Jump to content

За Джонитата


Zenith

Recommended Posts

Бродуейският мюзикъл Newsies на японска сцена! Това трябва да се види! 

Веднага разпознах Тайга Комото и Сейширо Като. Кодай Мацуока и ветеранът Кен Мацудайра също се включват. Ах, как искам да ги гледам! На секундата си спомних театралната постановка, която гледахме в Бункамура.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата песен на Принцовете, Цукийоми, е включена към дорамата Куросаги.

Не съм доволна. Много латино е клип привкус, с което се отдалечават от своя стил.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кансайските Джонита с нова песен:

Да споделя една новина, който стана известна преди няколко седмица. Трима души напускат King & Prince догодина. С двама (Кайто Такахаши и Рен Нагасе) не виждам, как ще продължи групата. Дано поне виждаме всички на екрана!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Орикон топ 10 за най-продаван сингъл тази година. Джонитата тотално доминират.

Радвам се за King&Prince, които оглавяват класацията (Може е да се разпуснат като група след няколко месеца, когато трима от тях напуснат). Не знам защ Snow man станаха  толкова популярни?! Те доминират при класацията на албуми. Вероятно заради Рен Мегуро, който в новата дорама направо блести. Да не забравяме и участието му, заедно с Мичиейда от Нанива данши, в училищната комедия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Статия за агенцията в българска медия. Нямам представа дали е писано за този случай, но ме изненада фактът, че намира място и сред родните публикации.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха! Голяма работа. Ето какво са превели нашите медии. Много актуално. Влизат в общия хор. Дядо Джони отдавна умря. 

Коан пък изобщо не се беше появявал напоследък. Не виждам, защо са избрали точно него. Поне да беше някой по-известен.

Според мен, по-добре да си гледат промоциите на групите, че японските с техните претенции отстъпват по популярност. А имат таланти и е добре меката сила да се погрижи за тяхното промотиране извън страната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много нови песни. Не мога да насмогна. 

Много талантливи деца продължават да излизат от компанията. Едни напускат и отиват в новосъздадената компания на Такки, други дебютират. Колелото се върти, а Джонитата са актуални със свежи изпълнения в ретро стил.

Ето ги тези симпатяги с нещо подобно. 

И дебютиралите наскоро (колко да е скоро - мисля, че неоснователно забавиха дебюта им; знаем, че там от много малки ги промотират) Travis Japan. Правят фурор с уникална поп песен в стил 80-те. Клипът е решен новаторски - с посрещане на извънземни. Хаха! 

Хореографите им преди са работили с BTS.

Много се радвам на Кайто Миячика, който беше такава душичка в Ониичан Гача.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...