Jump to content

Recommended Posts

Autumn Destiny / Под същото небе

Tai Fah Tawan Diew / 같은 태양 아래 지평선

 

autumn-destiny-1.jpg

 

Година: 2010г.
Държава: Тайланд, Корея
Жанр: мелодрама
Епизоди: 24

 

Участват:

Mario Maurer като Minho
Chat Pariyachat като Wendy
Ploy Tanida Tanawuth като Jieun
May Fuengarom като Jieun's Aunt
Eli (U-KISS) като Junsoo
Kibum (former U-KISS member) като Minho's close friend
Ryan (PARAN) като Jungmin
Lee Hae Woo като SookYoung

 

 

Резюме:

 

В сериала се разкрива темата за любовта и предателството.
Лелята на Jieun (Ploy) иска да я омъжи за Junsoo (Eli от U-KISS),
но тя е влюбена в друго момче - Minho (Mario Muarer).

 

WIKI
СЕРИАЛЪТ + РУСКИ СУБТИТРИ (MU)
СЕРИАЛЪТ + РУСКИ СУБТИТРИ (TORRENT)
OST

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих нещо в тубето :  1 -серия с англ.субки , отстрани са останалите. Само не знам дали са пълен комплект.

 

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, asha написа:

Намерих нещо в тубето :  1 -серия с англ.субки , отстрани са останалите. Само не знам дали са пълен комплект.

 

 

не съм сигурна, но това си е друг сериал :(

Тук го има, но няма субс :( 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп, много сори , merisa,  не беше нарочно - ама в края на втора нощна смяна малко :wacko:  съм гледала .

Но , мисля, че сега намерих нужното: 

 

Надробили са сериите на по 10 части. 

Същата работа е и в Dailymotion

Лошата новина , че има доста колекции , но видимите са само клиповете от 1- ва серия. Другите са обявени за часни / пустите им претенции за авторски права/ 

Ще поровя още малко , но не знам дали ще излезе нещо. Във Викито е паднало жертва на масовата чистка от преди няколко години.

А в посочения сайт от теб го има, защото са го качили наскоро пак - виж датите, от януари 2017г е, което предполага , че в един по-късен момент може и субките да изкочат от някъде.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори ама и другото не е :( а и видео на всяка цена ( качеството на всички е ....)  нещо не е кат да ми е по вкуса... най-вероятно просто ще пропусна... едва ли е нещо невиждано... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въй, уффф, ... права си! Изложих се като кифладжийка без кифли!:( Явно не ми се е подобрило фокусирането от сутринта...Или е по-скоро от прибързване и недоглеждане. Най-смирено се извинявам! Шмрък-шмрък...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, merisa написа:

сори ама и другото не е :( а и видео на всяка цена ( качеството на всички е ....)  нещо не е кат да ми е по вкуса... най-вероятно просто ще пропусна... едва ли е нещо невиждано... 

Аз още като ти видях питането за лакорна, мислех да ти пиша, че лакорните от 2015-2016 надолу са с много кофти качество, което е жалко, но е основателна причина да съм пропуснала доста заглавия, даже се чудя преди години как съм ги гледала, сигурно съм ги теглила от рутркаер, не помня, но откакто гледам само онлайн вече разликата е осезаема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ау, дебютният сериал на Марио и на Тиса. :icon_sunny:Не съм очаквала да ги видя заедно на екран. Тиса не е мръднала, но Марио е такова бебе тук. :wub: 

 

Ненужно дълъг сериал, ако беше от сорта на 15 серии, щеше да е много по-добре. Болшинството сцени бяха протяжни и имаш чувството, че нямат край, странен похват. 

Някаква корейско-тайландска мешаница е сериалът. Половината герои бяха корейци, но бяха озвучени и говореха на тайландски. Марио пък играше кореец и като вземеше да се кланя по корейски ми беше странно да го гледам. Той не каза една дума на корейски с изключение на Парам, но Тиса поздравяваше и благодареше на корейски, а тя си играеше тайландка, иди разбери. Корейските актьори или по-скоро айдъли, не бяха особено добри, за прическите на мъжете, няма да говоря, особено на Намдже. Иначе карираните ризки им ходеха на всички, явно тогава са били на мода. 

Ако не бяха Марио и Тиса да го бях зарязала, но с доста превъртане го изгледах. :D

От целия сериал ще запомня това, че сега и двамата играят в пъти по-добре. И разбира се актьора в ролята на бащата, уникален е този човек.

Интересен е фактът и че 12 години по-късно, Марио е доста по-популярен от Тиса. На нея може би й е време да стане свободен агент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...