Jump to content

LEDApple

krisSkOoo
 Share

Recommended Posts

Момчетата с нова песен - Left Alone, композирана от Shinsadong Tiger. Хубаво пускат песен, а дали ще я промотират, те сега нали почват с концертите из Европа....

Много странно, че никой още не е написал отзив за концерта в Букурещ..

Аз да споделя, че момчетата са невероятни на живо, въпреки закъснението от 2 часа /дето не разбрахме по каква причина беше - организаторска по комшийски, може би?!/ и въпреки гадното озвучение на тази зала от соц заводски тип. Интересно беше, много интересно ;)Имаше и по-възрастни от мен, даже доста по-възрастни, ама фенки ;), които също се забавляваха. Имаше и младежи, дори един дядо, до нас също и една майка и баба с две деца. Забавата беше пълна.

Ханбъол си го познавам и си го харесвам още като водещ по Ариранг, но на живо наистина е и австралиец и кореец и Бруно Марс и Джъстин Бийбър и каквото там си го кръстите!! ;) Изненадана останах и от другото солистче Кю Мин. Как не се умориха и как не ги заболяха гърлата тези двамата?? То не беше викане, то не беше подскоци на не знам колко си метра. С ярко червените коси наистина като рок група си изглеждат, макар че на мен повече русички ми харесват. Много хубави инструментали и изобщо пеят, свирят, танцуват и всичко си могат. На мен любимчето ми е барабанистчето, което и рапира много готино. Всъщност всички са сладури, колкото си искате!! Ще чакам мацките да постнат фотоси и клипчета, защото аз си бях с телефон само. И браво на фенките на I-ва линия, които не спираха да веят бг знамената. Чакаме новата им песен, която е много сладка.

На 21-ви са в Германия, а на 22-ри имат обявен концерт в Милано, пак май в някаква заводска зала или нещо си. За Милано билета струва 30 евро.

Oх, и аз да пиша два реда! Мина още един прекрасен концерт! Закъснението изобщо не го усетих от радостно очакване. И залата ми се стори хубава въпреки че не беше! Вълнението претъпи всички отрицателни препъни камъчета. Публиката беше наистина колоритна, интересна и всякакви възрастови вариации. Българските знамена се вееха до самата сцена и не беше само едно а цели три - на клиповете едното се вее неуморно през цялото време. А "ябълките" бяха невероятни от австралийчето с прекрасен глас и отличен английски, което през цялото време освен че пееше отлично поддържаше комуникацията и забавляваше всички, през лидера който е перфектен соло китарист, басиста невероятно сладко същество, Хьо Сок - барабаниста, който както и Тони спомена доста от рапиращите биха му завидели и също и мой фаворит, та до Кю Мин дивото и тресящо се от емоции макне с изумяващ диапазон на гласа. Представиха се чудесно и заслужават вниманието на всеки един к-поп фен!
И естествено първо ще сложа новата песен:

Който ги е видял в Румъния трябва да се радва, това е била последната възможност за този състав. След края на японското им турне през декември, групата отново ще смени членове, този път трима.

Kwangyeon (бас) няма да продължи с кариерата си заради здравословни проблеми с гърба си. (Пожелавам му да се оправи напълно, защото здравето е най-важно....)

Kyumin ще е част от някакъв нов юнит и ще преследва хип-хоп мечтите си....... (Хип-хоп? Сериозно?)

А нашият всеобщ любимец Hanbyul ще разпери соло крила. :)

Групата ще продължи с Youngjun и Hyoseok и трима нови члена.......

Жалко за групата. Добър тандем са и бяхме от щастливците да ги видим на живо в този състав. 

В Корея почти не са чували за тях, но те си прекараха добре последната година  с два японски и два европейски тура.

Hanbyul със сигурност ще има успех и със соло кариера, защото е невероятен изпълнител.

Пожелавам успех на всички и най-вече да са живи и здрави!

Явно са се сдобили с нов басист - Kyosung. За моя изненада Kyumin явно още е част от групата, а уж обявиха че и той напуска.....

Интересно дали ще пуснат някой нов сингъл скоро......

Напоследък пускаха видеоклипове от миналогодишното им европейско турне, та може да ги видите в ютуб канала им, ако ви е интересно....

Явно LEDApple вече е LedT......

Махнал се е новият и са останали само Youngjun, Kyumin и Hyoseok. Махнали са всички клипове от ютуб канала си, което е жалко, имаше страхотни изпълнения на Ханбьоли.....

В момента има само това... иначе одобрявам с две ръце потника на Hyoseok. :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=8Y_nn11S7ag

Година по - късно  е обявено, че се разпадат.
Жалко .. Много жалко. И аз съжалявам за хилядите кавъри на Hyunbul на които няма как да се насладим отново.

Аз малко да съживя темата с една песен на Hyunbul.

Tя е  от миналата година .

Той е участник там в шоуто от Малайзия - Big Stage Season 2:panda-145:

Сингъла е от там след като стига финала и последният кръг е да пусне нова песен.

С тази песен печели финала и става първият корейски изпълнител печелил в шоу в Малайзия .

Имало е награди MeleTOP ERA Award 2020  и печели в категория Best New Artist Award on Malaysia .

От друга страна за 36 седмици сингъла му е номер 1 по местна радио станция.:es:

Налсадете му се:

Официален запис:

Han Byul - Luka Dan Bahagia [Official Lyric Video]

Живо изпълнение:

Hanbyul - Luka Dan Bahagia Live (Final BigStage)

• Upvote 1

Младежа ще ни пусне нов сингъл:USED TO THIS:panda-145:

Очаквайте я на 14-ти ~

ce428d25bf49ed73.jpg  a867926c45eca075.jpg

Излезе тийзър:

JANG HAN BYUL(장한별) 'USED TO THIS' MV TEASER

И един кавър :

В оригинал Аdira -  Ku Ada Kamu

Hanbyul, Blimey, Daylan - Ku Ada Kamu (Official Music Video)

• Upvote 1