Jump to content

The GazettE


Hangeng

Recommended Posts

Не знам, колко от вас знаят, но аз все пак ще кажа.

Както знаете, Руки и Аой имат туитър, но нямаше превод на български.

Е, вече и българските фенове можем да се радваме на туит-преводи на роден език! Преводите можете да намерите тук .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро излиза новия албум на групата - Toxic и по случая ето и новото превю.

 

http://www.youtube.com/watch?v=3QInzkZJqdU&feature=player_detailpage

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся,начи... :D от колко време на съм писала тук ама ша ма извините ... тъй пуснаха наще хора официален траклист (нямам идея някой писал ли го е тва) на лимитираното издание на албумаа TOXIC и (ако не съм все още сънена) песните там ще са 14 + обичайното DVD с клипа и мейкинга... да не стоите в напрежение ето песните :

1. INFUSE INTO

2. VENOMOUS SPIDER'S WEB

3. SLUDGY CULT

4. Red (Album Version)

5. THE SUICIDE CIRCUS

6. SHIVER (Album Version)

7. MY DEVIL ON THE BED

8. UNTITLED

9. PLEDGE

10. RUTHLESS DEED

11. PSYCHOPATH

12. VORTEX

13. TOMORROW NEVER DIES

14. OMEGA

Нъл излиза на 05 Октомври ...

-----

Аз вече броя дните до излизането щотуу съм си набелязала да си го купя тфа TOXIC (то "сифте" щото) ама хобито си е хоби.... малиии много пари ще хвърля в тоз октомври,чак ми се свива сърцето :lol: божии кви проблеми само си намирам (чак да ме отпише човек) :282:

------

Стига толкоз лична драма ... За REMEMBER THE URGE не знам много (даже хич) само туй:

 

Optical Impression (CD + DVD), tracklist:

1. REMEMBER THE URGE [CD]

2. CLEVER MON [CD]

DVD - REMEMBER THE URGE Music Clip + Making

 

Auditory Impression (CD Only), tracklist:

1. REMEMBER THE URGE

2. CLEVER MONKEY

3. Chijo

 

То вие вече си знаете,че сингъла излиза на 31 тоз месец

------

Ще ви информирам ако случайноо (или не чак толкова) открия нещо интересно... ще ми извинявате селското писане :panda-145: ама ме е хванала царска лиготия и оттърване няма...

Мноо ва обичам ама вземете пишете повече,че взех да се отчайвам :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе новия клип на групата най-накрая. Любопитството ми вече е задоволено. :P

 

http://www.youtube.com/watch?v=e6TzkQQEiSU&feature=player_detailpage

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес групата взе участие в J-melo. Има ли някой, който да го е гледал или пък да може да даде някакъв линк за гледане на тези, които се го пропуснали? Иначе остават само два дни до издаването на новия албум на Gazette - Toxic. Ето и новата им песен, която ще бъде включена в албума и, на която ще бъде направен клип.

http://www.youtube.com/watch?v=dTUiyk3Be6g

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О както виждам е било супер. Благодаря за помощта все пак. А забравих да кажа, че новия клип може да бъде видян тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък успях да видя последното повторение снощи.

Първо им връчиха наградата, а след това зарадваха феновете с Agony, Hyena, Before I decay, Vortex и Filth in the beаuty.

 

Наградата...

 

584713.jpg

 

И момчетата...

 

584716.jpg

 

584715_fr.jpg

 

И накрая моето мнение...

Много сериозни ми се видяха, не излязоха с обичайното настроение, с което сме свикнали да ги виждаме на сцената.

Уру обикновено е ухилен до уши, но този път една усмивчица не му се откъсна, а Руки ми изглеждаше сякаш искаше всичко да свърши по-бързо.

Въпреки това, като почти фанатизиран фен ще кажа, че им се радвам всякак. Важното е, че не спират да работят и да ни радват.

А и утре е големият ден... нямам търпение да чуя новия албум.hap.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааз пак съм изостанала с писането и като никога не знам нищо ново за групата...е осен някой друго нещо за турнето (което сигурно повечето знаете,така че ще си го спестя :D ) .... за наградата - ами как да не спечелят ,ами то те са най-добрите (според менн) :lol: съгласна съм със Strayt необичайно сериозни излязоха на сцената ама то със записването на албума,клипове,подготовки за турнето те горките сигурно са капнали от умора,но все пак се справят СУПЕР!

Туй от мен.... :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата година дойде, заедно с нея и краят на Venomous Cell Tour 2011.

Сега търпеливо ще си изчакаме DVD-то. OMEGA Tour Finale-Yokohama Arena-Venomous Cell трябва да излезе на 9 май.hap.gif

611864.jpg

Сетлист

 

MAIN SETLIST:

 

INFUSE INTO

VENOMOUS SPIDER'S WEB

SLUDGY CULT

VORTEX

THE SUICIDE CIRCUS

MY DEVIL ON THE BED

13STAIRS[-]1

RUTHLESS DEED

Chijou

UNTITLED

AGONY

CLEVER MONKEY

VERMIN

-MC-

HEADACHE MAN

PSYCHOPATH

TOMORROW NEVER DIES

OMEGA

 

-Encore-

 

Ride with the rockers

Akai one piece

-MC-

COCKROACH

DISCHARGE

LINDA~candydive Pinky heaven~

 

2nd encore

 

Kantou Dougeza Kumiai

 

Надявам се да пуснат две DVD-та, както направиха с The Nameless Liberty 2010.

Носят се разни слухове, че през август ще издадат нов албум на име "DIVISION". Дано се окаже истина (стискам палци).

А на 10 март, по случай десетата годишнина на групата - MAKUHARI MESSE 10TH ANNIVERSARY STANDING LIVE [THE DECADE]

За тези, които са пропуснали Газето на Inazuma Rock Festival 2011 - линк за сваляне тук, може да го гледате и тук.

Ами това е засега.

wink.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Носят се разни слухове, че през август ще издадат нов албум на име "DIVISION". Дано се окаже истина (стискам палци).

 

Истина е. Руки го обяви в Туитър.

 

 

И сега новината на деня. Честит рожден ден Аой-сан.

 

tumblr_ly224qcu8D1r0tg76o1_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

освен албума четох някъде слухове,че преди него ще има някакъв сингъл юни месец (мисля),но като гледам не го споменавате - значи ще си остане слух... и аз чакам с нетърпение да излезе DVD с концерта (макар че друго си е да го видиш на живо) ... албумите им винаги ги чакам с нетърпение... ама те малко почивка да си вземат два албума един след друг и да не броим турнетата - едно свърши айде утре ново :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

освен албума четох някъде слухове,че преди него ще има някакъв сингъл юни месец (мисля),но като гледам не го споменавате - значи ще си остане слух... и аз чакам с нетърпение да излезе DVD с концерта (макар че друго си е да го видиш на живо) ... албумите им винаги ги чакам с нетърпение... ама те малко почивка да си вземат два албума един след друг и да не броим турнетата - едно свърши айде утре ново :huh:

 

 

Руки писа по Twitter, че няма да правят сингли. Ще има само албум. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да пооберем малко паяжини днес.biggrin.gif

 

641064.jpg

Някоя добра душа е качила в нета филмчето за юбилея The Gazette Documentary 2012, което беше излъчено на 29.04 по Fuji TV.

Тук можете да го гледате:

 

 

И линкове за сваляне Част 1 Част 2 Част 3

А само след 3 дни ще излезе и DVD-то OMEGA Venomous Cell - Tour Finale at Yokohama Arena

Освен това, май ще пускат и DVD на юбилейния концерт, който беше през март. А дано!wink.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе DVD-то The GazettE - Venomous Cell OMEGA hap.gif

 

За да обедините двете части на Disc 1 ще ви трябва и това

Голям кеф, чакам го от миналата година, сега остава и да ми хареса.biggrin.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...