Jump to content

Renn Kiriyama (Рен Кирияма)


Katshi

Recommended Posts

37-sai de Isha ni Natta Boku ~Kenshui Junjo Monogatari~ приключва следващата седмица и мисля да го довърша заради Рен. Преводът му на английски върви много бързо (за разлика от други японски заглавия), а и има доста приличен рейтинг.

 

Наскоро ми попадна информацията, че предстои излизането на RUN60 (2012), но този път не продължение на филма с Рен от 2011 г., а тв сериал. Тв сериите ще са озаглавени RUN60 - GAME OVER (2012). Епизодите ще стартират на 30 юни, ще се излъчват в 03:00 ч. след полунощ по Tokyo MX и ще бъдат с времетраене 30-ет минути. Първо излезе новината, че Рен ще участва отново и в сериите, но явно нещата са се провалили и гледайки трейлъра не го откривам сред главните герои, нито сред актьорите (освен на първите кадри, които очевидно ще са връзката с филма от 2011 г.). За това пък новоизлюпеният певец в корейската поп-група CROSS GENE - господин Такуя Терада отново ще участва, този път в сериите.

 

Kichijoji no Asahina kun излезе на DVD на 16 май, а аз все още не го откривам никъде. Ще започна да го сънувам вече този филм с Кирияма-сан. Толкова дълго го чакам, че дори и да попадна на него в японските сайтове, ще помисля, че не е истина.

 

Наскоро разгледах и нова фотосесия на Рен за юнския брой на списание Jelly.

 

Сайт на RUN60 (филма от 2011 с Рен и предстоящият сериал) и трейлър на

(тук за съжаление той не участва)

 

00be1e756fd3fbf6.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после след толкова месеци на очакване изгледах Kimi e (2011) с Рен. Сега ми остана най-трудното упражнение - да открия и Kichijoji no Asahina kun (2011), който излезе преди месец на DVD.

 

Kimi e (2011) излезе на DVD на 20-ти юни и японците веднага го качиха. Помислих, че не виждам добре, когато го открих. Филмът е точно по мой вкус, изказан без много думи и ни най-малко не ме разочарова всичко, което видях.

Невероятна природна картина, а някои от кадрите ми напомниха любимия Sand Clock (2008) с участието на Кахо и Соске Икемацу.

 

Историята в Kimi e:

 

 

Рен е в ролята на Коджи. Историята започна от тийнеджърските му години. Неговата първа любов, миговете на щастие с момичето, което е обичал, но един ден, разделяйки се след училище - тя просто изчезва. Тъй като го гледах без превод на английски (до колкото схванах от японския) момичето е убито. Загубата й белязва целият му живот. Минават години, Коджи (героят на Рен) вече като мъж се завръща в родния си край. Спомените от щастливите моменти с любимото момиче, мъката по изгубеното... Всичко това бе изказано без много думи. Невероятна природна картина. Отлично изпълнение на Рен. Много силни бяха финалните кадри с него и сцената край водопада...

 

 

Рен в кадър от филма

 

c205b935bdbae19e.JPG

 

 

Рен Кирияма по повод излизането на Kimi e на DVD (20 юни, 2012 г.).

 

 

b49f65f9c72206c1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рен ще участва в дорамата на FujiTV "Kekkon Dousoukai ~ SEASIDE LOVE ~ " (Marriage Class Reunion),

която ще стартира на 13 юли.

Главната роля е поверена на Oomasa Aya, а останалият каст, освен Рен, включва Fukushi Seiji,

Kasuga Toshiaki, Ozawa Yuuta, Sato Arisa и Haru.

 

 

33159726b78ff1a8.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първи епизод на Kekkon Dousoukai ~ SEASIDE LOVE ~ вчера. И ми допадна, и не ми допадна. Проявих интерес към това заглавие само заради Рен (и много други продукции съм търпяла само заради определен актьор), но до финал за мен ще е огромно предизвикателство да гледам Ая Омаса (опъва ми нервите това девойче) в главна женска роля. Епизодите са по 39 минути, кратки, гледат се бързо - морето, сините вълни, приятна картина. Историята ми харесва (поне в началото), защото за разлика от лятната ученическата бозица Sprout героите тук са млади хора, които градят кариера, които искат да открият любовта и изживяват едно незабравимо лято заедно. Само това "kekkon" в заглавието не ми харесва, а и забелязах как героинята на Омаса хвърля очи на Рен.

Героят му се появи в 22 минута. Запомних го, защото се чудех кога най-после ще го включат, а и бе впечатляващ - с костюм, изтупан. Сериозен, не говори много. До тук от това, което видях и начина, по който се намеси мисля, че ще е героят, който ще бъде в сянка.

Нищо впечатляващо не е тази нова дорама с участието на Рен, но заради него ще следя епизодите. Не ме натоварва, приятно е и заради кадрите от плажа. Мисля, че ще премине леко, само Омаса ще я мисля някак...

 

В началото на този месец Рен бе на двудневно посещение в Тайван. Гледах клипове от събитието, Рен също така публикува и снимки в блога си. Едва го опазиха на летището от фенове. Направи ми впечатление на срещатата си с тях, че Рен се справя много добре с мандарина, нямаше преводач.

 

Изгледах и първите два епизода на сериала RUN 60 - Game Over (2012). Да, Рен участва, но това са кадрите с него, които видях и във филма. Явно правят връзка по този начин между двете заглавия. Едва ли ще се появи и в следващите епизоди, а и това ясно се вижда от трейлъра и представянето. Видях също така отново и Такуя Терада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рен ще участва във филма Ohoku: Emonnosuke Tsunayoshi Hen (2012), който предстои да излезе на 22 декември в Япония. Главната роля е поверена на Масато Сакай (апропо, забелязах, че и Рьо Рюсей също ще участва), а екранизацията e по мангата на Фуми Йошинага. Тази продукция се явява и продължение на първия филм от 2010 г. с Казунари Ниномия и Ко Шибасаки - The Lady Shogun and Her Men a.k.a Ohoku (2010), само че с друг актьорски състав. Рен в исторически филм. Интересно.

 

Ohoku: Emonnosuke Tsunayoshi Hen Official Site

 

Изгледах и втори епизод на Kekkon Dousoukai ~ SEASIDE LOVE ~. Както и предположих... Рен попадна в капана на героинята на Ая Омаса.

 

9648d738d3395ae5.pngf9cd24f7cdbeda41.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Михо Канно и Масато Сакай нямат теми (трябва да помислим за такива, те го заслужават), затова прибавям пълен трейлър към Ооку.

MISIA ще изпълнява основната песен към филма - "Back In Love Again". Какво по-хубаво от гласа на тази великолепна певица в подобна историческа продукция!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Switch Girl 2 стартира на 7 декември, а Рен и Мария Нишиучи отново ще са в главни роли. Дорамата ще бъде от 8 епизода (както и първата) и ще се излъчва по Fuji TV Two.

 

Switch Girl 2 (2012) Official Site

 

След като го видях лятото като гостуващ актьор в 5-ти епизод на VISION - Koroshi ga Mieru Onna (2012) (бе в ролята на странен фотограф), Рен се включи и в първи епизод на MONSTERS, който се излъчи в неделя. Много ме изненада появата му (когато влезе в хотелската стая), въпреки че в нито един момент не го дадоха в близък кадър, Рен все пак записа участие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес стартира Switch Girl 2, а коментарът ми е... Издържах геройски тези 28 минути. Заради Рен и Шо Джиннай отново проявих интерес към тази продукция. Героинята на Мария Нишиучи е все същата отнесена и странна птица, образ, който ми e чужд, но такава й е ролята... Рен и Джиннай-сан (как се радвам да го видя отново, а и в сцените с него се посмях) са ми достатъчен стимул обаче да прегледам и останалите седем епизода до финал. Хареса ми една сцена от първа серия, която бе нежна и романтична (Рен направи нещо много мило), че дори се учудих, но веднага в следващия момент ме свалиха много бързо на земята със странните решения на сценариста и режисьора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм си помисляла че ще харесам японски артист след Shun Oguri Но след като видях че сме една зодия се разтършувах и единственото Което

Ще кажа е че може би съм влюбена laugh.gif Толкова ми е сладък че веднага щом го видях нещо в мен трепна laugh.giflaugh.gifИ това сигурно беше от тичащите ми лиги

Сега мисля да гледам някои филм или драма с негово участие но все още се чудя откъде да започна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти се гледа нещо весело, препоръчвам новата версия на Хана кими. Рен е в ролята на Нанба-семпай. Tokyo Ghost Trip също му е много хубав, а ако не те притесняват супергеройските продукции, задължително го виж като детектив в Kamen rider W или в Хонбоши..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го гледах за 1ви път в Tadashii Ouji no Tsukurikata (това, всъщност, му беше и първата драма роля). Драмата със сигурност не е на нивото на Хана Кими, примерно, но пък Рен беше голям забавен бака там! Ах, спомени! :lol: Така или иначе, вярвам, че каквото и да започнеш с него, все ще ти хареса, понеже Рен си има таланта в него. На мен лично винаги ми е харесвал, в каквото и да съм го гледала.

 

Аз имах малко проблеми с Kamen Rider W.. това сигурно е единственият райдър, който не е успял да ме грабне... но това не беше заради Рени, просто продукцията не ми се понрави особено (и някои от женските персони). Някога ще му дам втори шанс, ако ще и насила ще го изгледам, понеже ще остане единствения неизгледан райдър иначе, пък съм се заканила да ги изгледам всички.. ей-така, за рекорда XD

 

ПП: Всъщност, за фенския рекорд лол.. след ~2 години ще направя 10 години във фендъма, въпреки че от много малка гледам токусатсу и сентай.. за което виня родителите ми. ениуей. Забравих да честитя рождения му ден на КириРен. Да е жив и здрав, и да продължава да ни радва с изпълненията си още дъъълги години! ^_^v

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Умишлено пропуснах дорамата с принцовете, че там наистина са големи бака-тачи всички. Но ако я сравня със сегашната, може и по-добра да излезе.

Харесвам си Рен и в Тенимю, колкото и червен да беше героят му там. Хахаха!

П.П. Ти си рекордьор в това отношение. Най-рано си започнала да гледаш. Според мен, най-добре завърши W, ако имаш възможност. Двама детективи са това. И ако оставим Рен настрана, как ще подминеш невероятното превъплъщение на Судачи, което дори ме разплака накрая?

a6f7c6599c874358.jpg

Детектив Кирияма

acab67c9319ef672.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://browse.feedreader.com/c/JEFusion_Japanese_Entertainment_Blog_The_Center_of_Tokusatsu/393663391

Трейлър на новия филм с участието на Рен - Tokyo yamimushi, адаптация по мангата на Юки Хонда. Лентата излиза това лято. 

c0583765bf09a9da.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28 септември излиза филм с Рен -  Tokyo Yamimushi (реж. Сакичи Сато, по новелата на Юуки Хонда). Той ще бъде от 2 части и освен Кирияма, в него ще видим Коуске Тойохара, Кьоуске Ябе, Рина Акияма и Юки Цуджимото.

b99d9ab0d68f6356.jpg

http://www.nipponcinema.com/blog/live-action-tokyo-yamimushi-starring-renn-kiriyama-to-be-released-on-9-28

Снимки от скорошния спектакъл на Рен:

GEKIDO Stage (23 август - 2 септември)

d757a9b343105ec0.jpg

0b634a86f1d30b59.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Otanjoubi omedetou!
Освен че се подвизава като тайнствен персонаж в Lost days, BeeTv е пуснала мобилна дорама с него, на име Renai ha Hitsuzen de Aru~Drama de Wakaru! Shinkankau Aihousoku. За съжаление, тези серии много рядко се откриват в мрежата и затова ще е почти невъзможно да се гледат. Освен името на Рен, виждам още няколко от възпитаниците на Д2, Д-бойс (Шо Джиннай, Йоичиро Оми, Хорий Арата, Рьоске Икеока), Кейта Мачида и дори Гакт, в ролята на "маг", който дава съвети на икемени (16 на брой)! Май и амюзчета виждам в трейлъра - Такахико Янагисава и Юта Косеки, както и Рьоске Миура, Цуйоши Абе, Юки Сато, Йоичиро Хирата

Епизодите са по 15 мин., а Рен участва в първата история, вероятно, заедно с Томоко Мацумото. Сериите са стартирали на 20 януари.

Песента се изпълнява от JSB и се нарича Love song.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През април 2015г. излиза филм с участието на Рен - Gunjyou Iro no, Toori Michi. Снимките му започват този август и ще траят 2 седмици.

Рен ще играе младеж, който се премества в Токио, за да стане музикант. 10г. по-късно се завръща в родния си град, където преоткрива красотата на природата и добротата на хората

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-сетне се появи трейлър на филма Gunjyou Iro no, Toori Michi. Лентата скоро ще има премиера (на постера пише 28 март).

Личи си, че напоследък Рен предпочита да прави по-сериозни роли. Пораснал е във всяко едно отношение. Миналия месец навърши 30. Вече не е хлапакът Бунта Мурай от Риккай. Предстоящото главно участие също издава желанието му да поеме в нова посока и да покаже друг страна на таланта си. Продукцията обещава и музикален елемент. Определено ще видим Рен и като певец. Другият силен коз на филма е самият режисьор. Кийоши Сасабе се е заел с него, а той е известно име в киносредите.

С музиката на back number!

060ad2b8f38f77c2.jpg

 

b984d32d2a8e0390.jpg

26431129f0a8da93.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна роля предстои за Рен - в адаптация по второ произведение на Шиге (този път той също участва) - Of Ants and Umbrellas. Новелата се води сай-фай, нещо което скоро не сме гледали. Героят на Рен ще е новелист.

Дорамата стартира от 9 януари догодина. Само 4 епизода е.

Kasa_wo_Motanai_Aritachi_wa-a00.jpg

В средата на декември Рен ще издаде нова фотокнига.

 

 

Kiriyama Renn (Manmakoto ~ Asanosuke Saiteichou) in the September 2015 issue of +act. mini.

tumblr_nv80iz76m81r3q32ao1_540.jpg

tumblr_nv80iz76m81r3q32ao3_540.jpg

Kiriyama Renn (Gunjyo Iro no, Toori Michi) in the July 2015 issue of +act.magazine.

tumblr_nqxc72NYfy1r3q32ao4_540.jpg

tumblr_nrln2udaGE1qbbpyfo2_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, тази дорама с Шиге така и не се появи събната!

Намерих линкове. Дано да са от полза!

Kasa_wo_Motanai_Aritachi_wa-p1.jpg

Днес излезе голяма новина, свързана с Рен. Той ще е в ролята на Ширасу от Donten ni warau! Чувствах, че ще вземат актьор със сценичен опит, обаче и този път не залагат на физическата прилика. Какво ли ще излезе от цялата работа?! При всички положения, се радвам за Рен, въпреки че с бяла коса и сини лещи не му отива. И без това нямаме възможност често да го виждаме на екрана. Филмовите му проекти напоследък са почти неоткриваеми.

Ганбаре!

tumblr_ocg4hpTTKB1re5vo3o1_540.jpg

tumblr_ocg2mivHqP1vdsop1o1_540.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...