Jump to content

Can't Live With Losing (2011)


Recommended Posts

spacer.png


Заглавие: 지고는 못살아 / Jigoneun Motsala
Познат още като: Can’t Lose
Жанр: романтика
Епизоди: 18
Излъчване: 24 август 2011 - 13 октомври 2011 по MBC
Air time: сряда и четвъртък - 21:55

Режисьор: Lee Jae Yong (Romance Town, Sungkyunkwan Scandal, Swallow the Sun)
Сценарист: Lee Sook Jin

Официален сайт: :click:

Субтитри: Английски


Участват:
Choi Ji Woo
Yoon Sang Hyun
Park Won Sook
Kim Ja Ok

Uhm Ki Joon

Sung Dong Il

Ha Seok Jin


Резюме:
Ън Дже (Choi Ji Woo) и Хьонг У (Yoon Sang Hyun) са щастлива семейна двойка. И двамата са способни и компетентни адвокати. Когато бракът им се проваля, двамата адвокати започват да се борят един срещу друг по време на делото за развод.

 

С АНГЛЙСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С РУСКИ СУБТИТРИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за темата!

Постера много ми харесва.

Най-после Yoon Sang Hyun в нещо ново и интересно. Това сериалче май се очертава да бъде емоционално взривоопасно.

Четейки резюмето се сетих за американския филм ''Войната на семейство Роуз'' с Майкъл Дъглъс. Който го е гледал ще разбере какво имам предвид.

Choi Ji Woo съм я гледала само в един сериал и там си беше безизразна порцеланова кукла, дано тук има някъкво развитие.

Въпреки това заради Оска ще се прежаля, а и сюжета обещава да е интересен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата екранна двойка – Че Джи-У и Юн Сънг Хьон и тв драмата са обект на моето внимание от момента, в който прочетох, че ще снимат заедно сериала.

Той бе ракошен в последните си тв роли - без да е хубавец е чуден актьор, с потенциал надявам се, не само за комедията..Тя ми е малко антипатична, въпреки добрите нейни екранни попадения, и въпреки обожането й от корейците, като истинска халлю звезда..Като комбинация обаче си става интересно и ще си кажа, като ги погледам заедно..

Дали ще са запалителна бомба като двойка пред развод и радост за остатъчните ми летни хормони, или ще са скучна чичо-лелина, семейна идиалистична картинка..от довечера ще разбера :).

Гледах пресконференцията, и ми бяха смешни „клишета” в едни стилистични фитчета. Ааах да падна по гръб от смях, но си рекох, дали пък „гардеробите” на актьорите (и стилиста им) няма да ме забавляват, ако действието в сериала заскучее...

Виждайки и постерите и тийзърите си личи че става дума за комедия, но ако сценарист и режисьор са уцелили двойката за „добра партия за смях", още по-добре. А пък може и с рейтинг MBC да изненадат? :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление-поредното голямо разочарование!! Отлични актьори, но абсолютно безсмислен сценарий! Главната героиня са я направили толкова зла, дребнава и твърдоглава, че просто недоумявам защо онзи нещастник иска да остане с нея, вместо да й бие шута (по-добре няколко шута) и да се разведе щастливо?! Уви, но след 6 серия окончателно го задрасквам от графика. Не си губете времето, гледайте нещо друго. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах 6 епизода и съм разочарована. Такова нон стоп "джавкане" и липса на поне един конструктивен разговор м/у двама семейни партньори за 6 серии не ми е нормално като зрител. Аз така и не им разбрах проблема на тез двамата. Нещо нито сценаристите нито режисьора успяха да ми го намекнат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...