Jump to content

Lee Ji Ah (И Джи А)


Recommended Posts

Аз съм сигурен, че има истина. Например, че имат брак, в което няма нищо лошо, дори е чудесно. Но не вярвам в това за децата...

 

Не бих се учудил, ако наистина се прикрива нещо много по-голямо... това с отвличането на внимание работи в пълна сила навсякъде... особено тук, в България :)

 

Според един от коментарите в аллкпоп... тя е направила публично изявление за брака, но отрича да имат деца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, аз днес нямах нет и чак преди малко видях статията в dramabeans. Наистина ужасно звучи историята за една азиатска звезда.

Дамата ми харесва и започвам искрено да й съчувствам. Още откак ги засякоха в Париж с У Сонг се започна всичко и още тогава прочетох коментари от рода "И Джи А, мразя те!".

След всичко ново, което е излязло в пресата, направо не ми се мисли какво ще й случи още. Не виждам нищо лошо. Дори и да се се влюбила на по-млади години и да е създала семейство, какво пречи на една чувствена и красива жена отново да преоткрие любовта в лицето на свой колега?! Не мисля, че това е престъпление. Доколкото знам за нея, е родена в Корея, но после е живяла и е завършила университет в Щатите. Наистина и аз не разбирам как може да се прикрие 14 годишен брак и деца, на всичкото отгоре 2. А и съпруга не е кой да е?!

Това започна да ми прилича на истински драматичен сериал. С тъжна главна героиня. Ако има и нещо друго, ситуацията се превръща в още по-гадна.

Ето линк. Истинска гадост за абсолютно всички засегнати, но доколкото знам от това, дето съм чела за корейците, то тя ще обере калая, защото е жена все пак..А и е забъркала един от най-популярните актьори и ергени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не само аз съм шокирана...

 

Не знам колко от вас са наистина запознати кой е въпросния господин, но като човек, който следи историята на корейската поп сцена съм виждала как е ставало дума за негови връки в края на дведесетте, когато все още е бил най-голямата (макар, че той и сега няма удари празно), което наред с инфромацията за не точно брак и всичко ми се струва доста вероятно. И също така не прави нея черната, заради изневярата, ако има такава.

 

Колкото до това как го е крила...Тя е в бизнеса от едва 4 години като се слави с невероятната си способност да крие личния си живот, която явно е именно заради този брак, който й се е налагало да прикрива. За деца не знам, но не ми се вижда толкова невъзможно. Никой не й е обръщал внимание преди, а само на него...Нищо не ги е свързано, никой не му пука.

 

Колкото съчувствам на нея, толкова и на настоящия й господин, който мисля, че е най-потърпевш от ситуацията...Горкия.

 

П.С. Аз като се оженя за бебо не ща 14 години да се крия, много моля.

 

Edit: Официалното изявление на компанията:

 

 

We would like to release an official statement on the issues surrounding Lee Ji Ah.

 

First off, we would like to deeply apologize to all of Lee Ji Ah’s fans for surprising them and making them worried with this news.

 

Currently, Lee Ji Ah and Seo Taiji are in a lawsuit over alimony and asset division.

 

From the time of their divorce, Lee Ji Ah wanted to end the relationship smoothly but due to disagreements they weren’t able to do that. Due to disagreements with asset division, it was quite difficult to discuss and settle it privately. So, on January 19th, a lawsuit was raised.

 

However, even after the lawsuit, both parties couldn’t come to an agreement and the the problems just became worse. They never imagined that their situation would become as big as it is now, currently both sides are very flustered and are working hard to fix the problem.

 

In 1993, Lee Ji Ah left for America to further her education. During the same year, Lee Ji Ah first met Seo Taiji through a mutual friend at a Los Angeles Korean festival. Afterwards, Lee Ji Ah stayed in America while Seo Taiji went back to Korea to continue his career. During this time, they both kept in contact with each other through letters and phone calls, cultivating their relationship.

 

Later, Seo Taiji temporarily retired from the entertainment industry in 1996 (break up of Seo Taiji and the Boys) and moved to America. As Lee Ji Ah helped Seo Taiji adjust to life in America, their relationship blossomed and they became even closer. They truly loved each other and in 1997, they decided to get married. After their marriage, they lived in both Atlanta and Arizona while enjoying their married life.

 

In June 2000, Seo Taiji went back to Korea to make a musical comeback whereas Lee Ji Ah stayed in America alone. Lee Ji Ah filed for a divorce in 2006 and in 2009, the divorce was finalized. The reason for divorce was due to their occupations and everyday lifestyle that was quite different from a commoner (non-celebrity) and also due to differences in personality.

 

In 2004, Lee Ji Ah went back to Korea for a brief visit and had the opportunity to film for a cell phone advertisement. While on the filming set, she met the current KeyEast CEO, Yang Geun Hwan, and became interested in becoming a celebrity. In 2005, Lee Ji Ah moved back to Korea permanently and after overcoming the fierce auditions for “The Legend”, Lee Ji Ah was awarded the role as the main female character, making her debut into the entertainment world. In 2007, Lee Ji Ah officially joined the KeyEast roster.

 

Because Seo Taiji was a famous figure, Lee Ji Ah had no choice but to hide her personal history during her debut. We’re very apologetic over the fact that we couldn’t reveal the truth to everyone beforehand. Lee Ji Ah herself has had quite a difficult time because of this.

 

Although she was young, both people truly loved each other and wanted to end their relationship smoothly. However, because they were unable to, they’re deeply apologetic towards everyone.

 

Due to the fact that she surprised many people with this news and the fact that she could not reveal this truth earlier, Lee Ji Ah is very apologetic towards her close friends, trusted associates, and her beloved fans.

 

Lastly, we would like to state that they don’t have any children, as some news reports stated. Also, we would like to clearly state that the lawsuit they’re in right now is not a divorce lawsuit.

 

Lastly, we kindly ask of the media to not report on rumors or facts that have not been confirmed

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е интересно защо го е крила този брак, все едно че се срамува или крие нещо. Толкова ли не се е досетила, че като е известна, все ще се ровичка около нея и това все някога ще се разкрие и тогава ще стане страшно.Колкото до децата,как се крият две деца наистина?Затова си мисля, че не е вярно.

В това, че се е влюбила в друг мъж няма лошо, щом е щастлива.

Да сменя малко темата. Първо я гледах в "Telecinema The Fool That I Love", наистина понаправили са я като грозница, в действителност е много красива жена,всички го виждаме. Когато почнах "Стил" в първия момент не можах да я позная, викам си позната ми е от някъде, ама от къде, чак после се сетих. Като цяло харесва ми, справя се добре жената с професията си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Lee Ji Ah filed for a divorce in 2006 and in 2009, the divorce was finalized. The reason for divorce was due to their occupations and everyday lifestyle..."

 

Моля някой, който е по в час с английския, да ми обясни. Тук не пише ли, че разводът е финализиран през 2009 г.? Защо тогава е цялата тази дандания в момента?

Нещо не могат да разделят или някои драскачи нямат за какво да пишат?

Оженили се, развели се - голяма работа! Световен проблем! Що не ги оставят да си правят каквото си искат и да си живеят живота? :mad:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накратко - оженили са се 1997г. , през 2006 тя е подала молба за развод и през 2009 той е бил финализиран. Нямат деца.Съдебният процес, който се води в момента е свързана с финансовата страна на нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо го е крила?

Тя е била омъжена за корейския Джако. Имате ли идея какво получи тя от страна на фенките на У Сонг? Ако, по времето когато брака й е бил все още съществуващ, се беше разбрало това...Тя намаше да има шанс да пробие. Аз не знам дали тя ще успее да си спаси кариерата и сега, но тогава....Дебютира мадамата и казва "Еми аз малко съм женена, за тоя който всички искате"...Нямаше да има продукция, която да посмее да рискува с нея, заради негативите, които е щяла да има.

 

А и защо всички си мислите, че тя е инициатора...До 2005 нея не е я греело реално, но съпругът й е нещо като гуру на корейците, те имат изисквания от компаниите си връзките им да са тайна, какво остава за брак, не зависи толкова от нея. Това си е нещо като инструкция за употреба на корейска звезда...Колко точно корейски връзки са ви известни? Щото аз знам 10-на, ако не броим браковете на хората минали 30-35...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е една от любимите ми актриси и като знаем корейските идиоти-фенове колко народ са докарали до самоубийство, излиза че най-добре е да пазиш всичко в тайна! Това ако беше на Запад, просто щеше да попадне в клюкарските хроники за ден-два и толкова. Абе, на тези корейци им трябва национална програма по психотерапия и масово раздаване на силни лекарства. (6 дена без интернет в къщи.....на никого не го пожелавам!)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялата история ми прилича на Холивуд от преди половин век. Тогава са им забранявали тези неща. Сега вече са го ударили през просото.

Корейците явно имат още много хляб /т. е. ориз/ да изядат, докато се очовечат в тази насока. :asian:

Надявам се приказката „Всяко чудо за три дни, най-голямото за девет” да се окаже вярна и в случая.

Лично мое мнение е, че не трябва да се пазят тайни. Казваш, че обичаш еди-кой си и им запушваш устите. ;) Помия винаги може да се излива при добро желание, но няма да се стига до такива ексцесии. Всичките тези тайни, мистерии и конспирации ми идват в повече. Сигурно си имат причини, сигурно печелят повече от това, но е глупаво и не мога да го приема. Сори.

Дано цялата идиотщина да не навреди много на Джи А и да не се отрази негативно на връзката им с батко. Нека да продължат да си се обичат. А се надявам след месец всичко да бъде вече забравено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е една от любимите ми актриси и като знаем корейските идиоти-фенове колко народ са докарали до самоубийство, излиза че най-добре е да пазиш всичко в тайна! Това ако беше на Запад, просто щеше да попадне в клюкарските хроники за ден-два и толкова. Абе, на тези корейци им трябва национална програма по психотерапия и масово раздаване на силни лекарства. (6 дена без интернет в къщи.....на никого не го пожелавам!)

 

Сякаш ми взе думите от устата. Това за психотерапията си го повтарям от много време. Не само за лудите фенки, но и за политиката на компаниите. Всичко си е чисто гонене на повече печалби. Ако знаеш, че някой вече е женен, или си има сериозна връзка, няма да си му толкова луд фен и да си харчиш парите, само и само да купиш нещо с образа му , или да го видиш на живо. Тази политика си я налагат компаниите. Действай на акъла на феновете, манипулирай съзнанието им, колкото се може повече и това ще ти гарантира успеха, къде на драма, къде на някой концерт, албум и т.н.

Жалко за потърпевшите. Да си женен, е най- нормалното нещо на света. Ако ти се налага да го криеш, защото иначе няма как да направиш кариера, значи нещо не е наред в средата, която те заобикаля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разсъжадавате така, защото тук всичко е на показ. За мен цялата работа си има положителните страни за строго прикриване на личния живот, за да не ти вреди публичния образ на него....Нещо хубаво, което се е изродило в отнемането на избора за това как и с кого да си и дали да се криеш или покажеш. Корейците са консервативна нация и особено за една жена не е много хубаво да се знае колко връзки е имала, а и никой не желае да му се бъркат в живота....За съжаление прекрасната идея сега е задължение;...

 

Не ги съдете толкова строго, различни са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно е, че са консервативно общество. То и ние да си признаем честно сме доста по-консервативни в сравнение със Западна Европа и Америка. До преди няколко години и при нас, особено в малките населени места, където всички се познават, беше почти немислимо младо момиче да живее с гаджето си без да са се оженили, примерно. Но при корейците нещата ми изглеждат абсолютно крайни на моменти. Конкретно по случая съм склонна да вярвам, че тайната около този брак е била по-скоро заради него, а не заради нея. Тя е била младо, никому неизвестно момиче, което се е омъжило за един от техните най-големи идоли. И сега, когато и тя вече става известна покрай работата си и връзката си с един от най-желаните ергени, цялата тази каша става сензация. Гадното е, че всички негативи са за нейна сметка и има голяма вероятност това да повлияе зле на кариерата и, което е жалко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко актуална информация по скандала:

 

И Джи А оттегли съдебния иск на 30 април, веднага след като Со Те Джи направи официално изявление. В изявлението се казва, че те са се оженили на 12 октомври 1997 г., но с времето осъзнават, че плановете им за бъдещето не съвпадат. Така през юни 2000 г. те заживяват в отделни къщи. Първоначално се опитват да подобрят отношенията си, но неуспешно. Поради натоварените си графици (?!?!?) те не изчистват отношенията си. През януари 2006 г. И Джи А подава молба за развод, а на 12 юни 2006 г. получава положителен отговор от съда.

 

На следващият ден излезе информация, че двете страни са се споразумели на обезщетение от 1 million USD + α (каквото и да значи това).

 

За момента от агенцията на "батко" отказват да направят изявление, свързано със скандала.

 

От своя страна И Джи А направи изявление, в което обяснява колко тежко й е било през цялото време.

 

Най-интересната новина от тези дни е... че "Sports Seoul" са разкрили тази женитба през 1996 г., но тогава никой не им е повярвал. В статия от 20 ноември 1996 г. се казва, че на 24 декември 1996 г. Со Те Джи ще се жени за корейска студентка в САЩ.

 

Тогава не повярвали, а сега са шокирани.... корейска му фенщина!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма симпатяга е :) Не,нее,не само симпатяга,та тя си е истинска красавица :) В "Атина" изглеждаше толкова секси а в "Стил" е просто едно сладко шеметче :wub: Жалко ,че такъв скандал се е развихрил около личният и живот,дано скоро всичко да се оправи ,наистина би било лошо ако този скандал и се отрази негативно в личен план :( Кураж мацко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех,тази девойка :rolleyes: Има нещо магическо в нея. Винаги когато я гледам съм като омагьосан. Така сe опиянявам от играта и,визията и,гласа и,че забравям за всичко около мен. Все едно съм в бяла изолирана стая и тя седи срещу мен,аз съм с усмирителна ризка ,а тя стои срещу мен и ми се усмихва,единственото ,което мога да правя е да и се усмихвам и наслаждавам и до там. Но се радвам,че тя е там,че ни радва нас като зрители със своята непринуденя,прекрасна игра. Още с първото си участие в филм(сериал) и публиката се прехласна по нея. Започнах да си мисля,дали случайно не е богиня,слязла на земята за да направи света едно по красиво и добро място за живеене.

Но ето,че бях опроверган,дори и богините правят грешки . Привлечена от някакъв си смъртен корейски палячо,тя попада в любовен капан. Усещайки се с времето,и разбирайки,че любовта не е вечна,тя се рзвежда с този .... но понася толкова много негативи и упреци само защото е жена.

Сега след като развода и е факт и всичко е приключило около тази сага,остава само да чакаме,скандала да отшуми и тя отново да се върне на екран за да радва нас ,нейните фенове.

Представям си колко ли е тъжна,затворила се в себе си и огорчена от случващото се около нея. Тъжно ми е,че е подложена на това.

Свикнал с нейната усмивка на екран,не ми се иска и да си преставя,как тази усмивка е изчезнала.

За радост,позитивни новини. Предложено и е участие в холивудска продукция. Искат си я,след като се знае,че е живяла в САЩ и английският и е доста добър.

Но все още предложението се разглежда.

Надявам се,че предложения ще завалят и зa корейски продукций,надявам се.

Стискам и палци и и подвиквам Файтинг ,файтинг,файтинг ...................

 

Да добавя и малко снимки,не са много нови,но е разбираемо :(

20110912_leejiah2.jpg1189093857610.jpglee_ji_ah_BEST_NEW_ACTRESS_OF_THE_YEAR-0.jpgei071224044.jpg

 

 

lee20ji20ah14un6.jpgSouth%20Korea%20pretty%20actress%20Lee%20Ji%20Ah%20picture%20%28180%29.jpg?m=130312532320gxgex.jpgleejiah-10.jpg551un7.jpg3972838085_e7d2a8dbc7_o.jpg1088763242.w500-h731.jpgei080214015.jpg1afb3c48239140_full.jpg5488100039_5d3fe57b2a.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех,тази девойка :rolleyes: Има нещо магическо в нея. Винаги когато я гледам съм като омагьосан. Така сe опиянявам от играта и,визията и,гласа и,че забравям за всичко около мен. Все едно съм в бяла изолирана стая и тя седи срещу мен,аз съм с усмирителна ризка ,а тя стои срещу мен и ми се усмихва,единственото ,което мога да правя е да и се усмихвам и наслаждавам и до там. Но се радвам,че тя е там,че ни радва нас като зрители със своята непринуденя,прекрасна игра. Още с първото си участие в филм(сериал) и публиката се прехласна по нея. Започнах да си мисля,дали случайно не е богиня,слязла на земята за да направи света едно по красиво и добро място за живеене.

Но ето,че бях опроверган,дори и богините правят грешки . Привлечена от някакъв си смъртен корейски палячо,тя попада в любовен капан. Усещайки се с времето,и разбирайки,че любовта не е вечна,тя се рзвежда с този .... но понася толкова много негативи и упреци само защото е жена.

Сега след като развода и е факт и всичко е приключило около тази сага,остава само да чакаме,скандала да отшуми и тя отново да се върне на екран за да радва нас ,нейните фенове.

Представям си колко ли е тъжна,затворила се в себе си и огорчена от случващото се около нея. Тъжно ми е,че е подложена на това.

Свикнал с нейната усмивка на екран,не ми се иска и да си преставя,как тази усмивка е изчезнала.

За радост,позитивни новини. Предложено и е участие в холивудска продукция. Искат си я,след като се знае,че е живяла в САЩ и английският и е доста добър.

Но все още предложението се разглежда.

Надявам се,че предложения ще завалят и зa корейски продукций,надявам се.

Стискам и палци и и подвиквам Файтинг ,файтинг,файтинг ...................

 

Това, че онзи балък е изпуснал такава жена само показва, че е бетон в главата! :no: И това нас може само да ни радва, защото е вече свободна! :es::kiss2::inlove: Мишок, стегни се и бягай да запазваш билети до Сеул и да пращаш милион рози, докато някоя друга корейска мърда не се е възползвала! Аз ще дойда малко по-късно, че тука имам да свърша едни проекти.

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си я подкрепиме нали,Дидо? :) Двамцата ще си я хванем под ръчичка и ще и окажем подкрепа :) Та да се усети,че те корейските мъже не са много хубави:P В сравнение с женичките им,е все едно да сравниш паун с гарга :) Само,че нещо финансите няма стигнат за толкова рози,та може и без тях да мина. Ти само гледай да не се забавиш,че кой знае колко долни хиенки се навъртат около нея :samurai:и незнам дали сам ще удържа фронта )) Ама верно ,що за балък трябва да си ,че да изтървеш такава жена :unsure:

1194083823sssphoto8js7vj3.jpg:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не ми е ясно какво толкова сте се закахърили за имиджа и кариерата на мацката, да не говорим за психическото й състояние.

Така като я гледам тя добре си е направила сметката какво може да загуби и какво да спечели от такъв скандал. В крайна сметка 1 милион $ обезщетение е успяла да му измъкне години след края на брака им. Нека й е зле. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук някъде имаше някаква снимка на балъка. Ако това е наистина той, който уж бил някакво живо корейско божество и всички жени си умирали за него. :slap: Изглеждаше доста смачкан и от типа дето си плащат, за да им.......обърнат внимание. Ако това им е секс-символът, нямаме никакви проблеми! Доста се чудех как така всички корейци ми изглеждат доста високи, но после се усетих че камерата е на нивото на пъпа им и ги снима отдолу-нагоре! Измама с други думи. Та конкуренция 150-160 см и 50 кг с мокри дрехи не може да ни уплаши! Остава женската завист. Тук обещавам на всяка корейска фенка-идиотка (от ония с плакатите и яйцата, които пълнят нета с идиотизми), която само дори погледне накриво Джи А, да я подготвя за среща с пластичен хирург (и така да сбъдна мечтата на 50% от корейките, при това безплатно).

Корейци, не се занимавайте с глупости, ценете си най-добрите актьори! Радвайте се на труда им, а не докарвайте до самоубийство! Джи А, ела в България, тук на ръце ще те носим! Просто тук нямаш никаква професионална конкуренция. А в сравнение с нашите "светски дами" си направо светица.

Само 1 милион?! В нормална държава щеше да му одере кожата и да си направи куфар от нея!

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...