Jump to content

Обща музикална тема


Recommended Posts

E това е лятна песен...Аз още като видях тийзърите й преди време,ми хареса шаренията,лято е все пак,трябва да ни е цветно.Самата песен вчера я чух за пръв път и много си ми хареса..Танцувална е,и както вече казах шарена...Жалко,че си нямат тема тия момчета...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попаднах на една интересна страница, където музикални педагози анализират гласовете на мнозина от любимците ни. 

Намирам сайта за интересен и образователен.

Kpop Vocal Analysis 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми попадна една статия на бг, та да я кача тук...

Каква е тъмната страна на K-pop индустрията?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаме тема за тях, SECHSKIES - истински звезди от първото поколение на к-попа. 

Аз лично ги знам от прекрасния Reply 1997 и много се радвам да видя, че отново са активни.

Честита първа победа на  All For You от днес,  06.02, на MCOUNTDOWN. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами това къде да го изтипосам, айде тук...

Гледайте във Виетнам какво правят хората. Цяла песен са измислили за коронавируса, но с научна цел.

 

Песен за коронавируса стана хит във Виетнам. "Jealous Corornavirus" е създадена от здравното министерство. В нея певците призовават хората да мият ръцете си правилно и споделят различни инструкции за предпазване от вируса.

В приложението „ТикТок“ се появи и предизвикателство, свързано с танца върху песента.

 

Off Topic

 

TikTok Dance Challenge Created to Fight Coronavirus Spread

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ONF щяха да имат концерт в България на 09 април, но заради епидемията от корона вирус и обявеното извънредно положение концертът се отлага за 01 декември 2020 година.

 

"Туитър"

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...