Jump to content

Recommended Posts

tumblr_njaoezL4e71r3hs1eo4_r1_1280.jpg

4th Period Mystery / Мистерия през 4-я час

4교시 추리영역


Алтернативно заглавие: Detectives In 40 Minutes, The Clue
Страна: Южна Корея

Режисьор: Lee Sang Yong
Година: 2009 г.

Жанр: трилър, мистерия
Времетраене: 86 минути


 Участват:
Yoo Seung Ho - Han Jung Hoon
Kang So Ra - Lee Da Jung
Jo Sang Geun - Kim Tae Gyu
Jeon Joon Hong - MBC
Jeong Seok Yong - Kang Kuk Man
Park Cheol Min - Crazy

Jo Yoon Hee - Hong Joo Hee

Резюме: По време на четвъртия час (физическо възпитание), Да Джонг се връща в класната стая и заварва отличника на училището Джонг Хун с окървавена риза и надвесен над тялото на съученика им Те Гю. За да не заподозрат в убийство Джонг Хун, Да Джонг решава да му помогне да открият кой е истинският убиец. Проблемът е, че имат точно 40 минути, преди звънецът да оповести края на четвъртия час.

 

Лично мнение: Много готино филмче. По принцип съм фен на училищните от всякакъв жанр. А тук трилърът е сполучлив. Seung Ho е невероятен сладур и много ме радва в тази роля. Двамата с мацката определено бяха тандем! И познато лице е учителката (Oh Yoon Joo от Lie To Me).

:essub:


С български субтитри:  :click:

Онлайн с български субтитри: :click:

С английски субтитри:  :click:

С руски субтитри:  :click:

Онлайн с руски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса филма..Без нагласи и без никакви очаквания го изгледах и съм доволна от решението си..

На два-три пъти ми се ускори пулса..ама аз съм си такава-от най-малкото ме е страх :lol: ..

Благодарна съм на mackova, че го коментира, за да мога в последствие аз да видя,

че този филм го има...и на Kathie, че е направила темата за него :kiss2:

 

Края за някои може би беше придвидим..ама за мене не..Първо си помислих, че наистина ще е онзи първия даскал..И си викам- ей щеше да е по-хубав филма, ако не го бяха хванали толкова бързо..Ама после като се врътнаха нещата на 180 градуса и ..

 

Който харесва такива филми, нека го изтегли :P ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що го изгледах. Филмчето е много добро, без претенции и неангажиращо, но добре направено. Актьорите са големи сладури и макар и сюжета да не блести с кой знае каква оригиналност, без да се замисля го препоръчвам. Определено добре прекарани два часа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладко филмче. Странно е да го кажа за трилър laugh.gif, ама главните бяха толкова сладки, пък имаше и доза хумор. Много добре направен филм, имаше истинско напрежение, а играта на актьорите беше отлична.

 

Благодаря за субтитрите! smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро филмче с оригинална идея :)

Училището беше много хубаво! Като ги гледах как търчат из коридорите ме налегна носталгията...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко месеца го бях гледала... и то главно заради Сънг Хо! :D

Интересен е като цяло,но ми се стори леко слаб в сравнение с останалите в този жанр ....,но факта,че ме накара да се объркам с убиеца доказва,че не е чак толкова лош..... :)

Препоръчвам го на тези,които очакват адреналина им да се покачва от време навреме докато го гледат.... :д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо го изгледах и ми хареса много. Разтоварващо - натоварващ ,така да се каже. Моментите на напрежение си ги имаше. Голямо училище, голямо нещо. И голямо бягане из него. Гледайте го. Няма да съжалявате. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е зле, не е добре...Средна работа...За хорър не беше страшен, за мистерия не беше достатъчно мистериозно...Но има и по-зле, ако имате време за губене - гледайте :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми! На мета някои от актьорите преиграваха, но Сънг Хо си се справи ок! Държа ме в напрежение към края, ама аз и без това лесно се плаша, така че ако ви се гледа истински трилър по-добре се поровете още из каталозите и си намерете нещо друго, което по има вероятност да отговаря на този жанр!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето в такова училище ми се учи :lol: Травми,кръв интрига. Голямото бягане и разгадаване на убийства само с това ще го запомня и никога не съди за книгата по кориците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмчето е имало онлайн опция за гледане. Ето линк: :click:

 

Редактирано от bealonenomore
Добавям в първия пост :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...