Jump to content

Lee Ji Ah (И Джи А)


Recommended Posts

На кака сладурите, седнали да я мислят... В прегръдките на Батко нека й е зле... :lol: Много мило от ваша страна, ама мадамата си е намерила кой да я утешава, даже смея да кажа, че доста добре се е ориентирала. Но ви разбирам, де, мечтите са хубаво нещо. :rolleyes:

 

А че мъжът й на нищо не прилича, съм съгласна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за тази актриса, защото е много талантлива. Наистина е наложително да се крие, когато дадена "звезда" в Ю.Корея има връзка, но пък да сключат брак и да го крият дори от най-близките си приятели, това и на мен ми се струва странно, а пък четох и за две деца някъде, което още повече ме учуди. Такива неща в Корея са много остро възприемани, защото обществото им е по-консервативно, още повече, че това са известни личности, които с поведението си по някакъв начин оказват влияние на подрастващото поколение. Във всеки случай, всеки избира как да си живее живота, жалкото е, че не ми се вярва да са били много щастливи, налагайки се да крият подобни неща, но пък кой знае... всичко е възможно. Четох някъде, че и актъорът от "ATHENA" я е зарязал... По-добре е да направи някой и друг филм в Америка или Китай, както се тиражира, че дори и да участва в корейска продукция, вероятно върху нея ще се изсипят толкова критики отново, свързани със скандала, че едва ли ще си струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ние веднъж да кацнем в Сеул, пък тогава ще стане ясно кои са Батковците! Освен това има и резервен списък. :D Това "на кака сладура" си е направо за черпене от моя страна, така че чакам условията. :es::bow:

А Баткото се оказа поредният корейски мухльо, защото я е зарязал веднага след "скандала"! Падна ми очите и то доста!

Стотак, младото поколение не е чак толкова здръстено. А старото не е толкова морално-спомни си списъка на Jang Ja-yeon с босове, с които е трябвало са спи, за да работи (According to South Korean reports, Jang claimed that her agent Kim Sung-hoon had regularly beaten her and forced her to have sex with a string of VIPs, including directors, media executives and CEOs. Kim Sung-hoon, who was in Japan, denied the accusations.[8] Internet users later uncovered a partial list of the 31 people involved, including Bang Sang Hoon, CEO of Chosun Journal; Vice-President of Sports Chosun, Bang Myung-Hoon; Chosun Central Journal's Director of Advertising, Lee Jae Young; Chairman of Kolon, Lee Woong Ryeol; Chairman of Lotte, Shin Kyuk Ho; former KBS PD, CEO of Olive 9, Go Dae Hwa; producer (PD) of KBS’s “Geumji Ok Yeob”, Jun Chang Geun; producer (PD) for KBS, MBC, SBS, Jung Seho; producer (PD) for KBS’s “Boys Over Flowers”, Jun Gi Sang; and Broadcasting/Music PD of “Playful Kiss”, “Boys Over Flowers”, “Perfect Couple” and “Goong”, Song Byung Joon. Chosun Journal later issued a statement saying that it was not their current CEO, Bang Sang Hoon, but their former CEO, whose name has not been revealed. )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ние веднъж да кацнем в Сеул, пък тогава ще стане ясно кои са Батковците! Освен това има и резервен списък. :D Това "на кака сладура" си е направо за черпене от моя страна, така че чакам условията. :es::bow:

Ееееее dido100 уреди се! Искаш неискаш вече си от категорията на "сладурите". Ще черпиш, няма как. :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брех, тва наште форумни мъже се раздвижиха!!!:)

Имате вкус, съгласна съм, ама на мен лично не ми допада, че не е казала на наш любимец У Сонг Истината. То мъжа й на мен със сигурност също не ми харесва, но как можеш да не искрен с човека, в който уж си влюбена, бе Джанъм?! И освен това ex съпругът със сигурност е ЗВЕЗДА, което със сигурност някой ден не може да не излезе наяве.

Та.. четох, че наш "батко" наистина бил лудо отчаян и депресиран като разбал истината и се напил много яко, а мениджъра му и най-добрия му приятел И Чонг Дже ходили да го спасяват от медиите в някакво заведение. Това, виж, наистина е много гадно..

Вие си я вземайте тази мацка, като толкова си я харесвате..!:):lol:

 

Аз лично се надявам "Батко" да се е поуспокоил и да се хареса с новата си бъдеща сладка партньорка - Хан Джи Мин..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее dido100 уреди се! Искаш неискаш вече си от категорията на "сладурите". Ще черпиш, няма как. :282:

Аз каква я мислих, тя каква стана!! :o Ама има да чакате да ме видите с идиотска прическа, вталено шлиферче, три-четвърти панталонки и обувки на бос крак! Черпенето остава! :lol:

И за какво толкова е бил "лудо отчаян" Баткото? Че не му била казала? Ами то се видя защо. Още повече, че са били разделени с балъка! Вместо да се напие от радост, че вече няма конкуренция..........Абе, МУХЛЬО!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dido100, във всяка една държава си ги има тези хора, които използват положението си, за да получават сексуални и друг вид услуги. Въпросът е какъв % са тези хора, населението на Ю.Корея е около 50 милиона души, а хората, които са толкова богати и влиятелни, за да се разпореждат с живота на останалите, определено не са голям % от цялото население, да не говорим, че не всички са "злодеи", има и свестни хора с пари и влияние. Не съм наясно много с новините околко корейските знаменитости, но не ми е ясно защо тази актриса, за която говориш, не е напуснала шоубизнеса или не е предприела някакви мерки срещу този човек, вероятно или е искала да успее на всяка цена в тази сфера, или е имало някаква друга причина. Колкото до младото поколение, там от това, което чета, съм забелязал, че най-голяма роля играе "фенщината", те и затова така "полудяват", като някоя "звезда" се среща с някого. Навършат ли 30 години обаче май всички вече си се женят и няма никакви тайни и такива неща... Просто вече при хората над 25 години "фенщината" започва да изчезва лека полека, поне аз не съм забелязал някой "изкуфял" 40 годишен фен на 2PM, Big Bang или SNSD примерно, да си дере гърлото на концерт :lol:. Проблемът на Lee Ji Ah е именно, че се е омъжила млада и го е крила, нямаше да има никакъв проблем ако се беше разкрило, че са се срещали просто. А пък какъв е този "батко" хич не ми е ясно, напълно неизвестен ми е :lol:, но пък явно нещата не са били сериозни щом толкова лесно я е зарязал. Нищо, ще си намери друг, жалко е, че е малко възрастна за мен :lol:, между другото тук защо пише че е родена 1981, като навсякъде другаде е 1977/78... явно и при годините има някаква мистерия :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, не знам за тебе, ама аз поне най-мразя да ме лъжат. В този смисъл напълно го разбирам, и аз бих я зарязала. И то не заради хорското мнение, а просто щото ако не мога да имам доверие в човека до себе си, кво изобщо да правя с него? Затова не искам да плюя по Батко (Сто, това е Jung Woo Sung, пича от Атина, Daisy, A moment to remember, Musa и т.н.) От друга страна никой не знае какви са й били мотивите да крие и в личния си живот, затова не съм тръгнала и срещу нея. Просто е много крива ситуация за всички замесени. За лицемерието в Азия едва ли има нужда тепърва да ви обяснявам. Правят си каквото искат, въпросът е да не ги хванат.

 

Иначе като се земеш с нея, барем прати една снимка да ти се радваме. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Била е малка ,подлъгала се е . Та кое момиче не иска да е със супер звезда. След време обаче е осъзнала,че тоя мухълчо не е за нея. Сигурен съм ,че е била натисната от компанията си да не казва,че е омъжена за мухълчо,ако иска да пробие и тя ще не ще е мълчала. И след това вече са си живеели отделно,само някакъв документ ги е свързвал,затова е било и лесно да се прикрива тайната. Не очаквах ,че по този начин ще реагира пък Jung Woo Sung (фен съм му) ама постъпката му е ужасна. Както каза Дидо,вместо да се напие от щастие,че се е развела ,той я остави :( Ама нищо по добре за нас )))))))))))))) Спийди казваш да те лъжат е гадно. Ама оки тя връзката им е била свършила . И какво трябваше ли да му каже на батко на първа среща ,че формално е женена ,а всъщност си е сингъл? Едва ли някой на първа,втора среща,почва да приказва колко гаджета и прочие имал. Просто медийте я изпревариха ,инак мисля,че сама щеше да му каже,но така се е случило,всичко е минало. Нека гледа напред,пък ако погледне малко по напред ще ни види нас с Дидо,на летището с по един букет ,отиващи към Сеул за да я успокояваме :) Може и да са мечти,но пък без мечти каква скука щеше да е,така че ,защо пък да не си помечтаем :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като спомена, и "Daisy", и "A moment to remember" съм ги гледал, но много отдавна беше, като гледах корейски филми, та тогава не ги различавах много актъорите... е само Jeon Ji Hyeon от "Daisy" няма как да я сбъркам, разбира се :). Дори скоро си разглеждах някакви trailer-и в ютюб и установих, че в "The Restless" всъщност e играела Ким Техи. Защо да са лицемерни, нормално е младите "звезди" да се срещат тайно, нали иначе ще им спадне "рейтинга", обаче пък да се женят тайно - е това е пълна простотия... да си изчакат до към 30 години и да си се оженят, какво им пречи... през това време могат да си се срещат без никой да разбере.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И като спомена "The restless", а познай кой е главния пич и там. :lol:

 

Мишле, както и да стоят нещата в един брак, докато не приключи официално, той си остава факт. Не съм им броила срещите с Батко, но е добре някои неща да се казват, ако имаш някакви по-специални намерения към даден човек. Ей така, въпрос на уважение. А и бях останала с впечатлението, че техните намерения са достатъчно сериозни.

 

Стотак, тук вече си напълно прав, срещите и сватбите са две различни неща. И двете са си опасни за гаджето на звездата, но си има начин да се оправи всичко и този начин не е като се криеш.

 

Но както казах, нямам мерак да им ровя кирливите ризи, още повече като знам каква огромна разлика има между това, което излиза по медиите и онова, което е в действителност. Пълнолетни са, да се оправят. :D

 

А мечтите, споменахме, са хубаво нещо. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ида, ида, ама Африка знаеш ли къде е?

Како :wub: , разбира се, че не е хубаво да се лъже! Обаче щях да съм на твоя страна, ако бракът беше все още ефективен, а тя просто си е търсила забежка настрани, Но в случая бракът отдавна е на хартия, а отношенията с Баткото са били сериозни (дали?). Последвалите събития показват, че е била права и постъпката му показва, че не е никакъв мъж, а един **************! Трябваше да бъде до нея и да я подкрепя в тежкия момент! Бил се напил и му било тежко! Тя да не е скачала от радост? Явно на човека собствената му кариера му е по-мила, направил е няколко стойки за фасон и я зарязал! Стига за това леке, че ще се дигна с първия самолет до Сеул да му набия каската!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо, ще го бием ли този :lol:, и аз идвам за fun-а B). Ще хвана след малко и аз да се наредя на опашката за Lee Ji Ah :lol:, въпреки че е малко възрастна за мене, ама то се получи, нали знаеш, като видиш, че се редят на опашка за нещо и си викаш "я глей, за кво се редят?, дай и ние се наредим" :lol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То желаещи да я утешят сигурно има доста и опашката ще да е доста дългичка smile.gifСтотак що да е възрастна за теб,освен ако не си на 14-15 . Но нищо важното е,че за мен не е възрастна tongue.gif

Добра обандеждаваща новинка: та статия в сайта "Allkpop" гласи: И Джи А звезда в нова драма? На хубавата ни мадама е била предложена главна женска роля(естествено ,че женска де) в предстоящата за снимане драма "The Queens Return‘ От агенцията на Джи А са казали,че след кастинга гледат оптмистично на това,че тя може да бъде избрана за ролята. За сега няма нищо официално,като подписан договор и прочие,но все пак изгледите за получаване на ролята са доста добри. Предвидено е излъчването на драмата да започне през Ноември.

 

Абе и да не я одобрят за тази роля,важното е,че леко по леко сякаш нещата ще си дойдат в правилния коловоз,за радост на нейните фенове.

 

И аз съм овчицааа (по зодия) и аз искам прегръдкаа blush.gif

264852_192541960794851_191548704227510_477728_5171071_n.jpg

Редактирано от mi6lence
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова,новинка,новина :) Та последно уж,нашата хбавелка ще се завърне на екран с главна женска роля в сериала I’m A Flower Too“. Излъчването му ще започне през Ноември. Сериала ще е от типа романтична комедия. Режисьор ще е небезивестният Kim Do Woo ,негово дело е супер успешният сериал " My Name is Kim Sam Soon Еми остава да чакаме божествената Джи А да озари екрана със своята неземна красота и уникално добра игра :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте направо да направим един фен клуб на Lee Ji Ah, като гледам сме четирима до тук. Lee Jun Ki вече си има блог, защо пък Lee Ji Ah да си няма фен клуб?! :D Иначе е много радостно, че кариерата на нашето момиче не е тотално разбита и ще я гледаме отново в сериали. "Баткото" - само той губи от отказа си да продължи да е човекът до Ji Ah независимо от причините, но той си знае най-добре, това обаче си е бонус за нас. ;)B) ....Възрастта - пу, дреме ми, че е по-възрастна от мен (с някакви си 9 години)! :inlove: :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С удоволствие бих участвал в един фен клуб smile.gif Мацката си е много хубава и все още недоумявам защо "батко" я изостави,заради някакъв си предишен брак.Да не би случайно да си е мислел,че е девица blink.gif Много,много се радвам и аз ,че кариерата и не е разбита на парчета и отново тръгна по правилният път,който е да продължава да ни радва с прекрасната си игра и божествена визия kisss.gif

А след като почнаха снимките на новият сериал с нейно участие и екранният и партньор се смени (понеже ,корейските мъже са яко женчовци и след падане от мотор на сцените за първи епизод и последващо отказване на предишният главен) имаме вече и няколко излезли фотоса. Да сложа аз един с Джи А в полицейска униформа. Ах как искам да я разкъсам таз полицейска униформа и да я закопчея с белезниците и i%20love%20this.gif

 

flower1.jpg?w=490&h=326

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимание дами и господа пред вас е И Джи А :P

Какво ще кажете за тази прелест обвита в червено?!? :rolleyes:

 

20111031001750_01.jpgхапя устни,хапя устни :wub:

 

Бледнеят пред нея нали?!?!

 

111031_4eae37d99f7aa.jpg

 

Този тиквичко пък къде се е намърдал <_<

 

20111031001773_01.jpg

 

Да допълня,че това са снимки от пpесконференцията за сериала I`m flower,too.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишок, радост за окото и душата! Обаче, като гледам датата 2 януари, явно ще ни огрее чак догодина! :no: Добре, че е "Дървото"-да ни грее до тогава. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...