Jump to content

Всичко тай накуп


Recommended Posts

Ха ха определено пластичната хирургия прави чудеса :rofl:

 

И все пак тя не може да се сравни с естествената. Вижда се, напримeр, Taew, че си е хубава и сега,

и преди, при това естествено. Ментето си е менте, но в днешно време празната форма, но форма,

изблъсква всичко стойностно, за съжаление, и много подвежда... потребителите. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият епизод на Wanida вече има БГ превод, а сериалът тепърва ще набира популярност (отново да благодаря на екипа, който с труда си го прави достъпен за повече хора),

затова искам да обърна внимание на актрисата, изпълняваща главната роля - Aff Taksaorn. Като Уанида е такава фурия - малка, ама с характер и от сой.

Гледала съм я в няколко лакорна и определено смятам, че е красиво миньонче. На 17 е забелязана и започва да снима за различни списания.

Както се случва при повечето модели, след това открива и телевизията - популярна и търсена е за участия в сериали и реклами.

 

POOYING528_007.jpgPOOYING528_006.jpg

 

HAMBURGER2011-02-152_00-001.jpg

HAMBURGER152_003.jpg

HAMBURGER152_001.jpg

HAMBURGER152_002.jpg

 

в реклама на Design Square

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:excl: Правим едно проучване за раздела:

какви други сериали бихте искали да видите с български превод и ЗАЩО?

По вашето мнение ще определим печелившите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да видя преведен Defendant of love или Sawan Biang-но повече държа на първия,а колкото до въпроса защо......е как там играе моя любимец и сериала си е супер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям предното желание за превод и добавям още едно предложение с двойката Кен и Анн

Love Recipe ( Sood Sanae Ha) много забавна комедия без насилие (шамари, изнасилване ипр.), а също и без досадни второстепенни характери (може би с изключение на бащата на малката сладурана)

My link

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много труден избoр. Незнам кои да кажа, тези които вече съм гледала и са ме впечатлили много или тези, които не съм, но имам желание да гледам и защо да не е с БГ превод. Така или иначе, мойта бройка е голяма, ама нищо, все някой ще се препрокрие с на другите съфорумци.

-4 Hearts of the Mountains: (2) Akkanee's Heart-това е най-добрата част от четирилогията за мен.

-The Value of a Person -този сериал го изгледах на английски, дето нищо не разбирам, просто защото адски ми харесаха главните герои, но и сериала си заслужава де.

-Rotation of the Heart-този сериал е просто убиец бих казала. Значи,ако познавах сценаристите, направо браво щях да им кажа. Толкова неща са измислили, че ако на човек му доскучее в този сериал, трябва да е луд сигурно :lol:

-Yearning To Stop The Sunset At The Horizon-в момента го следя и адски ми харесва

сравнявам го с THARA HIMALAYA / ХИМАЛАЙСКАТА ТАРА, тъй като и в двата има кралство, интриги и тъй нататък, обаче този определено е на светлинни години, къде-къде по-интересен от Тарата, поне за мен де

 

--Sawan Biang-първият ми тай сериал и смятам, че той наистина заслужава да се види от повече българи.

-Defendant of love -също е интересен и с удоволствие бих го гледала пак с БГ субки.

-Headman Lee and Miss Ma и Taddao Bussaya -не съм ги гледала, но са сред първите кандидати, когато имам време.

За другите сериали ще пиша догодина, тогава може да ги огрее и тях за превод. Шегувам се. Който и сериал да изберете ще се радвам, а и предполагам, че след това ще има и други и дори да не е никой от моя списък, няма да съжалявам,тъй като аз така или иначе тези вече съм ги гледала и ще имам възможността да видя нови .И кой знае, може някой от тях да е точно от тези, които така или иначе смятам да гледам.

Между другото Love Recipe е един от тях

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dragona76, skofiild, благодаря ви за предложенията! :thanks:

 

Love Recipe :yes: определено ще е от първите кандидати за бг-превод, защото и аз съм му огромен фен. :wub:

 

Виждам, че хубавото си е хубаво. Много от нещата, за които се мисли, сте ги посочили и вие. Идеята е наистина тези с повече гласове да надделеят при избора.

 

Yearning To Stop The Sunset At The Horizon /Бодигард/ действително е много хубав сериал, но за съжаление не е преведен докрай, което е голям проблем, поне засега. Но, skofiild, надявам се, като го изгледаш, да не забравиш да споделиш мнението си за него. :)

 

Headman Lee and Miss Ma и Taddao Bussaya са ми любими сериали, жалко че все още не са достатъчно оценени от почитателите на тайландското тук. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено Рецептата ми е фаворит за превод, освен нея мога да номинирам и двете бруталии - Sawan biang + Defendant of love. И двете са достатъчно впечатляващи и се харесват въпреки негативите. От изгледаните дотук за тия се сещам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено Рецептата ми е фаворит за превод, освен нея мога да номинирам и двете бруталии - Sawan biang + Defendant of love. И двете са достатъчно впечатляващи и се харесват въпреки негативите. От изгледаните дотук за тия се сещам.

 

Благодаря ти, speedy86! :thanks:

 

Виждам, че и Sawan biang има шанс да се нареди сред печалившите, ако му се добви още някой-друг глас.

Сериалът къса нерви, но и взривява от емоции заради Кенчо :wub: , определено. B)

 

А аз освен рецептата съм се спряла на такива сериозни кандидати като The Revenge Therapy Company, Love flower by the edge of the road (малко е дългичък, освен да се замени с Taddao Bussaya) и Chaotic Wedding.

 

Ще издам само, че вторият ще е Thara Himalaya - защото е много къс (10 серии) и презентира лакорните, както и четирилогията, която евентуално също може да получи пълен или частичен превод завбъдеще. Засега се колебаем, но относно първа част в екипа сме единодушни. :)

 

Итака, от всичко засега май трети ще се нареди Love Recipe (или Defendant of love)?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То Sawan biang и Defendant of love според мен са задължителни за превод, там зрителите ще видят едни от най-добрите екранни двойки в Тайланд. А и самите сериали си заслужават.

Magic може би е най-добре наистина да се преведат всичките части за четиризнаците, а не само Тарата, за да може зрителите да видят историите на всичките, а не само на момичето.

Е, аз съм малко пристрастна де, тъй като първа част хич не ми хареса, докато втората я обожавам,затова моля за нея

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Magic може би е най-добре наистина да се преведат всичките части за четиризнаците, а не само Тарата, за да може зрителите да видят историите на всичките, а не само на момичето.

Е, аз съм малко пристрастна де, тъй като първа част хич не ми хареса, докато втората я обожавам,затова моля за нея

 

 

В момента гледам 2-ра. Не ми хареса как почна, но нататък става все по-интересна, но не мога да я сравня с 1-ва и последна. Но щом толкова ти харесва, ще помислим... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Календар за 2012 година с участието на популярни лица от тай сериалите.

 

началото е за звездната мъжка петица - Mark, Mario, Boy, Barry и Ken P.

 

377243_309086035788362_214651858565114_1031761_498370817_n.jpg

Януари - Ken, Cherry, Aum

 

wallpaper_1324528439_1.jpg

 

Февруари - Mario, Taew, Mark

wallpaper_1324529156_2.jpg

 

Март - Ann, Barry, Aff

wallpaper_1324529514_1.jpg

 

Април - Mew, Mint C., Yaya, Kim

wallpaper_1324529572_2.jpg

 

Май - Por N., Benz, Namfon, Pope

wallpaper_1324529659_2.jpg

 

Юни - Rome, Ploy, Por T.

wallpaper_1324529788_2.jpg

 

Юли - Mint N., Yard, Rita, Nune

wallpaper_1324544242_2.jpg

 

Август - Aun, Jenny, Smart, Vicky

wallpaper_1324544397_2.jpg

 

Септември - Chompoo, Great, Art, Pop

wallpaper_1324544481_2.jpg

 

Октомври - Ken P., Margie, Alex

wallpaper_1324544565_2.jpg

 

Ноември - Tai, Susie, Matt, Boy

wallpaper_1324544622_2.jpg

 

Декември - Nutt, Ja, Pat, Louise

wallpaper_1324544677_2.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, страхотен е! Благодаря ти, Дани! :thanks:

а дали го има някъде отсканиран? :rolleyes:

За сега май само това е разпространено, аз поне не попаднах на отсканирани снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че не е тук мястото но попаднах на един сайт на някаква мацка луда по тези сериали. Заела се е и с преводи :lol: вече си харесах няколко. Бих качила някой тук но да си призная хич ме няма в писането на резюмета за тях , да взема да объркам всичко та да стана за смях :lol: :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че не е тук мястото но попаднах на един сайт на някаква мацка луда по тези сериали. Заела се е и с преводи :lol: вече си харесах няколко. Бих качила някой тук но да си призная хич ме няма в писането на резюмета за тях , да взема да объркам всичко та да стана за смях :lol: :lol: :lol:

 

Дай сайта да хвърлим по едно око...може да ударя рамо за резюметата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че не е тук мястото но попаднах на един сайт на някаква мацка луда по тези сериали. Заела се е и с преводи :lol: вече си харесах няколко. Бих качила някой тук но да си призная хич ме няма в писането на резюмета за тях , да взема да объркам всичко та да стана за смях :lol: :lol: :lol:

 

Чудесна новина! :yes:

 

И аз мога да ти помогна с резюметата, но трябва да ми дадеш кои сериали искаш да постваш или да ми пратиш на лично съобщение самото резюме.

 

Благодаря и на pirani, че също се откликва на тази мила молба! :thanks:

 

Идеята е чудесна! lazeto, предлагам ти да споделиш линка на сайта/форума в нашата обща тема "Всичко Тай накуп" - тя не е само за снимки и клюки, но за всякаква обща информация за лакорните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

magic веднага давам Линк към сайта :lol: може и да го знаете но все пак да го напиша. От там си харесах Suay Rerd Cherd Sod, Rak Leh Saneh Luang, Sarp Phusa, Seub Lab Rahat Rak, Kularb Rai Narm, Ngao Rak Luang Jai, Duang Jai Patiharn , Gae Roy Ruk, Rak Nee Hua Jai Rao Jong, бре те много станаха ха ха ха :lol: , дано сайта да ви е в помощ......

Както и този сайт има само два завършени сериала но поне са със софт субс и Raw Videos.... :D И Този

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...