Jump to content

За Джонитата


Zenith

Recommended Posts

Не се засягай, аз не вложих лоши чувства като казах "чичка", просто наистина идеята ми беше да покажа, че е по-възрастен на фона на останалите Джонита. И смятам, че е хубаво, че продължават да си държат на ветераните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да кажа за Countdown-a

 

Костюмите ням ада ги коментирам. Вие казахте достатъчно. Само Джин ми направи впечатление, че се е обялкъл както си иска.

И така, песните. Хубаво отначало ги почнаха с дебютните, ама поне да ги бяха дали по хорнология. Така и не запомних кой кога и с какво. А и единствено Каттун спасиха положението с Real Face. Останалите песни не струваха. Особено тази на.. Kanjani8/KinKi Kids *так аи не ги запомних, групата, в която е Рьо* беше супер зле.

Онези микрофони със слънчицата, които бяха сложили по едно време на Араши бяха.. най-глупавото нещо, което са правили до сега.

И определено не е добра идея цялата компания да се струпа на сцената. 1/4 от тях обигаляха като заблудени агнета.

А и кой малоумник е вързал косата на Каме..

Иначе усмивката на МатсуДжун ми напълни душичката. Както и Кей-чи. Големи са сладури.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KinkiKids са дует, който има вина за голяма част от настоящите идоли. Kanjani8 са група, доста по-млада и Рьо е там, заедно със Субару и Ю.

 

Каме с вързана коса беше разкошен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз лично нито косата му харесвам вързана, нито да е облечен с кимоно(или каквото и да било традиционно облекло)

 

И докъто не съм забравила. Изпълнението на Seishun Amigo просто ме разби. Каме на ляво, Пи на дясно... Нямаха никаква синнхронизация на движенията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каме с вързана коса беше разкошен!

 

Подкрепям с две ръце!!!

 

За мен обаче най-малоумното нещо бяха едноцветните костюми на Kanjani8, на чиито фон всичко друго бледнееше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз изгледах концертчето и да си кажа хареса ми..

Може ли някой,който знае песничките,да ги напише в реда,в който бяха изпълнявани...? .. Много са свежички....

Най-много ми харесаха Араши..ей какви лъчезарни момчета [а пък с онези на микрофоните къртеха xD ] ..

ПС: Онзи със шапката май не се забавляваше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ги пишеше горе заглавията, в ляво, ама ей са ше ги извадя.

Arashi-Believe (?)

 

Debut Songs:

 

Kinki Kids- Garasu no Shounen

KAT-TUN- Real face <3

Kanjani8-Naniwa Iroha Bushi

NewS- News Nippon

V6-Music for the people

Tackey & Tsubasa-Sotsugyou

NYC booys-немам никаква идея

Hey!Say!Jump- Ultra music power

TOKIO-Love you only

Arashi-Arashi

 

Smash hit:

 

Arashi-Love so sweet

Shuji to Akira-Seishun Amigo

TOKIO-Sorafune

Kanjani8-Zukkoke Otoko Michi

Tsuyoshi and Taichi - Fantastipo

News-weeeeek

V6-Ai nanda

KAT-TUN- RESCUE<3

Hey!Say!Jump!-не знам коя е, на катакана е заглавието, а и не съм я чувала, ама те имат малко песни

KinkiKids-Swan Song <3

Takizawa Hideaki-Ai Kakumei

 

Тука вече ти пиша изпълнител-оригинален изпълнител-песен и то, ако я пише или я знам...

 

Shufle song:

 

Random Johny- Dunno- Four Leaves song

Random Johny- Go Hiromi- Otoko no ko Onna no Ko

Random Johny- Dunno -Omatsuri Ninja

Random Johny + Ikuta Toma- Machy- Sneaker Blues

Random Johny + Uchi Hiroki- SMAP- CAn't stop

Random Johny- Tahara Toshihiko-Aishuu Deito

Random Johny-Shibugakitai-Nai.NAi.16

Tackey & Tsubasa +Nishikiori - Shonentai- kamen Budoukai

 

Tackey&Tsubasa-Venus тва май си е тяхно, ама не гарантирам.

 

Change songs:

 

Пак така...Настоящ, постоянен, песен.

 

KinkiKids-V6-Darling(Kimi wa Petto OST)

Arashi-Kanjani8-Suki Yanen Oskaka

Kanjani8-Arashi-One love

NewS-KinkiKids-Aisareru Yori Aishitai

KAT-TUN-NewS-Kibiu: Yell

TOKIO-KAT-TUN-Keep the faith <3

V6-TOKIO-Uwasa no kiss

 

После идва Кондо Масахико с МОТТО & Midnight Shufle.

 

Последното го пеят всички и се казва: Hatsu Uta.

 

Това е, което мога да направя. Повечето ги пишеше, да не кажа всички, така че не е много трудно, ако съм се объркала някъде казвайте, на някои групи знам две песни и то от дорами(V6).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=CXnvL4GN3go&feature=player_embedded



Днеска гледах това и се замислих, дали ще работят заедно, ако са скарани (Джонитата помежду си).
Рунд 1 бе забавен, но през останалите сякаш Джин го приема много насериозно или просто той си е такъв сериозен, а Джун просто се държи като лигльо...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бой се Джин си е тънкообиден по принцип, ама му минава...Ако обсъждаме той как се държи. А Джун си е лигльо по дефолт, нищо странно няма. И са от различни издания, стари при това. Пък и в Джони няма как да бъде вечно приятелство имаме над 50 кифли от мъжки пол, които макар и приятели са конкуренти. КАТ-ТУН и Араши специално не толкова, заради големите разлики помежду им, ама НюЗ и Канджани-тата...Особено като делят изпълнители...

 

 

Това го слагам тук, защото наред с останалите звезди имаме и 5 Джонита, които много искам да изкоментирам.

 

1. КимуТаку, който още преди време като разбрах му търсих снимки и не е толкова фрапантно, но си е минал под ножа.И да не беше пак щеше да е сладур.

2.Ниномия Казунари, ако някой ми обясни на какво се е направил? Пак си е невзрачно и ниско животно, никаква разлика не виждам или поне не към по-добро.

3.Сатоши на кривогледство бие, но и той не е бил толкова зле, даже като се замисля неговата корекция е почти незначителна, но много подходяа.

4.Жин и Каме в едно ги давам. Често съм ги срещала, особено за носа на Джин, но все си мисля, че пипнат ли го него, трябва и този на Каме да го оправят. момчетата са били с криви зъби, както повечето деца, с буйни вежди и смешни нослета, само че на Каме и Жин им показват снимки от много ранни и много късни години...На Пубертета никой не му обръща внимание. Смисъл снимките на Жин със смешни зъби всички сме ги виждали. А и Каме да си беше оправил кожата...

 

Но се ностя слуховете, че Джони не търпи несъвършенствата(как търпи Уеда тогава не знам) и ги е карал под ножа, но на мен ми се струва по-скоро лично решение предвид, че има доста грозновати Джонита, а и големите очи не са толкова джапански, че да им пречи на кариерата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес съм totally полудяла, щом от сутринта съм в плен на тази идиотска, но адски сладка, песен и клип и то не заради всичките Канджанита, а

по-скоро заради усмивките им и Рьо......Не се съмнявайте в безумната идея на клипа и щурите цветни дрехи...

Аз се изумих в рапирането на Рьо, ако някой по-запознат (мейби Zenith)...да сподели поне една песновка, дето момчето рапира :P )

 

64555595.png

 

Мисля, че заради клипа, тая песен само с клипчето бива да се гледа :D , ще се потопете се в "Wonderful World!!"

Та клипа не го намерих в тубата, поне не с мелодията, то е ясно <_< ...но ако има други луди, могат да го свалят оттук

или да го гледат тук.

 

П.П.Търся и едно концертно изпълнение на "Mugendai" (май е старичко, ама много чувствено беше, имаше яко сълзи...,

който сподели, ще го разцелувам...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ги слушам от няколко дни. Пижамите са направо убийствени. Признавам, че с тях надминаха предходното си появяване от Wa ha ha! Но това не е единствената изненада, която можем да очакваме от групата. Пуснали са още 4 кратки клипа в самостоятелни изпълнения на трима от членовете. Предполагам, че и останалите ще имат подобни.

 

 

Nishikido Ryo: monologue - http://www.megaupload.com/?d=7PV1554X

Shibutani Subaru: Revolver - http://www.megaupload.com/?d=Z9GWKFM0

К8: Ukiyo Odoribito - http://www.megaupload.com/?d=URCV1ZFE

Maruyama Ryouhei: Kick - http://dox.bg/files/dw?a=27f1d201df

 

 

Блеки, виж тук за песента - http://www.youtubesnips.com/watch?v=2riIYu0iZP0

 

Две Джонита днес имат рожден ден. Малкият Шинтаро Моримото и бебето на ABC-Z, Рюске Хашимото (Зенит , сещаш се за хлапето от плаката, нали?).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сещам се, как няма.

 

Блеки, съжалявам, ама ако не са КАТ-ТУН трудно мога да ти съдействам с Джони песнички. Рьо мисля, че рапира като е при Пи, а не в Канжанитата толкова, но нямам гаранция, малко ги слушам, много ги гледам. Евала, че споделяш с мен очарованието на Рьо....Виж, соло песничките му мога да ти ги препоръчам горещо, бива го.

 

 

Канжанитата са изкарват някакъв сингъл “LIFE ~me no mae no mukou he~“, който ще е първи им ОСТ за драма.

 

A Arashi са си окупирали първите места доста значително, отново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо, мерсита момичета.Няма я моята песен, линка в тубата клипа е изтрит, ядосват ме.....просто пусто незнам от кой концерт е,

наистина харесвам лайфа!Рьо е най лице и душо приятният ми и само му се точа да му се нарадвам с две/три дорами накуп....а това гласче,

барабар китарата му, шлифоват още повече "яркостта" на момчето.

 

ukio, много благодарско за солото му.....днес не мога да се отлепя.... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредното новогодишно безумие :)Johnny’s Countdown 2010 – 2011! онлайн с ужасТно качество :) Участват всички обичайни заподозрени с тази разлика, че домакини тази година са KinKi Kidas а Arashi се включиха от някъде си. В очакване на по-добро качество Честита Нова 2011 година :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...