Jump to content

За Джонитата


Zenith

Recommended Posts

Аз KAT-TUN до момента не съм прослушала (с изключение на песента Bokura no Machi de, която и аз вече не помня откъде чух и харесах), но Джунно ми е много по-симпатичен и от Каме, и от Джин, който пък по някаква причина ми е даже антипатичен *прикрива се от летящите към нея развалени домати, патладжани и всякакви други видове зарзават* ^_^"

Иначе съм съгласна, че Пи е едно от най-успешните, да не кажа най-успешното, Джони в момента. Но пък никой не е споменал за Нагасе Томоя от TOKIO (които май също не присъстваха, макар че все още са активни). Човекът има доста дълъг списък с роли - над 30 дорами и няколко филма (въпреки че съм го гледала само в My Boss My Hero)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TOKIO нямам идея защо не ги сложих, май заради рокадите им с компаниите или ме мързеше, но не ги сложих, но както казах още в първи пост няма да ям хора, които демонстрират пристрастия и към други Джонита.

 

Понеже още съм в пиратския дух...ABC-Z & Kiss my нещо си са някви много вървежни момчетата, имаха много добро пирсъствие, а и много сладки бишита.

 

Някой да коментира отношението на Джонитата към феновете им?

 

Защото аз имам наблюдения само над КАТ-ТУН, от които не съм във възторг, и Ямапи, който обаче е малко по-резервиран по принцип и не е много ясно какво мисли човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят е коментар е кратък - те почти нямат отношение към тях. Единствено май по концертите са по-ентусиазирани. Иначе са едни небрежни непукисти.

 

elyon, как ще хабим домати за това?! Всеки да си харесва, който си... харесва . А пък тази песен, която споменаваш ми е една от апатичните. Харесват ми повече техните песни с рок звучене, отколкото баладите, в които въобще не са добри според мен. Да ти препоръчаме ли някоя и друга?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kато казахме Рок....

 

Lips, която отнесе толкова много хейт, ми е може би най-любимата. Там Каме най-сетне разкри, че обича да се гримира, Джунно му оправиха косата, Джин беше секси...

Но нека не го обръщаме на директно КАТ-ТУН тема, ами на Джонита като цяло, някак тези са наистина най-набиващите се като група, но...

 

Аз мисля да питам какво стана с Учи Хироки, нали някакво завръщане в NEWS щеше да прави, ама никъв го няма...Или Нишикидо, който не знам защо аз си го представям като герой от Stand Up вече толкова време, въпреки че с Такизава направиха много добро представяне в Orthros no Inu. Или пък, че Джонитата почти винаги са pair в ролите...Такизава-Рьо, Ямапи-Каме, Каме-Джин, Ямапи-Ниномия, Джин-Тагучи-Юкояма, Каме-Уеда и т.н, и т.н.

 

И само аз ли не съм засичала нищо ново от Tackey&Tsubasa наскоро?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

elyon, как ще хабим домати за това?! Всеки да си харесва, който си... харесва :). А пък тази песен, която споменаваш ми е една от апатичните. Харесват ми повече техните песни с рок звучене, отколкото баладите, в които въобще не са добри според мен. Да ти препоръчаме ли някоя и друга? :)

Е па знае ли човек? Фен + хейтър (не че съм чак хейтър ама както и да е) = взривоопасна комбинация :lol:

Не знам, на мен песента ми е доста приятна. Ама пък аз си и обичам баладите...

С удоволствие ще приема някоя и друга препоръка! Отворена съм за предложения, особено щом имат и по-рокаджийски песни :sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lips, която отнесе толкова много хейт, ми е може би най-любимата. Там Каме най-сетне разкри, че обича да се гримира, Джунно му оправиха косата, Джин беше секси...

Но нека не го обръщаме на директно КАТ-ТУН тема, ами на Джонита като цяло, някак тези са наистина най-набиващите се като група, но...

 

Каме беше супер в PVто. Джин ме израдва, когато онова герданче(?) беше в устата му и той го пусна. Другите не съм ги заглеждала особено.

Битката на Джин с микрофона :rofl:

 

Джонитата, както и някои други певци, винаги ги слагат в двойки(тройки, четворки, etc.), но това си е чист фенгърлски акт. =D

М/у другото чела съм коментари за някои от момчетата, че имитират Justin T. :shoot:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mola и Love Addiction от този месец ли са? Аз в началото на месеца помня, че гледах PVто на Mola, a на Кей-чи го гледах миналата седмица някъде.

 

А сега като погледна в youtube, явно наистина са излезли тоя месец

 

М/у другото, забелязала съм, че правят PVта само на някои изпълнители. Както например вмомента на Пи - Mola. Има клип и на Daite Senorita. Откачена работа.

 

Боже! Каме като Кьохей? Това трябва да се види! Но малко се съмнявам да изиграе ролята както трябва. Той попринцип все ги играе едни такива.. Ноо~ все пак - Каме

За Ранмару млако не съм съгласна, но не може всичко да е както го искам =D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Question имат нов член в състава си. Всъщност, Гото Хироми, не е толкова непознат за тях, тъй като преди това се е подвизавал временно в същата група. Той свири на цигулка. Ето включването му в изпълнение, където главни действащи лица са Ишигаки и Йодогава.

Линк - http://www.bgshare.com/431722/Question

 

И едно сборно изпълнение, в което си партнират Question (Ишигаки е заменен от Киши Такайоши), Такаки Юя и ABC-Z. На барабаните, освен Йодогова, можем да видим и Юто Накаджима.

Линк - http://www.bgshare.com/431723/Question,

 

Видеото към новия филм с участието на Шинтаро Моримото, Snow Prince.

Link - http://www.bgshare.com/432331/Snow

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тъй като наближава нова година.. Наближава и Johnny's Countdown. Някой гледа ли миналогодишното? Ако не с елъжа май го дават и по телевизията. Поредното доказателство, че стария Джони не си пести парите по концертите, за което го признавам :bow:

Вчера правих някакви опити да го намеря, но единствения начин е да го гледам в youtube като хората, но качеството куца.

Ето тук ги има всичките от 2005 до 2009, предполагам, че ще с енамери някой да качи и тазгодишното.

Цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм го гледала цялото, така и не успях. Три съм имала на компа, и трите ги изтрих. Много ми идват...Една, две, три групи-хубаво. Любимци на една сцена-става. обаче в един момент идват повечко.Особено Араши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото каундаунче, което изгледах, а предвид що видях-и последното.

 

Първо...Обичайното-костюмите и вида им.

От всички само NEWS изглеждаха добре, а също и Arashi и то просто, защото на фона на останалите бяха някак незабележимо фрапантни и много лъчезарни. Kanjani8 някой се беше изгаврил с тях, убедена съм, не вярвам сами да са решили да застрашат популацията поне на три вида диви котки, а Рьо и Субару сякаш бяха взети от филиповци. KAT-TUN ме е страх да коментирам, сякаш бяха използвали стилиста на Азис от ранните му години, а както винаги Каме си го бе отнесъл най-жестоко. Двамата Домото бяха може би най-страшното за мен. И Коичи, и Тсуйоши явно са прекалили с коледните трапези, защото приличаха на плондири, а Тсуйоши на плондир с мустак. Нямаше толкова нелепо изглеждащ чичка. Таки и Тсубаса ми се издигнаха в очите, заради не толкова фрапантния им вид и усмивката на Таки. Малките бяха зле, ама още са малки. V6 в тия цикламени анцузи...Тома и той миличкия с някъв полилей на рамото...

 

Изпъленията...

Малко ме шокира идеята с дебютните парчета, защото като изключим картунковците-песните са трагедия...Иначе беше малко разхвърляно, насилено. Домото бяха ужасни, безизразни, мързеливи и дебели, нищо общо с предишните. Араши бяха със страхотно присъствие, наистина много усмихнати. И Джун, и Сатоши, и Айба...Даже малкото джудже Ниномия. NEWS & Каnjani8 се чудех как ше си поделят Рьо, но момчето избра животинския мотив и си седеш в Осака(нали там бяха те) и само припяваше. Каме и Пи...Никога няма да харесам лайв на тая песен, предпочитам Каме да си забрави стъпките пред това да танцува до Ямапи.Истински добрият момент за мен беше, когато изпълниха песните на семпаите си...особено с появата на Тома и Учи, а също и триото Джин, Джун и Пи, изглеждаха безмерно сладки.

А за разменените песни:

Кинки кидс-зле...Тсуйоши само да беше показал среден пръст на публиката. Мислех, че Джин е демонстриращия отегчение, но тоз чичка направо ми скри шапката.Особено на толкова жива песен.

Араши-ужасна песен, много сладки и наистина потресаващо чаровни за пръв път в историята.

Канжанитата-ми те не могат да пеят завалиите, а костюмите им бяха просто...Но пък зарадваха Джун и Сатоши.

Кат-тун- те са си супер винаги, макар наистина да не харесвам подбора на песните.

ТОКИО бяха много странни, изпълняващи тази песен, макат да не звучеше зле.

Пи и компания- много добри. На моменти и от Кинкитата ми харесака повече.

 

А това с годината на Тигъра...Ега е успепшна за всички родени през нея(не само за 4те Джонита, ами и аз останалите ни любимци 86 набор).

 

Колкото до пожеланията...Само аз ли имах усещането, че Пи е все едно с таралеж в гащите? Джин си прокара филма, всички бяха много сладки и мили и нека иамт много успехи тази година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много подробен обзор... Мерси !

От предишните години - една единствена дума ми е останала в главата от гледането - хаос. В дрехите, в изпълненията, във взаимодействията... Явно и това е нещо подобно. И май си остава запазена марка .

Дано ми остане време да чуя и тазгодишното...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е точната дума - хаос. След третото ми подобно шоу, съм на мнение, че е крайно време да променят нещо в него и поне една песн да изпеят от началото до края. Мисля, че ако Таки направи усилия в тази насока, може и да постигне успех. Този път много ясно се видя желанието му да покаже колкото се може повече от своите изпълнения, че дори да направи представяне на прословутия си мюзикъл. И освен това, беше дал прилични роли на Кисумай и ABC-Z.

Zenith, изчерпателен обзор! Браво!

Аз да добавя само, че Канджанитата ме разбиха с нинджа-костюмите си. А на едно от изпълненията Шинго имаше летяща чиния на главата. Араши представиха песента им, Сукиянен Осака, много добре.

Домото Тсуйоши от доста време е изпаднал в това състояние. Напълно неразгадаемо поведение демонстрира. Въпреки това, никога няма да забравя изпълнението му в Summer snow.

Забелязах и едно отсъствие. Юто не беше там.

Хареса ми, че за финал бяха оставили новогодишната си мелодия, Хатсу ута. Ето я:

 

Линк - http://www.bgshare.com/435536/Hatsu

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това бе първия Johnny's Countdown Concert, който гледам и може и да остане последния, но все пак ме изненада много. Страшно настроение създават, а пък и доста шаренко. Залагат на фрапиращите облекла, даже след 20-та минута тези в обикновенните розови костюми ми се видяха доста необичайно облечени на фона на всички останали. Прическите на половината бяха доста зализани, явно ще да е нова мода. Стана ми жал за птичето дето се бе споминало на рамото на Тома. Мацумуто Джун ми направи страшно приятно впечатление - много жизнерадостен сладур. Камето - много му отиваше червеното, а Джин ако му бе дал шапката си щеше да е още по-добре. Ямапи май изобщо не се забавляваше, май му бе скучно. Имаше някой доста шашави облекла като на тия тигри (с кожите), но то без тях Джонитата не минават. Като цяло не бе зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще върна малко назад към каунтдауна

 

И за мен това беше първия, който гледам. Не очаквах да е толкова забързано и шарено - явно не съм гледала достатъчно Johnny's related stuff Като видях, че файлът е само 49 мин., си казах, че няма какво толкова да покажат - всяка група ще изпее по една песен, повечето от които - непознати за мен (последното си беше и така де ), ама те ме шашнаха - всяка група излезе да пее по 3-4 пъти. Но да, костюмите им бяха просто неописуеми, особено на Kanjani8 (големи.едноцветни.костюми *speechless* Как изобщо са се оставили да ги облекат в това...) Малко ми дожаля за NEWS, че Рьо толкова безсрамно ги изостави, но пък като ги гледах и сравнявах с Канджани, те показаха много повече класа, било само заради вида и поведението им.

 

Араши наистина бяха много весели и лъчезарни, особено МацуДжун. Прическата му стоеше много добре, за разлика от тази на Айба Масаки или новата на Ямапи (язък, тамън посвикнах и захаресвах Buzzer Beat-ската и те я смениха ) Нагасе Томоя от Токио също ми хареса като визия. Съгласна съм със Zenith, че дрешката на Каме беше ужасна... (бтв много ми хареса мнението ти в началото на страницата, направо ме разби! )

 

Адски много ми хареса обаче накрая като Каме, Массу и Учи се появиха, облечени в хакама - толкова бяха сладки! Особено Каме, когото принципно не харесвам особено като визия. Стоеше му много добре, пък и така прибраната назад коса... Би било много хубаво някой път стилистите на Джонитата да ги облекат в хакама ей тъй, без (или още повече - със!) повод, биха изглеждали супер, ама не - така няма да могат да си танцуват на воля...

 

Zenith, клипчето е просто страшно! Мисля, че съм гледала някаква част от него, но не помня. Сега като го гледах си беше 10 минути смях Но пък сценката на Коки ми хареса повече от тази на Джин

 

И аз пускам едно клипче, не съвсем по темата, но просто като го гледах ме разби отвсякъде

 

http://www.youtube.com/watch?v=YzeHFUzZGP4&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що изгледах каунтдоуна..... Потресена съм от музикалната, изобщо забавната индустрия, която имат. Наистина всичко ми се стори малко хаос, но сцените бяха страхотни. Имаше един чичка (от по-възсрастните беше), с мустаци и една шапка се едно си беше сложил скункс на главата... беше мн смешен.

Костюмите май достатъчно ги оплюхте, ама то какво да се прави наште чалгаджийки прекаляват повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя чичка е Тсуйоши Домото, член на един от най-добрите дуети...А също и спогонал, заедно с Коичи, да открията множество много нови таланти. Уви, сега няма обшо със себе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...