Jump to content

Recommended Posts

Много приятно ,свежо и забавно филмче. Имаше много забавни моменти,на които се смях с глас. Историята дори и предсказуема беше показана по един много хубав начин,с прекрасна актьорска игра. Даниел Хени за първи път да ми хареса. Смятам,че ролята беше идеална като за него,оттам и му се получи добрата игра. Главната актриса,която засичам за първи път остави в мен много приятно впечатление. Ролята и беше страхотна,но и тя мисля,че допринесе за толкова готиния образ. Много е красива,а косата и беше перфектна. Черен цвят,късо подстригана с леко рошави крайща - прекрасна. А и и ходеше страшно много smile.gif Та да не се отплесвам по чара на актрисата ...

Филма е перфектният избор за едни 2 страхотно прекарани часа и горещо го препоръчвам на всеки любител на жанра JC_doubleup.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми филма, беше ми интересен и да, да, разбира се че исках да го гледам заради Danniel Henny... :lol: Отиват му ролите на бизнесмен, от fugitive и от тук мога да съдя... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна го гледах, но си спомням, че ми беше забавен и интересен. Можете да го свалите и от ТУК . Давам и този линк, защото на мен ми е най-удобно от там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът е евтин опит да се копират Холивудските романтични комедии. Актьорите са добри, саундтракът също става, но както е "винаги" при корейските продукции сюжетът и историята са плачевни.

На мен лично още от началото ми се стори пълна простотия, че тя говори на корейски, той й отговаря на Английски, а всички останали ги смесват и двата езика. Трябва да подчертаем също, че почти всички говорят толкова лош Английски и с толкова преиначен азиатски диалект, че на моменти направо ми се повръщаше. За историята във филма... Предвидима, "cheesy" и като цяло зле скалъпена.

Просто лъха на посредственост. Опитват се да копират запада и в този филм се е получила някаква грозна смесица.5/10 от мен. Не си заслужава да му се отделя време. Ако сте гледали някои от по-добрите романтични филми от Холивуд, това тук ще ви се стори просто трета-ръка продукция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филм в който може да се види Uhm Jung Hwa  като по-млада. Иначе нищо особено.  Развитието на чувствата беше малко неясно.  Накрая става ясно ,че не е добра идея да посещаваш родителите на приятелката си, ако не мислиш да се жениш за нея. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...