствие на екрана. С удоволствие бих я гледала отново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само 3 епизода? Хм, хареса ми - има си от всичко, както се каза в предишния пост - без лигавите любовни истории, но това е защото

младежът отнесе 2 куршума tongue.gif

Добро е сериалчето, ако може да се каже, че е сериал от толкова малко епизоди. И заплитането на историята си я има, и тупаника е тупаник, и героинята си я бива, пък и лошата, и другата лоша, кървищата и въртенето на ножове/мечове + CS стила на битките прави екшън частта доста приятна за окото. Въобще сериалчето си заслужава да му се отдели време, за да си почине човек. Има си и плоски моменти, но то и не е направено да вкарва в разсъждение, а все пак си е за забавление и наслада за окото smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е много добро, жалко наистина, че сериите са само три. Има си интрига и напрежение през цялото времем, добър екшън и актьорско присъствие. Определено се радвам, че му отделих време. :es::asian::es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей на това му се вика екшън.....и то брутален! Ириси,План Б-та,Атини....кимчи да ядат покрай тея 3 епизода.За пореден път доказаха,че количеството не е пропорционално на качеството wink.gif 3 серии си бяха напълно достатъчни за да разгърнат историята и да я завършат.
Това май е дебютиращата роля на главната......много добре се справи!Също така аджушито беше невероятен....то не бяха ритници,гърмежи....голямо чудо! Обаче най ми хареса сладурчето от ZE:A...

толкова жал ми стана за него sad.gif ...винаги ще помня сцената с мечето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ми носи мечки,пишлемето му с пишлеме. Вземи това олово laugh.gif

Екстра качество лъха от този мини сериал. Просто перфектен. Кога почна,кога свърши,дори и не усетих. Само три епизода,но каква динамика,какъв екшън. Като за корейски екшън сериал съм предоволен.Дори надмина очакванията ми и ми се искаше и още и още кръвчица,мозък и разни други да хвърчат наляво и надясно. Главната буквално ми спря дъха през тези 3 часа. каква дебютна роля за Хан Гру. Това момиче има толкова талант,че съм сигурен ,че я очаква бляскаво бъдеще в киното. От "Непознатият" не бях гледал толкова готин бой с ножове.

Абе въобще сериала радва и то много. Имаше си много динамика,което ми липсваше скоро,но пък за това и само 3 епизода ((

А най-жалкото бяха бг субтитрите,с които гледах сериала. Е няма такава ужасия.

Та всеки,който иска да си отпочине от любовните дерзания и да се наслади на истински класен екшън,това е идеалното решение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Убийствен сериал и невероятна игра. Малката беше страхотна отвсякъде. Хареса ми всичко в него. Жалко наистина, че бяха само три серии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето наистина е много хубаво. Актьорската игра ми хареса. Въпреки, че главната няма голям опит се представи на ниво. Оръжията се презареждаха (не бяха от тези с безкрайните пълнители). Допадна ми и идеята за трите серии. В последно време губя търпение да изгледам някой сериал и често превъртам сълзливите моменти. При този не се наложи - почти нямаше рев. :yes:

...и митът за високия морал на корейците също беше развенчан. Тъкмо започнах да живея с тази заблуда, а се оказа, че и те са хора като нас, и тях ги тресе хормона. :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обожавам жени во различни варијанти на акциски улоги со пушки, пиштоли, лак и стрела, самурајски мечови.....така да ова верувам ќе ми се допадне. Веќе е спуштен првата еп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е страхотен екшън, динамика и адреналин има в този сериал. Точно от това имах нужда. Като го почнах не се отлепих от TV -то докато не свърши.
Han Groo - тая малката яко го раздаваше през цялото време, напълни ми душичката от кеф. Ударила е в десетката с първия си проект.
Дано все така да и върви на хубави филми и сериали.

Хич не се чудете, а теглете и сядайте да гледате, щото доволни шя останете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...