Jump to content

Someone Behind You (2007)


Recommended Posts

spacer.png


Someone Behind You / 두 사람이다
Познат още като: "Voices"
IMDB

Режисьор: Ki Hwan Oh
Държава: Южна Корея
Година: 2007
Жанр: Трилър/Ужаси
Времетраене: 85 мин.


Участват:

Yoon Jin Seo (The Fugitive: Plan B, Lovers in Paris)
Lee Ki Woo (A Love To Kill, He Was Cool)
Park Ki Woong (My Tutor Friend 2, A Man's Story)

Ahn Nae Sang

 

Животът на тийнейджърката Га Ин се преобръща след тежка, трагедия сполетяла семейството ѝ в деня на сватбата на леля ѝ. Започват да се случват странни неща, за които Га Ин няма обяснение. Тогава тя разбира за семейното проклятие, което тежи над тях от години. Проклятие, което подлага живота на Га Ин на непрестанен риск. В търсенето на отговори за случващото се ѝ помага Сок Мин, ученик от същото училище, който единствен я разбира. На какво е способен човек, когато разбере, че дори най-близките му хора, искат да го убият?

СВАЛИ ФИЛМА С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

СВАЛИ ФИЛМА С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 2
СВАЛИ ФИЛМА С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

СВАЛИ ФИЛМА С РУСКИ СУБТИТРИ

 


Личен коментар: Гледах го преди няколко дни, но все още ме държи. Самата история ми беше много интересна. Актьорската игра ме впечатли страшно много. Имаше неприятни гледки, но чак страшен не ми беше. Много мрачен ми се стори, но пък ми хареса. При това много. Като цяло си беше Mind-Game. Чак като го изгледах, осъзнах колко добър е всъщност. Държа ме в напрежение през цялото време. Филмът се гледа в детайли, имаше много неща, които подсказват тънката линия, ама аз не ги видях на първо гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшна психария, много ми хареса. Абсолютно през цялото време ме държа в напрежение и уж гледах доста внимателно, но определено не ми е било достатъчно, защото сега имам няколко въпроса, на които ще търся отговор при второто гледане. Стели, отново, мерси за превода. А аз отивам да си блъскам главата над въпросите. :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравче, още в началото става ясно всичко, просто трябва да се гледа много внимателно :) Аз от първия път също не постигнах голям успех в разгадаването, но определено си струваше всяко едно гледане на филма. Радвам се, че филма спечели още един фен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...