Jump to content

Ji Chang Wook (Чи Чанг Ук)


Recommended Posts

Малко превю със снимки/видео от участието му в Running Man, което ще се излъчи в неделя 14 юни и ще е епизод 507!

 

 

Не можах да не ви споделя тази снимка...

То може да е като илюзия :D, но все едно така се е свил между Kwangsoo и Jihyo, че изглежда като детенце ::D

 

Image

Off Topic

ImageImage

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера гледах това към новия му сериал.

Май ще го играе пълен льохман там.

Ji Chang Wook&Kim Yoo Jung showed great chemistry during photo shooting~|Backstreet Rookie便利店新星iQIYI

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на последната в спойлер е най-добре.., а по-горе с тези грайфери се притеснявам за глезените им с тези малко килограми, дето поддържат корейците :D

 

междудругото забелязвам някаква тенденция към връщане на широките панталони.., с разширяващи се крачоли :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пети юли ще бъде рожденник.

Феновете му обаче почетоха повода отрано, като направиха доста дарения.

Off Topic

 

 

На 3 юли фондация Miral Welfare разкри, че „Галерия Ji Chang Wook“, филипинския фен клуб на Ji Chang Wook и различни други фенове на Ji Chang Wook от цял свят са направили дарения и са изпратили 400 килограма (около 881 паунда) ориз. Те добавиха, че получават и много заявления за спонсорство от феновете му.

Тези дарения, направени в името на Ji Chang Wook, ще бъдат използвани от Фондация „Miral Welfare“ за подпомагане на деца с увреждания и за подпомагане на плащането на медицински и жизнени разходи за семейства с ниски доходи.

Фондация „Miral Welfare“ е център за социални грижи за инвалиди в Корея, а Ji Chang Wook преди това е работил с фондацията по-рано тази година. На 20 април, Корейския национален ден на хората с увреждания, Ji Chang Wook участва кампанията  „“How You See Me?” на фондацията на Miral Welfare, кампания, която насърчава приемането на граждански права за граждани с увреждания в Корея.

Съобщава се, че за да покажат подкрепа за участието на Ji Chang Wook в тази кампания, феновете му решили да дарят на фондация за благосъстояние на  Miral.

Представител на фондацията сподели: „След като актьорът Ji Chang Wook участва в нашата кампания, има безкрайни заявления за спонсорство от феновете му, които искат да се присъединят, за да повишат информираността за децата с увреждания. Служителите на нашата фондация изпитват положителното влияние на актьора Ji Chang Wook. "

Те продължиха: „Благодарим на феновете, които споделиха своите чувства към децата с увреждания заедно с Ji Chang Wook. Искаме да благодарим и на актьора Ji Chang Wook за участието в нашата кампания, като дари таланта си. Изпратените ценни дарения ще бъдат използвани за деца с увреждания, които не могат да получат необходимото медицинско лечение поради трудни семейни обстоятелства. “

По-късно през деня, Ji Chang Wook в своя Instagram благодари на феновете си. Той сподели снимки на благодарствените сертификати за даренията, направени от феновете му на негово име за рождения му ден, заедно със снимка на него, който държи голям букет цветя.

Неговата надпис гласи: „За да отпразнуват рождения ми ден, много хора се събраха с добра мисъля като тази. Всички вие сте наистина невероятни хора. Уча се от вас. Благодаря! Обичам ви." В hashtags той добави: „Вие сте по-впечатляващи от мен. Толкова красиво. Благодаря ви. Благодаря ви. Благодаря ви."

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:panda-145: Направил е серенада за феновете си~

 

Директен линк: Thankyou for this amazing gift Wook!!

Зад кадър на фотосесията за 1st Look:panda-145:

ImageImage

 

OЩЕЕЕЕЕЕЕЕЕ:panda-145:

Off Topic

ImageImageImageImageImageImageImageImage

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@skofiild  той си е известен в Корея, че е пушач и даже преди няколко месеца беше си пуснал стори в instagram с няколко кадъра или клипче как си пуши с думи, нещо от сорта, че всеки е свободен да решава дали да е пушач или не,  и имаше и коментари от фенове, които апелираха да откаже пушенето. Мисля, че даже и тук някъде беше коментиран, или може да греша и да е било някъде във фейсбук. Явно от компанията му не му правят проблем за това, че видно го показва пред всички. В същото време е и фен на високите скорости и публикува доста клипчета и снимки как кара моторът си. На мен ми харесва, че е по-открит пред феновете си, доста често се самоиронизира с публикации и  качва по-нестандартни и съвсем обикновенни снимки или клипове от ежеднеивието си , като този:

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@felicyti Това как пуши, мисля, че и аз съм го засичила друг път. Не знам, не съм сигурна. И явно съм забравила.

Но, сега като го видях, е стана ми смешно. Рядко се вижда кореец с цигара в уста. Революция направо.

 

 

Цигарите им са трън в очите....

За сметка на това пък да ходят пияни като кирки постоянно, че и в сериалите да го възхваляват това, хич не им пречи...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@skofiild то всички пороци са им трън в очите, освен май пиенето на соджу и звучното кххххх :D 

 

п.п. корегирам се.... намерих старата статия и дефакто клипчето в туитър от фенката е с кадрите от тогавашната му изява с пушенето :D и аз съм в грешка какво е бил казал тогава хаха :D 

статията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипът с цигарата е абсолютна демонстрация – дали с цел да покаже, че и той е човек и нищо човешко не му е чуждо, а и е възрастен и може да прави каквото си иска, или просто за да провокира, не знам. Не бях чувала, че е пушач, но от това, което се вижда на клипа – отива му :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четвърти пореден епизод от зад кадър на Rookie  ~

На около 1 и нещо в бусчето ми изглеждаше като малко дете, което за първи път се качва в кола :D

 

지창욱 쫌장의 하루 DAY 4 / Backstreet Rookie Behind Ep.4

 

 

 

Една снимка (still) от сериала му на която физиономията му е трепач :D и~ нямаше как да не ви я споделя ~

 

Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...