Jump to content

Recommended Posts

Стар, не стар, Аум тук е толкова различен от Ответниците, че ще го изгледам някакси и с кофти качество. B) В 3-ти епизод като зарони сълзи и я запрегръща направо ме разби, все ми е пред очите как се държеше супер грубо с главната в другия сериал, ама то може и защото е същата актриса, та се набива много на очи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го! Въпреки гадното качество, много ми хареса.

Перфектна игра на Аум и на лошката, идеше ми да й пратя Харит да я озапти набързо. :D 

Аум страшен флиртаджия тук, ако имаше още някоя жена в сериала и на нея нямаше да й прости, шегувам се. Много чувствителен беше милият, все искаше някой да го гушка, ама то Бо го удари много здраво, нормално беше да търси утеха другаде.

Жал ми беше за бараджийката, много добра жена, но нашичкият си я използваше. Поне тя беше наясно, но няма начин да не е хранила илюзии.

Люмим образ обаче ми стана Адвокатчето Дженг - верен приятел на Пе,

Spoiler

много прозорлив и в час с материала, почти веднага се ориентира в програмата на Ниан. Супер сладка двойка със секретарката на Бо, радвам се, че се намериха. 

Другият приятел на Пе също беше много точен, бе направо не мога да повярвам колко точни бяха приятелите на Пе.

Бо ми беше най-несимпатична докрая, колкото и да я разбирах,

Spoiler

по много гаден начин заряза Пе, без дори да му даде някакво логично обяснение. Отделно, като се роди детето и той разбра за него, чак го заплашваше...не знам как е в Тайланд, но бащите нямат ли права?

@lidia7 ако не си го гледала, го препоръчвам. Също може да погледнеш Endless Love.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19.06.2020 г. at 0:04, jira написа:

Изгледах го! Въпреки гадното качество, много ми хареса.

Перфектна игра на Аум и на лошката, идеше ми да й пратя Харит да я озапти набързо. :D 

Аум страшен флиртаджия тук, ако имаше още някоя жена в сериала и на нея нямаше да й прости, шегувам се. Много чувствителен беше милият, все искаше някой да го гушка, ама то Бо го удари много здраво, нормално беше да търси утеха другаде.

Жал ми беше за бараджийката, много добра жена, но нашичкият си я използваше. Поне тя беше наясно, но няма начин да не е хранила илюзии.

Люмим образ обаче ми стана Адвокатчето Дженг - верен приятел на Пе,

  Покажи скритото съдържание

много прозорлив и в час с материала, почти веднага се ориентира в програмата на Ниан. Супер сладка двойка със секретарката на Бо, радвам се, че се намериха. 

Другият приятел на Пе също беше много точен, бе направо не мога да повярвам колко точни бяха приятелите на Пе.

Бо ми беше най-несимпатична докрая, колкото и да я разбирах,

  Покажи скритото съдържание

по много гаден начин заряза Пе, без дори да му даде някакво логично обяснение. Отделно, като се роди детето и той разбра за него, чак го заплашваше...не знам как е в Тайланд, но бащите нямат ли права?

@lidia7 ако не си го гледала, го препоръчвам. Също може да погледнеш Endless Love.

Благодаря много. Ще погледна. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...