Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Texas Hit

 

~ Тексаски хит ~

 

Филм от поредицата "Драма Спешъл" на KBS2

 

** Алтернативно заглавие: 드라마 스페셜 - 텍사스 안타  

** Държава: Южна Корея 

** Жанр: Комедия  

** Дата на излъчване: 23 октомври 2010 

** Времетраене: 74 мин. 

** Режисьор: Park Hyun Suk  

** Сценарист: Han Sang Woon

 

** Участват:

Сон Хьон Джу (손현주)

Ю Гон (유건)

Ким Куанг Хьон (김광현)

Чон Йе Со (전예서)

Чин Гьонг (진경)

и други

 

** Телевизионна мрежа: KBS2

 

Сюжет (или нещо такова):

Филм, в който комбинацията Ю Гън и ветерана комедиант Сон Хьон Джу ще ви доведе до абсолютна кулминация! Тези велики умове ще ви държат на нокти през целия филм.

 

Ю Гън е в ролята на 20 и няколко годишен младеж, работещ на няколко места. Залага на бейзболен мач, а последвалата загуба го подтиква да измисли начин как да направи „Големият удар”. По този повод се съюзява с колегата си Сон Хьон Джу, който също има спешна нужда от пари . Така се ражда пъклен план как да утроят заложената сума от бейзболен мач в битка за Kорейската купа.

Няма как да не споменем виновника за не малка част от забавните сцени във филма - Ким Куан Хьон.... Абсолютен дебютант на малкия екран. Играе ролята на звездата на "Пусанските мълнии" Ким Хонг Ги. Ще омае всеки зрител с плейбойския си сексапил и впечатляваща височина. Въпреки липсата на опит ролята сякаш е писана за него, тъй като в миналото той е бил професионален бейзболист.

 

Български субтитри :essubs:

 

С български субтитри :click: и :click:

 

С английски субтитри :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът заслужава вниманието на хората, на които им е писнало от кръв, сълзи и сърцераздиращи драматични моменти!

Съвсем лек и приятен за гледане. Ю Гън е безподобна скица, както и останалите герои между другото!

Един от най-забавните ми моменти беше

 

когато Мина (любовницата) каза на своя Оппа, да отиде, за да й свали бельото! :282::slap:

 

Някои хора да не четат спойлера :es::kiss2:

Музичката е приятна,а филма като цяло - типично по корейски - поучителен.

ГЛЕДАЙТЕ! :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туцка, явно си доста пристраснта :slap::D

Защото, ако трабва да съм честа, филма си беше бая блудкав и постен. Очаквах нещо по-инересно да е, ама не. Смешен не ми беше, нито пък забавен. От цялата работа разбрах, как двама лузъри се напъват да ги огрее късмета B) Общо взето е това. Нито повече, нито по-малко. Можеше да го направят и малко по-интересно, ама карай, сигурно аз просто очаквах повече..... И в края на краищата, единствената причина, поради която го догледах филма, беше младежа, дето измисли цялата схема. Голям симпатяга, та викам си, поне да пооплакна окото :D На кратко - нищо особено, малко скучен, малко плосък, ама поне младежа беше симпатяга :D И все пак, може пък филма да си намери феновете ;)

 

P.S. tuci8710, до сега не си ме подвеждала, ама тука, мацко, не ме уцели :D :D :D:kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От самото начало, че и до края имах чувството, че гледам не филм, а епизод от някой сериал :lol: (пък и дължината на филм допълваше това ми чувство).

Но пък от друга страна кратките филми са много по-стойностни, тъй като не съдържат излишни сцени/моменти.. (това е лично мое наблюдение!)

 

Иначе, отдавна не бях гледала подобен филм /на спортна тематика/ и за това може би ми хареса. Иначе като спорт бейзбола е един от най-омразните ми, но пък смешните моменти успяха да компенсират тази ми ненавист към този изключително малоумен английски спорт (нека феновете му не се засягат, просто ненавиждам всичко свързано с Англия и Америка)

 

младежа беше симпатяга

Абсолютно съм съгласна! И въпреки това докато гледах филма си мислех, че не е 100% кореец :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...