Jump to content

Обща музикална тема


Recommended Posts

Съгласна съм с теб, наистина хубава балада.(не че съм очаквала по-малко от ZIA)

Клипът също ми хареса. Забелязала съм, че повечето й клипове са по този начин т.е представят история.

Тримата сладури са супер и дано да пуснат мейкинг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги и клиповете, които искахме.....

:D

 

 

 

 

 

Само Siwan намаза да снима по близки сцени с девойка, другите две момчета трябваше само да и крещят хаххахаха Обаче съм се спукала от смях на Yongguk с неговото Siwan sunbaenim :lol: :lol: :lol: Знам че е правилната уважителна форма, но е много смешно хахаха даже смеха на Siwan се чува...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да не сподля новата песен на Joo Young, изпълнител който харесвам и следя от доста време.

Доста дълго се наложи да почакаме за нещо ново от него.

Пожелавам ви приятно слушане. :)

Целият албум "From Me To You" може да чуете - Тук

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо Дарки ти знаеш ли го този сладур??

Тъкмо го обсъждахме с bubble, колко е симпатичен и какъв хубав глас има... Аз се оказа че го знам от песента със Supreme team, но нищо друго не знам за него...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха сега ако ни кажеш и повече информация за него ще е чудно аз намерих само тези две песнички, които е пуснал :click: и

 

<3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди трудно се намираше информация за него, а сега не знам. Споделям това, което бях открила, а предполагам

в момента може да успеете да намерите още. :)

Забелязах го преди няколко години в песните на различни изпълнители(Ra.D, Doc2, Eluphant, Kim Jin Pyo и др.) и започнах да го следя, доколкото е възможно.

По-късно пуснаха кавърите на песните Nothing's Gonna Change My Love и Well Done и все по-често хората

започнаха да си задават въпроса: Кога ще дебютира това момче?

Отговорът дойде на 7 декември 2010 г., когато официално дебютира с дигиталния сингъл Same as You.

После последва доста голямо затишие, въпреки че взе участие в някои песни на други изпълнители, и тази година ни изненада с този мини албум.

 

Име: Kim Joo Young

Дата на раждане: 9 март, 1991

Височина: 182 см.

Агенция: RealCollabo

 

Дискография:

2010 - Same as You

2012 - From Me To You

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй не знаех че е толкова младичък... Мерси за инфото Дарки

:D

 

И за да не съм много офф...нова песен. Мисля че всички знаят кой е Jung Yup и за Browneyed Soul....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичетата от C-REAL се завръщат, имаше слухове, че някое друго момиче ще е заменено..Но засега поне всички от дебюта са си в клипа..

 

tumblr_mf04l5FjdB1qiyxui_1355456069_cover.jpg

 

 

 

 

Момичетата от HELLOVENUS също правят своето завръщане с втория си мини албум...Вчера се представиха и на сцената на @ M!Count Down в пълен състав

 

tumblr_mf0hrp1Rv21rvagyno1_500.jpgtumblr_mf03k14b4V1qa1s7co1_500.jpgtumblr_meypfhy8kh1rw8oy2o1_1280.jpgtumblr_meyke1JKA71rw8oy2o1_1280.jpgtumblr_meyke1JKA71rw8oy2o2_1280.jpg

 

 

Aлбума им беше пуснат по рано..Ето от къде можете да си го изтеглите :click: :click: :click:

 

Trak list

 

tumblr_mex1nf1DRE1rppmk7.jpg

 

01. 오늘 뭐해? (“What Are You Doing Today?” )

02. Romantic Love

03. First Love

04. 똑같아 (Same)

05. Winter Fantasy

 

 

 

 

 

След клипа с участието на Парис Хилтън. - Nothing Kim Jang Hoon се завръща този път в клипа му можем да видим сестрата на Мир (MBLAQ) - Go Eun Ah ,която участваше в драмата K-POP - The Ultimate Audition ..То може да има и други познати лица вътре ама аз само на нейната красота се наслаждавам..Даже и песента не ми харесва :Д

 

Ha Dong Qn също ще направи завръщане..Тийзър

 

 

рапъра Joosuc пусна песен с участието на Ailee...Аххх хубав клип и песен много ми хареса..

Иначе той си пусна албума на 11 декември...5 Point 5‘ ..Можете да го изтеглите :click: или онлайн...предупреждавам, че след време може да е изтрит :click:

 

 

 

 

 

 

 

Geeks (긱스) е хип хоп дуо, което дебютира през март 2011 с албума ‘Officially Missing You’ .

Те са от компанията Grandline Entertainment

Двамата членове са Louie и Lil Boi

 

http://store.picbg.net/pubpic/59/68/965016804e8f5968.jpg

 

Работили са с доста изпълнители като Jo Hyun Ah (Urban Zakapa), Jung Hye Min, Zico (Block B ),

San-E, Phantom и др...

 

Явно PHANTOM са ги привлякли хах .Те вече официално са подписали с тяхната фирма : WA Entertainment...Ето какво е казала фирмата:

 

“Following Phantom, [WA Entertainment] has signed Geeks. We look forward to showcasing Geeks’ unique talents through various promotional activities so we ask for your support.”

 

 

 

Явно са напуснали може би Grandline Entertainment...Веднаха щом са подписали с WA са започнали да записват и планират завръщането си за началото на следващата година..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една група, на която попаднах преди няколко седмици, но ми допадна.

 

Име: IO乐团 / IO / IO Band

Агенция: AsiaMuse

 

252d4628e49a7466.jpg

 

IO е формирана през лятото на 2004 г. Те са първата инди група, която е номинирана едновременно в двете категории ‘Best New Artist of the Year’ и ‘Best Band of the Year’ на Golden Melody Awards. Изнасят представления на различни фестивали и държави като: Южна Корея, Китай, Тайван, Северна Америка(където е основана групата).

 

Членове:

 

Angus - вокал

Hans - китара

Sho - бас

Cody - барабани

 

Част от дискографията им(останала не я намирам):

 

2011 - The Other Side: Even If You Win Today, So What

2012 - Am I Crazy

2012 - What The Heck Was I Thinking When I Was 17?

 

Няколко песни:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Skarf, първата група с членове от Корея и Сингапур) които дебютираха с Oh! Dance

през август..Пуснаха песента MY LOve :click: и нея я промотираха....Скоро се завръщат но с промени в техния състав ..Sol напуска поради лични причини, а към Тasha, Jenny и Ferlyn, се присъединяват - Ha Na и Jaa Ah (Hana и JooA ) . Подготвят за завръщане през февруари. Досега са промотирали в Сингапур...JooA ще е на позицията main вокал

Ето снимка на новия състав:

122912_skarf.jpg

 

 

Eru пък издава нов сингъл “Don’t Hurt“. с участието на Hyuna от 4минуте :click:

 

eru.jpg

 

Редактирано от bubble
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета от Bikini пуснаха още един сингъл ...Дебюта им беше преди 7 -8 месеца .ММ определно трябва да си променят името, защото нищо не откривам

 

20120806000064_0.jpg

 

Песента им носи името Fiesta

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време е да им направя тема на тези момчета. Още от дебюта им са ми симпатични, а сега пускат и приятна балада... нямам търпение за новият албум

 

 

Ето го и клипа на излязлата в края на декември песен на 2Bic

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След песента момчетата пуснаха и първия тийзър и промо снимки...Песента ще се казва On and On’ и ще бъде пусната на 17 ..3тия им single албум също ще бъде пуснат тогава под името ‘I’m Ready to Get Hurt’,

 

20130109_vixxcomeback_main.jpg

 

20130109_vixxcomeback1.jpg

20130109_vixxcomeback_hongbin.jpg20130109_vixxcomeback_hyuk.jpg20130109_vixxcomeback_ken.jpg20130109_vixxcomeback_n.jpg20130109_vixxcomeback_leo.jpg20130109_vixxcomeback_ravi.jpg

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един човек , когото много харесвам... Yoon Jong Shin е много забавен човек, но и страхотен композитор според мен. А и гласът му ми харесва...

:D

Напоследък не е пускал нови албуми, но излиза поредицата Monthly Yoon Jong Shin в която той прави нови аранжименти на свои стари композиции...

Най новата песен, която излезе днес е

 

 

А други мои любими песни от поредицата са...

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tiny-G се завърнаха преди седмица..Първо представиха песента на седмичните предавния, впоследствие пуснаха клипа..Дебюта им беше миналата година с Tiny-g

 

 

Снимки:

 

tumblr_mgq6a0GoxV1rf6lowo1_500.jpgtumblr_mh1h37WZyn1rf6lowo4_1280.jpg

tumblr_mgz2e305kn1rcwkt6o2_1280.jpgtumblr_mgz2lg6nlx1rcwkt6o1_1280.jpgtumblr_mgz2inGt5I1rcwkt6o2_1280.jpgtumblr_mgz2g49yYf1rcwkt6o1_1280.jpg

 

 

Abe бива ..Пак нещо липсва,но не мога да определя какво...

 

И едно мъжко да пусна..Тея момчета така ги чаках ..Аххххх много добро завръщане направиха според мен..Дано публиката им се увеличи

 

Да казвам ли още една група :Д

 

Тук са високи и хубави и високи и мъжествени момчета ...тяхното име е MR.MR (Mister Mister) - или означава още men among men - сменете го сменете го ...:д ..

 

Момчетата са 5 - Jin, Changjae, Tei, Doyeon и Ryu, и тяхната средна височина е 181 cm .

 

Дебютна песен Who's That Girl по нея са работили Brian Kierulf и Joshua Michael Schwartz, които са продуцирали неща за Lady Gaga и Britney Spears.

 

Новата им песен се казва Highway..Днес ще участват и в mcountdown, дано промоциията им също е продължителна и успешна..Песента много ми харесва клипа също е доста сполучлив...Името им все още малко хмхмх :д но момчетата са много красиви ..

 

 

Promo снимки

 

tumblr_mguax2q4ee1qfzyg4o1_1280.jpg

tumblr_mh44x3seqq1qiyxui_1359002359_cover.jpg

Ryu:

tumblr_mguabiknTd1qfzyg4o1_1280.jpg

Tey:

tumblr_mguaapOhu21qfzyg4o1_1280.jpg

#Doyeon

tumblr_mgua5eaQDY1qfzyg4o1_1280.jpg

#Changjae

tumblr_mgu9p3MNMp1qfzyg4o1_1280.jpg

JIn

tumblr_mgu9nnEvTU1qfzyg4o1_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moмчетата от Mr.Mr с всеки един лайф стават по добри по добри ..<3

 

Да ви пусна едно момиче,което щяло да бъде от SNSD и все още е една от най добрите приятелки на Seohyun..Едно лайфче да видите песента и от тази странан

 

 

Насладете се малко и на рапа на 1SaGain

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Two X правят първото си завръщане с Ring Ma Bell..Те дебютираха миналата година с песента Double Up .....Имаше и други песни включени.. Oт тук можете да видите какви + за теглене линк

:click:

 

 

01. Initium

02. Double Up

03. 반지자국 (Ring Marks)

04. 뿜 찍고 클랩 (Boom Take Clap)

05. Double Up (Inst.)

 

 

 

 

По песента е работил продуцента Rado..

Листа с песни към този сингъл са: 1.Ring Ma Bell 2.Only You 3.Hip Up

 

 

tumblr_inline_mi39ztvQdL1qz4rgp.jpg

 

За теглене :click:

 

 

tumblr_mi37flkGCL1qk66rqo2_1280.jpg

tumblr_mi36xwcPFb1re3fuvo1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tritops пуснаха дигиталния сингъл “Too Foolish To You…”

 

 

Главни действащи лица са единия от Tritops - Jang Yoo Joon и новоизгряващата актриса Ahn Soo Bin ..Текстът на песента е написан от лидера на групата Bahn Hyung Moon с помощта на Kang Eun Kyung,който стои зад текстовете на Davichi‘s “8282” и Ailee‘s “I’ll Show You” ..И разказва за мъжката гледна точка на раздялата..

 

http://www.youtube.com/watch?v=wG_NyqBeKdA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AA (Double A) се завръщат от от от октомври хахахаха ..От тогава до края на ноември бяха пуснали общо 15 тийзъра ..Можете да ги видите в канала на групата

:click:

Днес пуснаха тийзъра към песента “Rollin’ Rollin, нея ще я пуснат може би втората седмица на Март. както вече стана обичай на повечето артисти...А албума малко след това..Сигурно след това ще пуснат и главната песен..

 

 

 

Oak Joo Hyun (бивша членка на Fin.K.L) пусна албум с името ‘Reflection ...Преди месец излезе едната и песен Hemostasis, днес е пуснала албумчето с още 3 песни (Daddy's Pillow, Shadow Play и Homе) ..Онлайн слушане, след време може да е изтрито

 

И едно интервю към LOENENT

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...