Jump to content
little_angel

Обща музикална тема

Recommended Posts

Аз  чух, че по случай приближаването на учебната година от SM са решили да зарадват учениците с поредния NCT юнит -NCT Dream :)

Честно казана, в началото като прочетох преди дни в каква възрастова граница се побират участниците бях направо стресирана, обаче дечицата са много симпатични и песента е една такава весела и цветна, няма как да не им се зарадвам. 

Добре им се е получило това , плътен звук, добри инструментали

Kim Na Young - What If It Was Going

Тийзър Crucial Star " Fall"  feat. Kim Na Young

KPOP STAR 6 - ep.12

Shannon и Yoo Jini - като се има предвид колко са различни, резултата е наистина добър. "Ain't No Other Man" на Кристина Агилера

KPOP STAR 6 - ep.14 - Jeon Minju и Kim Sohee с "Holler"- Страшен синхрон и пърформанс, а на журито им изпопадаха ченетата

• Like 1

Разкошно изпълнение на Viction и SF9 на KCON Japan - покачи ми се кръвната захар

SF9 с Be Mine, Growl и I Need U

Аз и хиляда години да влизам в тоя форум,пак ще се окаже,че има теми, в които не съм влизала.Като тази,например...И понеже сега обръщам повечко внимание на музикалния свят в Азия,а всеки ден излизат по няколко нови песни,но не всички изпълнители си имат свои теми,се получава,че повечето песни няма къде да бъдат споделени.Може би и затова направих няколко теми,точно за да кажа-ей тия имат нова песен.И не че не мога да направя на всички,но сякаш няма смисъл...По-скоро бях започнала де се замислям нещо общо да направя,където да качвам новите неща за всички групи,нямащи тема.Е,то всъщност си имало такава тема, добре,че се сетих да проверя...Така,че бройте ме и тук много активна от сега нататък...

Сега ще кача някои неща.Трябва да кажа,че това,което ще качвам,не всичко ми е точно по вкуса,но като не е по моя,може да е по вашия...Затова и го качвам,да се види и всеки сам да си прецени...Ако вече не сте го видели де...

Песните от днес...

Off Topic

И още песни...

Off Topic

Локо е супер...Скоро го гледах в едно предаване,странен е някакъв,но пък в същото време кара хората  да се привържат към него като детенце...Или януари или февруари беше влезе в казармата,а тия дни излезе негова песен...

Макар,че има доста,спирам до тук засега,после пак ще качвам...

• Thanks 1
  • Upvote 1

Да,  Локо е супер  и има една супер песничка с Бекхьон-EXO. Аз оттам го знам...A, и от един ост дето много обичам.
А дуета с Hwasa? Страхотни са. Не знам дали в темата на Mamamoo е постнато видеото,  но си заслужава.
Обаче сега  - Локо и Бекхьон a.k.a. Човекът-слънце. :rolleyes: 

• Like 2

Тая песничка много ме кефи.Освен това ми харесва и клипа,аз по ей такива клипове си падам,със сюжет,разказващ някаква история...

Аз в началото си мислех,че са сцени от някой сериал даже...

Чакай и още нещо тайландско да кача...

Много яка песен...

• Like 2

Off Topic

• Like 1
  • Upvote 1

Да кача песента и тук..

• Like 1