Jump to content

Recommended Posts

Korea's Got Talent

코리아 갓 탤런트

ba9100d19527fdfc.jpg

 

ОФИЦИАЛЕН САЙТ

Официален туитър на 2-ри сезон или английската версия.

Канал в youtube

 

"Корея търси талант" е телевизионно реалити предаване,което за първи път се излъчва на 14-ти юни 2011г. по телевизия tvN.

Предаването е създадено по модела на интернационалният формат Got Talent series,

което за първи път се излъчва във Великобритания.

Съдии в първият сезон на "Корея търси талант" са Kolleen Park, Jang Jin и Song Yun-ah.

Периодът на излъчване е от 4- ти юни 2011г. до 20-ти август 2011г.

Победителят в предаването е Joo Ming-Jong. Наградата е $100,000.

Информация за класирането може да намерите в уикипедия.

 

Премиерата на сезон 2 е на 29-ти юни 2012г.

Съдиите са Kolleen Park, Jang Jin и Kim Gura

Победителите BWB получиха награда от 300 милиона вона.

Сваляне на епизодите от сезон 2 - ТУК

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Веројатно поголем дел од вас сте го виделе ова видео досега на интернет ама толку е трогателно, убаво, мило јас секогаш кога го гледам ми се насолзуваат очите. Па ја отворам оваа тема за оние кои не го имаат видено до сега:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много впечатляващо наистина. Имаше някакъв линк във форума. Само се чудя дали всичко това е истина, защото някои неща ми се струват невероятни

 

Затоа што Корејците се неверојатни ! :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Останах без думи. Направо невероятно.

 

За тези, които не разбират английски... Момчето е на 22, на 3-годишна възраст попада в сиропиталище, на 5 бяга от там, защото го малтретират, и започва да живее на улицата. В продължение на повече от 10 години спи по разни стълбища и обществени тоалетни. Любовта към пеенето му пробуждат някакви музиканти в нощен клуб, където продава дъвки, и той започва сам да се упражнява, когато и както може. Доколкото разбрах е пропуснал началното училище, но е положил някакъв тест и са го приели в гимназия. Казва, че е преживял много трудности, но пеенето го прави щастлив. Това е общо взето. Останалото можете да видите от видеото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам, че доста се разчувствах, обаче някои неща са си нелогични и мисля, че не е е съвсем измислено, но са поукрасили историята, за да звучи по-трогателно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се забавлявах на физиономиите на журито. А иначе страхотни неща показа това момче :yes:

...

 

А вие да бяхте видели моите физиономии, страхотно е това момче :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младежът е страааааааашен! Аз се хилих с глас от кеф тука :) А реакциите на журито... хахаха, епик!

 

Малката госпожица... талант! Само като се видят реакциите на опонентките й... сами разбират, че нямат шанс ;) И английският й е отличен! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме трогна това момче от първия сезон!! Виждам вече във фейсбук, че даже концертни програми има след спечеления финал. Браво на този самороден талант!

Днес видях постнато това прясно клипче. Вече от 2-ри сезон. Страшно добри са младежите... :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хлапето е наистина невероятно!!!!!:)

Не знаех, че и в това Шоу е участвал!! Виждам, че е изучил разсъбличането доста добре от батковците. :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...