Jump to content

Обща музикална тема


Recommended Posts

Доста трудно се намира информация като цяло за тези изпълнители в интернет, така че тук беше очаквано да си нямат теми. Namolla Family JW e певеца, а Yu Shin е девойката (част от женската група, наречена D.Heaven)! Песента има много хубава музика, артисти пеят доста добре, особенно Ю Шин! Има прекрасен глас! Това е сравнително ново парче и мен много много ме радва!!! Споделям го с вас, дано да на някой друг да му хареса. Жалко, че няма и едно хубаво видео към песента :(

 

Namolla Family JW feat. Yu Shin - Wind Wind Wind

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже още не съм ги обзавела с тема, въпреки че ги харесвам още от дебюта им, слагам новата песен тук.

 

 

Много добра песен според мен, радвам се че най-накрая се завръщат. А и са много хубави в клипа Kyaaa :lol: Seyong :wub: (малко фенка в действие хахах)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две нови песни от 1sagain. Само аз ли мисля че песните му винаги са страхотни...

:unsure::rolleyes:

 

http://www.youtube.com/watch?v=2yoh0LMXAxg

 

http://www.youtube.com/watch?v=tuli4FmFpnE

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песните на 1sagain звучат много приятно. :)

 

Аз пък ще се опитам да ви представя една група, която страшно много харесвам и това са Standing Egg.

 

Доколкото е известно, Standing Egg се състои от Egg 1, Egg 2 и Egg 3. (не се притеснявайте, правилно сте прочели :lol: )

Канят различни певци, които да участват в песните им като: 3rd Coast, Clover, Go Hyun Wook, J.ae. и много др.

Тримата музиканти Clover (Vocal, guitar), Han Kyul (Double bass) и Hana (Djembe) са част от екипа, които представят на живо песните им.

 

Сега предполагам, че разбирате защо не съм им напарвила тема.

 

Информация за тях се намира много трудно, а ако намерите такава, тя не е 100% потвърдена т.е никой не знае кой точно стои зад името Standing Egg, но едно нещо знам със сигурност и това е, че си заслужава да чуете нещо от тях. :)

 

Интересното е, че в официалния си канал в youtube - Тук, те качват не само песните, които се сдобиват с клип,

но и целите си албуми, което прави музиката им достъпна, за тези които искат да й се насладят.

Разбира се, ако човек реши, може да си поръча албумите им, след като ги прослуша.

 

Ще ми е много трудно да избера конкретни песни, с които да ви ги представя,

защото ги харесвам всичките, но ще сложа няколко на произволен принцип.

 

 

Това е най-новата им песен:

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dark_Angel и аз обожавам Standing Egg. Въобще много си падам по инди групите които изпълняват "coffee shop" музика (аз така му викам).

:lol: :lol:

 

И аз много време се чудих дали да им правя тема, но както ти каза освен в ютуб канала им , в който сами се качват клиповете, няма от къде друго да се намери за тях. Не се появяват по предавания, няма статии или някакво инфо което да се намери на английски за тях... Няма как да им сложиш и профилни снимки, аз никога не съм ги виждала. :lol: Но мисля че на корейски може да се намери кои са и всъщност корейците знаят кои са... :rolleyes: Но понеже и трите "яйца" са само композитори и продуценти винаги друг им изпълнява песните.

Любимите ми песни обикновено са със сладура Clover или Windy :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определението "coffee shop" музика, ми харесва :lol:

Радвам се, че има още някой, който слуша този стил музика и въобще различните инди групи :)

 

Права си, че вероятно корйците знаят кои са, но дори и да не знае човек,

как се казват и изглеждат трите "яйца", факт е че правят страхотна музика.

 

Clover и Windy имат приятни гласове, които са много подходящи за този стил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линк

Победителите от MTV Japan Video Music Awards 2012. Наградите са били раздадени на 23 юни. Доста корейски изпълнители са отличени.

 

101b7b1a2591a54a.jpg

Японската песен за Олимпиадата в Лондон включва гласовете на много изпълнители - BRADBERRY ORCHESTRA feat. Suga Shikao, Crystal Kay, & Salyu - Physical

Инфо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагам две песни , които много ме радват напоследък. Hyungdon & Daejune е група-проект на рапъра Defconn и комика Chung Hyungdon . Defconn мисля че доста от вас знаят кой е, но ще сложа и една негова песен за припомняне. А ако гледате вараяти програми трябва да познавате и Hyungdon (Infinity Challenge и др.)

 

Едната песен е страшно забавна с това постоянно - Ани- ани- ани- ани- ани.... :lol:

 

А тази пък е много приятна хип-хоп балада, вокалистката е страхотна

 

Ето и една песен на Defconn

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Южнокорейската песен за Олимпийските игри в Лондон:

 

Team SIII - Win The Day

 

И списъка с участниците в песента: 2PM, Miss A, Sistar, MBLAQ, 4Minute, ZE:A, Nine Muses, Dal Shabet, B1A4

 

Песента е много приятна :)

 

Клипа:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като пуснаха Bing Bing

:click:

 

 

 

Сrayon Pop се завръщат с Saturday Night очаквайте го на 18 юли

 

http://www.youtube.com/watch?v=xZ2iei94Gow

 

Втори тийзър

 

 

[

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам въпрос , може и да не му е тук мястото ...

Когато имат фенмитинг или концерт , пред входа редят едни редици от плакати с цветя и под тях огромни шарени торби, на мен ми приличат на брикети .

Някой знае ли какво е това и защо ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mina не му е баш тук мястото, но май и няма къде точно да питаш за това. :lol:

 

Не са брикети, а торби с ориз. Всъщност са торби които само показват количеството ориз което феновете са закупили и дарили на някой, кауза, гладуващи в други държави и т.н. Торбите са празни, само показват всеотдайността на феновете да вършат добри дела в името на любимите си изпълнители. Надявам се да отговорих достатъчно ясно на въпроса. :) Ако още нещо не ти е ясно питай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NS Yoon G се завръща с мини албума си “Skinship. тази седмица. Заглавната песен ще се казва “Caught You”

 

20120715_nsyoong_teaser_1.jpeg

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Wm-lOnluYg0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипът и албума излязоха.. Харесва ми .. Секси мадама

 

 

Traklist:

 

01. I am Hot

02. 널 잡았어 (I Catch You)

03. 사랑 (Love)

04. 짜증나게! (Irritability!)

05. 널 잡았어 (I Catch You) (Break Ver.)

06. 널 잡았어 (I Catch You) (Inst.)

..ако някой намери за теглене от някъде нека го сподели

 

tumblr_m7bj89wtPO1qd67a3o1_500.gif

 

Снимки :

 

 

tumblr_m7brsl5EMr1qa3xejo1_1280.jpgtumblr_m7brsbavSD1qa3xejo1_1280.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CHaOs дебютираха в началото на годината и се завръщат с Еp озаглавен с Racer

20120726_chaos1.jpg

 

Ето я и главната песен...Смесени чувства имам :д и да и не ... Но да видим на живо как ще е. МНого са различни от дебюта им..

 

 

И другите две нови песнички са Icy Lady и Quickly Go , които също са много приятни за слушане и бих желала и някое от двете да чуя на живо. Доколкото разбрах в епа намират място и вече познатите ни Last night и She is coming.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов видео клип от компанията на Cube - Mario (доколкото прочетох дебюта му е през 2008 с Time To Mario

Не знам дали се появявал през този период. Песента му още значи Почивка в Англия..

Песничката участват момичетата от А пинк ..

 

Също така Mario , A pink и Huh Gak са били през на плажа

 

20120726_huhgak_beach.jpg

 

20120726_huhgak_beach-2.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...