Jump to content

Recommended Posts

Burnt Sugar / Namtan Mai / Прегоряла захар

 

spacer.png

 

Година: 2009 г.
Държава: Тайланд
Жанр: драма, романс
Епизоди: 13

 

Участват:

Aum Atichart Chumnanon като Pawan (Pe)
Taksaorn Paksukcharoen (Aff) като Thuma (Bo)
Tah Warit Tipgomut като Tao
Ploy Chermarn Boonyasak като Nian
Boy Chokchai Boonworametee като Ae
Petch Krunnapol Teansuwan като Tik

 

 

Резюме:

Pawan (Аум) е бизнесмен на недвижими имоти. Останал от малък без баща,
който е убит заради афера с омъжена жена, героят има особено отношение
към този тип жени. Въпреки това, той се влюбва в Thuma (Аф), която е
интериорен дизайнер в неговата компания. Когато Pawan разбира, че тя е
омъжена жена, той се опитва да се дистанцира от нея, но... така и не успява
да устои на чара й.

 

 

Сваляне:

 

Свали с английски субтитри: Тук

Онлайн с английски субтитри: Тук и Тук

Свали с руски субтитри: Тук

Онлайн с руски субтитри: Тук

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Поредна интересна история, поне от това, което прочетох като сюжет.
А и Ploy има убийствен поглед и излъчване.
Мисля си, че отрицателните роли са доста по трудоемки и натоварващи за пресъздаване, а тя се справя блестящо.
Заради тези две неща ще започна сериала.
Сега, обаче е наред Ким Со Ро, че от месец и половина ми отлежава на компа и е на изчакване.

Не знаех, че актрисата Sinitha Boonyasak и е сестра.
Скоро ще постна един сериал с неино участие, макар тя да присъства само в първите няколко епизода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дани, радвам се, че сериалът е предизвикал интерес. Наистина е доста необичаен основно с 2 неща:
за пръв път ще видите мъж да иска да разведе жена, а не обратното (както сме свикнали laugh.gif ) и с една
твърде деликатна тема - за гейовете (тук е разгледана подробно).

Освен познатия дует на Aum-Aff (Defendant of love) и актрисата Ploy, тук ще видите Montri Janeaksorn, познат ви от Wanida.

Искам да предупредя зрителите, че сериалът все-още не е допреведен на руски, така че по-голямата
част от сериала ще трябва да я изгледате евентуално на английски. cool.gif

Определено няма да останете безразлични към този образ на Ploy.
Скоро ще постна тема с нейна положителна роля. wink.gif
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aum-много му се накефих в Каменно сърце или както го има при нас Ответника на любовта-а сладурче ми е и военния от Роза без бодли-дано тук ролята му да е на МЪЖ а не на мижитурка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aum - :yes: , той е мъжкарят във всички сериали. laugh.gif
А за другия, ако имаш предвид Warit, ще трябва да те разочаровам.
Много добре си играе, ама и тук е мухльо, при това гей. :28558:
Но не можем да му отречем таланта и хубавата външност, която се чудя
естествена ли е, след като Тайланд е на първо място по пластчините операции. :rofl:
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моляте открехни под секрет

да не би съпругът на главната да е въпросния гей? Честно казано така си помислих още в началото щом стана дума за изневяра, а и ти беше споменала, че е засегната по сериозно темата за гейовете.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така, но работата е по-сложна. Много интересно е показано всичко, така че няма да съжалявате,
че сте се захванали с този сериал. Определено представя нещо различно, както и варианта, в който
мъжът иска да разведе омъжена жена. :rolleyes: И ролята на Aum тук е по-различна от това, което
знаете засега. wink.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С това че е гей за малко да ме откаже въобще от сериала ,но ще го гледам

Ти пък, да се отказваш. Сюжета си е достатъчно атрактивен, а и по думите на magic се завръзва интересна интрига.

Какво е присъствието на един гей и то в тайландски сериал. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък да се отказваш. Сюжета си е достатъчно атрактивен, а и по думите на magic се завръзва интересна интрига.

Какво е присъствието на един гей и то в тайландски сериал :lol:

 

Де да беше един гей... :282::lol:

ама се преживява някак си, поне са хубави. B)

Но сериалът и интригата си заслужават определено. :yes:

 

По-нататък ще ви запозная с други сериали на Warit.

Аз поне му станах фенка :D може и вие да станете. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа и на този му видях сметката.Дани права бях-за малко да не го догледам-то бива бива гей,ама тоя го даваше много гей, добре че към края се появи още един сладур /новия шеф на мацката,който също така игра и в Роза без бодли/ че да ми оправи настроението.Какво друго.... Ploy както винаги беше страхотна като гаднярка,Aff този път показа поне малко характер, а пък Aum -за него нямам думи-просто великолепен.Адвокатчето също ми беше доста симпатичен.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го довърших, та сега да напиша някой и друг ред.

Сюжета си беше интересен, макар в началото малко мудно да ми се развиваше действието и да попревъртах.

Радвам се, че гейовете тук не бяха просто комичен елемент от сюжета, а имаха по-сериозно присъствие.

Вярно Tao си беше мека китка и в буквален и приносен смисъл, много беше податлив на манипулаций, чак дразнеше на моменти.

Добре, че беше Tik - точен и отговорен зрял мъж (гей) да вкара в правия път заблудената душа.

Тази, която адски ме дразнеше беше Bo, още в началото като почна с нейните лигави, невинни погледи към главния. Започна нещо романтично, след това нямаше смелостта да поиска развод, макар да имаше право. Беше си типаж - жертвоготовното агне. E накрая, заради детето реши да проява характер, но като цяло ми беше дразнител.

Иначе ми хареса как я обличаха.

Aum е избрал една доста интересна роля. Мъж на място, който въпреки преживяната в детсвото травма продължи да се бори за любовта си. Най ми беше кеф да го гледам, след като се ожени - паднаха всички задръжки и вече не му пукаше.

Любимия ми образ тук е Nian - оправна интригантка Въобще Ploy, дали ще играе добрата мацка или лошата кучка, добре се справя и ми е кеф да я гледам. Като лоша, обаче най ми радва окото.

 

Скоро ще пусна още един сериал с тази актриса - романтична комедия. Отнова пръска чар и красота, но и добра игра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го и останах, хм ............................. да кажем, приятно изненадана. Гей историята не ме подразни, като се има в предвид, че беше една от основните нишки в сериала, а и беше показана доста интелигентно. Но виж това, че крясъците, побоищата и насилието между/върху жени беше сведено до такъв минимум, че чак няма нужда да се споменава, това беше нещото което наистина ме изненада. Малко бяха попрекалили понякога с повторението на някои сцени и с отнесените погледи на фона на някоя песен, но то затова има бутон за превъртане ;) . Общо взето, ако сте се поуморили от корейско-японската вълна, с това може да се откъснете и релаксирате за малко :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сриал го гледам веднага след "Дефендант" заради изпълняващите главните роли !

 

Към края съм, и стигнах дотук собено заради Аум, който много ме изненада с многообразие на чувства , и нежни емоции ! Не е за вярване направо колко различен образ прави !

 

Иначе сюжета е измислен много дразнещо. Прз цялото време се ядосвах на всички. Няма никаква логика .

Никой герой не ми харесва в този лакорн . Нито странната главна героиня, която не успях да разбера досега, и предполагам никой не би разбрал, нито него, когото изобщо не одобрявам !

Хубавото, освен Аум, е , че засяга много често срещани ситуации в истинския живот. Предполагам че това е замисъла.

Независимо от това как се е стигнало до тях. - Романтика, изневери, разводи, гей любови, любов към женен партьор, и начина по който се справят с тях.

Особено красива беше любовта на родителите към бебчето. Това рядко се случва в Корейските сериали. Обикновено нещата приключват до сватбата.

Доста неща се случиха, и има да се случват, и не беше скучно да се гледа, въпреки че дефендант е много по-хубав.

Радвам се че има тема. :)

Препоръчайте ми друг лакорн с Аум, моля !:)

:) Аз го гледам в ютюб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сриал го гледам веднага след "Дефендант" заради изпълняващите главните роли !

 

Препоръчайте ми друг лакорн с Аум, моля !:)

 

Не веднъж съм обръщала внимание кои от сериалите на Аум приличат на Defendant of love. Наистина този сериал е много добре направен

и като двойка с Аф са чудесни, макар, че подобен сюжет са пробвали да направят между Аум и други известни актриси. Итака, версиите на

този сериал, представени тук са: The Nether Mind с Марги (в момента се превежда на руски) и The Revenge Therapy Company с Ан (вече е изцяло преведен на руски).

 

Други сериали с Аум Атичарт, предствени на нашия форум са: Silk Trace (в момента се превежда на руски), Thara Himalaya (също е преведен и в бъдеще ще има и български превод) и As Long As The Heart is Attached (този сериал няма превод въобще, но има подробен преразказ на сюжета и на двата езика; все пак не е за изпускане). Приятно гледане!

 

PS: Малко илюстрации

 

 

43c7b05ce21149f488fe9e90280e6c3c.jpg

7e9a32c3e6463f37e7d12aeefd43e6aa.jpg

1661e517ab53054f1a7d16065a241ce6.jpg

cff6e1e02ee421b494ad5cf79efa4569.jpg

6777bc04d259fb83d8b514c0a5b528a6.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Руският превод на сериала отдавна приключи.

 

Малко снимки на актьорите, свързани със сериала. За повече фотографии отидете на страниците на сътвоетните катьори. :)

 

34c40037b8881ad8981984939961a2cd.jpg

 

ce8c867bd13a017fb95fa5fb37e3ccd8.jpg

 

3346025e0fb9848fe1506155cf96db4d.jpg 90f4565d54b1c7edb96bdc99379b3364.jpg

 

e8c3ea7283fed03a06af1edd3f01b167.jpg d200a5d0cfad422536655fe8d1b439b7.jpg

 

ad174910a7901b8b54db4d0529373974.jpg 911278f0019542cffe143c0043934202.jpg

 

37c4b13ed4709a4811699bad135fe379.jpg c7e846e548c3f583eb4e39ba01bd4f64.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър Аум, силни емоции, неподправени чувства, много добре ги пресъздаде. Да, той си е една наслада за окото, но този път бях най-впечатлена от играта му. Е, и от това колко добре изглеждат двамата с Афф. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що тъй съм го пропуснала тук Аум?  :blink: Ще си поправя грешката ... А , и едно линкче с руски онлайн  да добавя, да има още варианти за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, сгреших, не съм го пропуснала, всъщност. Просто твърде бързо съм прелетяла през него, че нищо не ми е останало като спомен " на първо четене". Май, единственият сериозен плюс е да се види как Аум го играе страстно влюбен мераклия. Определено има таланта да пресъздава емоции, а и такова нежно амплоа му отива не по-малко от обичайния разгневен и отмъщаващ лошко. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, дайте читав линк за гледане онлайн с английски. На драмакуул качеството е от Втората Световна война, няма да ми се отрази добре на зрението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...