Jump to content

Lee Ji Ah (И Джи А)


Recommended Posts

Lee Ji Ah

tumblr_n7iyj8W8yw1r3hs1eo3_r1_1280.jpg

 

Име: Kim Ji Ah (이지아)
Дата на раждане: 2 февруари 1978 г.
Родно място: Сеул, Южна Корея
Височина: 168 cм
Кръвна група: А
Образование: Pasadena Art Center College of Design
Езици: корейски, английски, японски
Израснала е в Калифорния (САЩ)

Семейство: бивш съпруг Seo Taiji (1997-2006)

Професия: актриса и модел

Агенция: BH Entertainment

Сериали:

Queen of Divorce (JTBC, 2024)
Pandora: Beneath the Paradise (tvN, 2023)
Penthouse: War in LIfe 3 (SBS, 2021)

Penthouse: War in Life 2 (SBS, 2021)

Penthouse: War in Life (SBS, 2020)

The Ghost Detective (KBS2, 2018)

My Mister (tvN, 2018)

Lucid Dream (SBS, 2015)

The Woman Who Married Three Times (SBS, 2013)

Me Too, Flower! (MBC, 2011)
Athena: Goddess of War (SBS, 2010)
Telecinema The Fool That I Love (SBS, 2009)
Style (SBS, 2009)
Beethoven Virus (MBC, 2008)
The Story of the First King's Four Gods (MBC, 2007)

 

Филми:

Musudan (2016)

The Relation of Face, Mind and Love (2009)

 

Видеоклипове с нейно участие:

[2010] Vibe - Come Back To Me Again

 

Дискография:

 

Дигитални сингли:

[2008.12.24] Love Virus

tumblr_n7iyj8W8yw1r3hs1eo4_r1_250.jpg

Свали

 

[2009.08.14] Cupcake and Alien

tumblr_n7iyj8W8yw1r3hs1eo5_r1_250.jpg

Свали

 

[2010.02.08] Vampire Romance

tumblr_n7iyj8W8yw1r3hs1eo6_r1_250.jpg

 

Видеография:

 

2008:


Награди:

2020 SBS Drama Awards: Best Actress (Penthouse)
2008 44th Baeksang Arts Awards: Best New Actress Award (The Legend)
2007 MBC Drama Awards: Best New Actress Award (The Legend)
2007 MBC Drama Awards: Best Couple Award with Bae Yong Joon (The Legend)
2007 MBC Drama Awards: Popularity Award (The Legend)

 

П.П. Правя тази тема специално заради dictatora...
Дик, определено имаш вкус, наистина е страхотна.

Редактирано от bealonenomore
Обновена филмография.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мацката е интересна като визия..и ми допада и играта й.Гледам я в "Style" и ми "събира" очите на 8..

къде с крясъци, къде с модни попадения :D , но играе доста добре.

Точно онова непринудено и "полуотчаяно" поведение, първо като асистент редактор ме грабна... :flower:

Само да вметна, че доста успешно се снима с Со Джи-Соп :green: ..имат убийствени фотоси за каталога на

"Dressed To Kill ", а и тя самата е дизайнер на серия Т-шърти за марката, наречени “Jiah T"

 

20080530110038439b0_110038_0.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каката тази година участва в две продукции... Едната е сериала Style на SBS, където играе в една от главните роли и предполагам феновете и вече гледат. Другата продукция е един от епизодите на поредицата Telecinema The Fool That I Love (SBS, 2009). Там тя ще си партнира с Канг Джи Хуан (от ХГД)... Само ще ви сподял нещо от описанието на филма (казвам филм, защото макар и част от мини сериал, без връзка между сериите, епизода е близо 2 часа... егати сериала). Тя играе грозното пате в офиса на списание за дивата природа... (как ще я направят грозна въобще не знам)... среща се с Него, но той е с увредено зрение и я взима за много голяма краасавица... (човека не е далеч от истината)... как ще се развият нещата между тех ще разберем като го излъчат.... :naughty:

 

Ето ви и една реклама с нея... много съм гладна...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Lee Ji Ah ще участва в “IRIS Season 2 - Athena: Goddess of War”. Тя ще играе специален агент Han Jae Hee - студенокръвен двоен агент със силни физически способности

и добра преценка. Ох, това ще е интересно да се види :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднъж, така ровейки се в нета и попаднах на нея. Ех, тази съдба. Много ми хареса, даже си я избрах за главна героиня в разказчето дето пиша, жалко че няма много участия в драми, но поне във Style ще се гледа! B)

Малко фотос и от мен:

 

OfB54045.jpg

m9154553.jpg

AtW54648.jpg

s1654684.jpg

yuT54713.jpg

tyg54739.jpg

Ukm54761.jpg

w1654777.jpg

HBL54797.jpg

IsV54816.jpg

JJr54832.jpg

zSv54848.jpg

Km654865.jpg

wq054881.jpg

md454898.jpg

yx854918.jpg

aE655163.jpg

gKs55668.jpg

ECy55763.jpg

JYe55794.jpg

3BR55822.jpg

2Gh55846.jpg

90q55876.jpg

Nne55899.jpg

89x55928.jpg

DmB55197.jpg

W2N55251.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много женствена и фина мацка. Очарова ме като агентка в "Атина". Радвам им се с "батко".

Дано да е истина всичко, а не само медиен шум.

Красива двойка са и като възрастни хора заслужават да ги оставят на спокойствие, ама то корейските медии и фенове пусто мирни стоят ли?!..

Хайде за мъжката част да се порадва на две красиви сесии..

 

YVN46.jpg

LJA3.jpg

 

HsStA.jpgLJA1.jpg

LJA4.jpgLJA5.jpg

 

 

lja-marie7.jpg

 

lja-marie1.jpglja-marie3.jpg

lja-marie6.jpglja-marie5.jpg

lja-marie2.jpglja-marie4.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази девойка дали не заби всички в земята с новината, че е женена за Seo Taiji??? И то от доста време явно щом вече се и развеждат... :lol: :lol: :lol: Е такъв скандал от корейци не съм очаквала :lol:

Seo Taiji stuns industry with news of his secret marriage to actress Lee Ji Ah

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-обсъждана тема последните часове за Джи А, е далеч не толкова свързана с "батко'", а с мъжлето на мацката. Да, не се хващайте за главите, но хубавата госпожица, далеч не е била госпожица. Във всяко издание на корейската преса днес се коментира "бомбата", че Джи А е в процес на развод, и то не с кой да е - а със супер звездата на корейската поп сцена - Со Те-Джи.

htm_20110421145647c000c010-001.JPG

Наистина за феновете (и на двете страни) и за медиите, шокът, или интересът по корейски, казано, е огромен. Двамата са успели да крият брака си в продължение на години, като никоя от двете замесени страни не споменава фатки и събития, а никоя от медиите, не е открила продължителността на този брак. Най-последната клюка е, че именно връзката на Джи А с колегата й актьор от общата им драма "Атина" - У-Сонг, е довело делото за развод до съда и до публичност, съответно.

За момента, процесът се явява доста тежък, намесени са по 4 адвоката, работещи по бракоразводното делото, като агенциите на У-Сонг и на ДжиА(KeyEast), излязоха с обявления, че са нямали представа за "брака" на актрисата.

 

via: nate

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жал ми е за мацката. Не ми се мисли какво ще се излее сега по неин адрес. Още повече след новината за връзката и с Jung Woo Sung. Ако информацията в статията за 14 годишен брак и две деца е вярна, ще я разкъсат и ще я обвинят във всички грехове на света. Дори и след толкова време не мога да си обясня този вид фенщина и намесата в личния живот на звездите в азиатските страни. В крайна сметка това са съвсем нормални млади хора, които имат право да се срещат, забавляват, влюбват, разлюбват. А медиите и феновете очакват от тях едва ли не да са като роботи, които да задоволяват само техните изисквания и представи. Дано само всичко това да не съсипе кариерата и живота на една добра актриса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай, чакай, и две деца ли са замесени???

Аз разбрах, че двамата са се оженили в Щатите през 97, когато тя е била около 16 г. Може би това е причината да успеят да го скрият толкова дълго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

parab, това прочетох в статията дадена по-горе от little_angel . Не знам до колко е вярно. Но каквото и да е, скандала е налице и никак няма да е лесно за всички замесени, като знаем какво е отношението на корейците към подобни неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво да мисля за всичко това. От прочетеното в soompi излиза, че мацката е лъгала за годините си, за името си, за двете си деца... :blink: А как се крият две деца?!? И как така 14 години успяваш да криеш брака си... Как ще й оцелее кариерата след подобен скандал, никак не ми е ясно. Сега всички ще почнат да се тръщкат и да се чувстват едва ли не предадени. Не че оправдавам поведението й, но кой има право да се бърка в личния живот на хората. Точно заради същността на азиатската фенщщина, се стигат до подобни лъжи (ако наистина се окаже така).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ми се връзва в цялата тая история. Да, да речем, че може да има начин да се скрие един брак за 14 години, колкото и невъзможно да изглежда това (особено с тая фенщина в азиатските страни). Но как ще скриеш, че имаш 2 деца?! Това е невъзможно! Вярвате ли, че за всичките тези години никой няма да ги е засякъл някъде с децата? Или тя никога не се е виждала с тях? Или баща им? Това е абсурдно.

 

Честно казано, ако бях на нейно място и аз щях да скрия брака си (поне щях да опитам), дори бих излъгал за името си и за възрастта си. Тази азиатска фенщина не е нормално нещо! Тези хора са побъркани! Лошото е, че и тук се забелязва нещо подобно спрямо азиатските звезди... за огромно съжаление!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намеква се за нещо по-сериозно.

Някои твърдят, че историята е пусната от държавната администрация, за да замаже скандал със злоупотреба със средства на президента. Пренасочване на вниманието. Тоест има много истина в нея, но информацията излиза, за да прикрие друга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...