Jump to content

Обща музикална тема


Recommended Posts

Реших да направя тази тема за всички изпълнители , които си нямат теми. Няма значение дали групата/изпълнителя е от Корея, Япония, Китай и т.н. , ако си няма тема, а искате да споделите музиката му това е темата.

 

Аз лично искам да споделя няколко нови песни, които много ми харесват:

 

1. Leessang - Turn Off Your TV

 

 

Момчетата са от 1000 години в музикалния бизнес (все пак 7 албум...) Песента е страхотна, както и албума. Лично аз обожавам 10CM (ще сложа и техни неща др път) и прекрасната Yoon Mi Rae (тя от щастливките с теми :) )

 

2. Koyote - Good Good Time

 

 

Страшни сладури. Много се радвам, че Baekga вече е здрав, а Kim Min Jung ми е любимец ( *кхм* 1Н2Д фен *кхм*)

 

и последна Seo In Gook - Shake It Up

 

 

 

 

Голям сладур. Песента е много весела. :D

 

Надявам се темата да е полезна , ако не забършете я хахахах :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно пак си направих тема само за мен

:lol:

 

Няколко нови предложения. Не са нови песните, но са мои любими:

 

1.Mighty Mouth - LaLaLa (Fiesta)

 

Тези двамата са златни :lol: Големи образи са и правят много добра музика. Вече от доста време са в бизнеса , но май миналата година започнаха да стават по-известни след като Shorry участва в Maknae rebelion , а Sangchu в Dream team. Миналата година в туитър всички питаха Сангчу защо не участва на Idol Sports Athletes Championship, a той отговори защото не са айдоли. След успеха на албума Mighty Fresh и тази песен тази година участваха в предаването(ще го гледаме на 13.09). :D

 

2.Leessang feat. Jung In - The girl who can't say goodbye, the boy that can't leave

 

 

Пак те :lol: Всъщност това е любимата ми тяхна песен преди новия албум. И е с участието на любимата ми Хьо Ри, а и Jung In има страхотен глас.

 

3.Standing Egg - Have You Ever Fallen in Love (with Ra.D)

 

 

 

 

Една от любимите ми инди групи. Всъщност любимите ми техни песни са тези на които е вокалист Clover, но имам слабо място и към RaD така че тази слагам :D

 

За да не е само корейско

4.YUI - Good bye days

 

 

 

Скоро гледах филма Song for the sun (много хубав) и девойката много ми хареса. Има доста албуми и явно е много известна в Япония. Аз лично я чух за 1 път. Може и да и направя тема някой ден. :D

 

 

1. Нова песен от Verbal Jint Много добра. Още не съм чула целия албум , но тази песен и тази със Zico ми харесват.

 

 

 

 

2. Нова песен от CrispiCrunch. За парти настроение :D След убийствените тийзъри беше време да видим и клипа. :lol:

 

 

 

 

3. Явно Standing egg ми четат мислите и пуснаха нова песен с Clover <333

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангелче да знаеш, че за момента само те "чета", защото тея дни е много трудно да се намери свободно време :P Така, че спокойно с теб съм :)

 

И една песен от мен... на 9те музи :D Да съм им фенка - не съм, но тази песен не мога да спра да я слушам... действа ми пристрастяващо :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=96KbK-X9TXo

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bambi стига ми да знам че поне някой чете

:lol: Когато имаш време пак пиши. И аз не съм им фенка на 9-те , които вече са 7 май, но песента определено е по-добра от първите им.

 

Сега един пост за друга любима група - Aziatix

 

Последния клип , който пуснаха:

 

Момчетата ме спечелиха още с първата си песен и то не само защото разбирам за какво пеят :lol:

 

 

Скоро издадоха първия си албум Nocturnal , в който няма слаба песен. Момчетата определено знаят как да правят хубава музика. Заглавната песен от албума:

 

 

 

 

Eddie Shin, Nicky Lee и Flowsik са Aziatix.

 

Eddie лично е моя любимец :D С таз коса като я размята и ме убива :lol: Дебютира 2005г и дори има един албум - JUST MY WAY. Много от песните си и на групата сега ги пише и композира сам, дори е писал песни за Wheesung и Soulstar.

Една негова стара песен ->>>

:D

 

За Nicky нищо не знам сори :lol: Освен че е набор '80

 

Flowsik е доста известен, мисля че всички трябва да са го чували. Голяма дружка на Jaejoong и участва в албума “The Beginning”. Приятел е и на Brian от Fly to the sky, абе май на много хора е приятел :lol:

 

Айде и за последно още една тяхна песен

 

 

 

П.С. Исках да питам да слагам ли линкове за песните , които слагам или не?

 

Брех, за първи път слушах тайландска музика!

:lol:

 

Съвсем случайно, поради любовта към горната група попаднах на този клип:

 

 

 

 

Гледам го аз и си викам ей този Майк много готин ама що е Голф, да не е фен на колите? :lol: Как да знам аз, че Golf & Mike всъщност били двама братя тайландци певци, като единственото тайландско нещо което аз знам е Никхън :lol: :lol: Пък и той вече си е половин кореец :lol: Та се разрових и слушах за първи път тайландска музика.

 

 

 

 

Golf е Pichaya Nitipaisalkul - роден 20 февруари 1987г.

Mike е Pirat Nitipaisalkul - роден 19 декември 1989г. ( не стига че е Пират ми е и роден няколко дни преди мен :lol2: )

 

Още не съм сигурна за тайландската музика, но братята много ми харесват. :lol:

 

И още една песен новия сигъл на Yui - Green a.live За съжаление без клипа заради глупавото Sony Japan....

 

 

 

HaHa - Rosa

 

 

 

Новата песен на този сладур, който аз започнах да харесвам заради най-добрия му приятел Mc Mong. За съжаление Монг скоро няма да го видим по телевизията, а да не говорим за някоя нова готина песничка. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С. Исках да питам да слагам ли линкове за песните , които слагам или не?

Оле да, да, да, много ще ми улесниш живота :P но ако не ти се занимава недей ;)

 

И така преди малко попаднах на това и се сетих за тази мацка :) Заинтригува ме с този тийзър :lol: да излиза клипа, че да видя какво ще стане в лудницата... а и се надявам песента да е хубава :) Чудя се в този клип ще преследва ли някой :lol:

 

А ето и песента с която първо ми привлече вниманието (или по точно клипа го направи :lol: )

 

И 3ти клип за щастие... по едно време много слушах тази песен :)

 

 

 

Ама знае с кого да снима клиповете :lol: То не бяха ли Мир, Джун, Бейби (Хьонг Джун), Джун Су (2PM)... Ох, едвам се сдържам да отида и да й наготвя нещо мазничко, че още малко и ще се счупи :blink:

Болезнено слаба ми е :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок слънце ще ги слагам вече. Ако ти трябва някоя от горните песни кажи ми и ще ти дам линк.

 

А иначе и на мен ми е много слаба Канчето :lol: Но с къса коса е готина харесва ми. Ще чакаме клипа...

 

Сега малко R&B от мен

 

1.Тази група е стара дебютират 2005 с YG, но 2007 се местят в Sidus HQ и от тогава нищо...Сега се завърнаха с нов албум. И ако харесвате R&B мисля че ще ви допаднат... SoulStar - Rebirth

 

 

2.Още един мой любим изпълнител , който май не е много познат тук (поне аз така мисля) Последната му песен 1sagain feat. Heenain - Sick Of It All

 

 

с една от много старите му. Той е сладура в клипа :DFall in love

 

 

 

И една която ми е много любима .Много е якa :DHello Doctor

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсих нещо за HITT (заради концерта в София) и открих една група със същото име.

не ги намерих във форума, за това ще ги постна тук

 

 

hitt+viva.jpg

 

HITT (Here is the top) - пак са измислили едно име,направо не е за вярване,но както и да е

Първият им албум е излязъл на 4ти Юли

 

Goodnight

 

и едно ливче I'll Always Love You

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ау, като видях LeeSSang не можах да се сдържа и ще споделя най-любимата ми тяхна песен. Учудих се, че не я видях спомената тук. Парчето е велико поради много причини. Най- вече защото звучи от сърце.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ау, като видях LeeSSang не можах да се сдържа и ще споделя най-любимата ми тяхна песен. Учудих се, че не я видях спомената тук. Парчето е велико поради много причини. Най- вече защото звучи от сърце.

 

 

Не е спомента не защото не е любима, а защото сложих най новата им и моята любима. :lol: Те имат още много хубави парчета, за това трябва повече хора да си постнат любимите за тях песни.

 

Така едно тайванче! Да не кажете че само за корейци поствам :lol:

 

Младежа се нарича Nick Chou Набор '88, много симпатичен както ще видите от видеотата по-долу. Интересното около него са 2 неща:

1. На 15 е бил скаутнат от СМ докато е учил в Америка. Било му е предложено да е част от SuJu, но като е видял 10 год договор и се е отказал

2.Миналата година от Warner music му казват че ако събере 3000 души за концерт ще издадат негов албум. С помощта на приятели и други музиканти той успява и месец по-късно излиза дебютния му албум. Готви завръщане скоро...

 

 

Дебютният му албум => Nick Chou – 同名專輯

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата песен:

 

Джиуон както винаги не ме разочарова. :DClover - A Guy Who I Know

 

 

И песента и мини-албума на Kan Mi Youn. Много слаба работа ако ме питате мен. Kan Mi Youn – Obsession

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Huh Gak един изключително талантлив изпълнител с глас, който може да те разтопи.

 

Днес получи заслужен трофей на M!CD за песента Hello:

 

Hello - M!CD

http://www.youtube.com/watch?v=OKL6LuNxbAA

 

За момента има издадени 2 мини-албума и един сингъл:

 

Huh Guk – Always 1st Digital Single

 

 

Huh Guk – 언제나 1st Mini Album

 

Първия му мини-албум с ACube - Huh Gak - First Story

 

 

 

 

Не мисля че е нужно да обяснявам колко е добър, просто трябва да чуете дори само една негова песен за да се обедите.....

 

Помощник мениджър Huh , който може да пее - както го наричат на шега в Immortal song 2. Едно мое любимо негово изпълнение от там:

 

 

DIA

LMNSt.png

 

Още едно сладурче от корейската музикална сцена, което остава на заден план.... DIA (от DIAMOND) дебютира 2009 година и оттогава е издала 3 албума, няколко мини-албума и сингъла. Още е малка , но има страхотен и силен глас много корейците я наричат втората Park Bom. Което разбира се и носи колкото фенове толкова и антита....Според мен въпреки леката прилика в гласовете (която се чува само в някои от песните и ) двете оставят доста различно впечатление и имат различен стил.

Истинското и име е Kim Ji Eun и е родена на 12 юни 1992г.

 

Най-новият и сингъл излезе сега на 28 септември - Leave Alone

 

За съжаление песента няма клип за това давам на нейни стари песни

 

От първият и албум 0 carat песента My Dream

 

 

 

От вторият и албум0.5 caret песента Another Boy (тази песен много ме кефи :D )

 

 

 

Сингълът Goodbye , който излиза април 2010г

 

От мини-албума Cry Cry едноименната песен:

 

 

 

И третият и албум My Story (1 Carat)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уау за първи път има включване с песен на български

:D Май трябва да я сложиш в раздела Лично творчество също.

 

Такаа..... нова песен и всъщност сингъл от брата на Junsu - Juno=>> JUNO - Fate

 

 

 

И беладжиите Crispi Crunch снова песен. Много започнаха да ме радват тези двамата :lol: линк още не съм видяла за песента

 

 

намерих и още един сладур тайванец , но сега ме мързи :lol: Следващия пост....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ali 알리

2nxq5.jpg

 

От доста време си мисля да представя и тази дама на корейската музика. Невероятно силен и въздействащ глас , който можеш да слушаш постоянно. Тази година най-накрая започна да става по-известна и да участва по музикалните предавания, за което много се радвам. И сега ще я представя и тук...

 

Истинско име: 조용진 (Jo Yong Jin)

Родена: November 20, 1984

Компания: Trophy Entertainment

Дебют: 2009

 

Заедно с Jung In двете ми станаха любимки от музиката на LeeSsang. Участва в много техни песни и може да се каже че им е нещо като протеже. Дори те измислят името и. Всъщност Гил първо искал да е Тайсън (Майк Тайсън) , но (слава богу) Гари казва че е по-добре да е Али (Мохамед Али). Няма нужда да обяснявам защо е такова името и, само като чуете мощния и глас и ще сте нокаут. :lol:

 

Първият и мини-албум от 2009 е "After The Love Has Gone"

http://www.youtube.com/watch?v=NH9dlcv_ipM

 

Следват синглите Hey 미스터 от 2010 и

 

I Tried Everything, Butот 2011

 

 

 

В момента промотира най-новата си песен I'll be damned

 

 

 

 

Вчера излезе и нов сингъл Ali – Reborn

 

Тя има много уникални изпълнения на живо , но аз ще сложа само тези двете:

и

 

Надявам се това съкровище на корейската музика да ви хареса и дано става все по-популярна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем случайно попаднах на това R&B трио - 2nise :P Дебютирали са през май 2010 ...

 

tumblr_leukm1eEQs1qfqaf8.png

 

John

Роден: 07.02.1982г.

 

Ho Hyun

Истинско име: 정호현 (Jung Ho Hyun)

Роден: 1984.04.08

 

Jo Koon

Истинско име: 조영배 (Jo Young Bae)

Роден: 06.06. 1987г.

 

Ей с тая песен ме привлякоха на тяхан страна :D

 

А ето я и дебютната им :P

 

И един страхотен кавър на Because of You :P

 

 

 

И едно линкче към първото им мини Тук

И второ за сингълче Тук

И накрая към последния им сингъл Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bambi нали знаеш колко те обичам

:P:lol: И аз я чух същата песен на 2nise ама много ме мързеше да им търся старите неща. Добре че ми спести времето. :D

 

tinkajenq Kim Hyun Joong има тамън две теми - една на групата му SS501 в Музикална сцена-> Южна Корея и една лична негова в Звездите от киното-> Южна Корея. Тази тема е за изпълнители, които нямат тема. Ако поста ти е за Double K трябва да сложиш и негови соло парчета не само колаборация....

 

Та най-накрая по-горе споменатия тайванец да го сложа и него. :lol:

 

Anthony Neely

anthony.jpg

 

Американо-тайванец (ооо Даааа) , който има песни на английски (двойно Оооо Дааа :lol: )

Момъкът е роден на 20 май 1986 и през 2009 участва в риалити формата One Million Star.

Първият му албум Lesson One излиза ноември 2010г

 

Две клипчета:

http://www.youtube.com/watch?v=AnNZYocqDQY

 

Да не забравя и новия клип на Verbal Jint

 

 

 

 

Песента е част от последния му албум така че ако я искате -> 10 песен Go Easy

 

Някой път може да направя пост с цялата му дискография, но понеже не е малко няма да е сега. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангелче от къде намери Anthony Neely.... влюбих се в този човек, невероятен е... нямам думи просто :P Ако намериш друго такова съкровище - давай го насам :lol:

 

Днес отново случайно попаднах на още една групичка :) Казва се A.Tract (에이트랙트) - много радват :P Дебютирали са през далечната 2009г на 21 август, под лейбъла на TJ Music Entertainment Inc.

 

All-6.jpg

 

jiho01.jpg

김지호 - Ji Ho

Позиция: Лидер и вокалист

Роден на 29.09.1991г

Висок 178cm и тежи 65kg

 

jiho02.jpg

jiho2.jpg

jiho4.jpg

jiho9.jpg

 

 

raze01.jpg

Raze, истинско име 서한필 (Seo Han Pil)

Позиция: 1ва китара

Роден на 5.08.1992г

Висок 184cm, тежи 69kg

 

raze02.jpg

raze.jpg

 

 

jinhwan01.jpg

김진환 - Jin Hwan

Позиция: 2ра китара

Роден на 2.01.1992г

Висок 176cm, тежи 66kg

 

jinhwan02.jpg

 

 

diem01.jpg

Diem, истинско име 오성화 (Oh Sang Hwa)

Позиция: Бас китара

Роден на 10.10.1991г

Висок 176cm, тежи 67kg

 

diem02.jpg

 

 

CREDITS TO JI HO'S CYWORLD, DAUM MEDIA & MARDI09

 

И сега след тази оскъдна информация, която успях да намеря идва ред и на хубавото албумче, което можете да изтеглите оттук :), и на малко песнички :P

 

http://www.youtube.com/watch?v=AEO92dGNHmY&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=wQR9rZKKpnM&feature=related

 

Жалко е че нямат клип, доколкото разбрах не са успели да направят... търсих поне някое изпълнение на живо, но уви такова няма :( че и нищо не се чува за тях :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бамби обикновено те сами ме намират.

:lol: Аз едно търся то друго излиза..... :lol: Ама не е зле така колко хора съм намерила....

 

Започвам със нов клип на любимия ми Еди (който обичам с дълга коса , ама нещо е станала прекалено дълга хаххаа)

 

 

И ще представя една ама много стара група - Noel, която обаче прави завръщане след цели 5 години. Първоначално дебютират под JYP сега са под ITM Entertainment.

 

103200.jpg

 

noel.jpg

 

 

Дебют: 2002

 

Kang Kyun Sung

100096.jpg

Дата на раждане: 17.04.1981г.

Физика: 177см., 62кг.

 

Na Sung Ho

102966.jpg

Дата на раждане: 01.03. 1981г.

Физика: 170см, 57кг.

 

Jun Woon Sung

110403.jpg

Дата на раждане: 03.03. 1980г.

Физика: 175см., 62кг.

 

Lee Sang Gon

108536.jpg

Дата на раждане: 22.07. 1980г.

Физика: 174см., 60кг.

 

 

Noel Vol. 1 - 2002

 

New Beginning - 2004

 

Noel Vol. 3 - 20006 - не го намерих сори само тази-> Noel 전부 너였다

 

Noel – Wishes - 2011

 

http://www.youtube.com/watch?v=f0R7V8B1Z5s

 

 

- Една от най-известните им песни. Няма как да не сте я чували, защото всички айдъли я пеят по вариете програмите.

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

William Wei (или още Wei Li An) го намерих, когато търсих една песен от сериала In Time With You.

После разбрах, че той пее и една от песните в Hayate the Combat Butler.

Дебют - 2009 г.

Още с първия си албум, издаден 2010 г., е номиниран в четири категории на 22nd Golden Melody Awards:


  •  
  • Best Mandarin Male Singer
  • Best New Artist
  • Best Mandarin Album
  • Best Composer

 

Няколко песнички:

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...