Jump to content

Recommended Posts

Много ми хареса сериалчето. Забавен е и позитивен. За първи път гледам сериал, в който "лошите" не са никак лоши, а забавни и готини. Братовчедите са супер забавни и между тях има доста смешни моменти.Само не ми хареса решението на стилистите да направят такава прическа на Джи Хон,беше леко инфантилна, но и него го представиха като "дечко".Не го пропускайте ще се смеете много!!!!!! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много забавен сериал, който те кара да се смееш, като луд. През цялата седмица, когато го гледах бях супер весела и почвах да се смея сама, като се сетя за главния герой и неговото държание в началото даже малко се опитваше да се прави на спайдърмен ;д. Хиро ах, колко е красив оле мога да го гледам цял ден без да ми омръзва има такава детинска физиономия просто ти иде да го разцелуваш целия :* Главната на моменти беше малко дразнеща, но я предпочитам пред онази "лепката:, която ревеше за най малкото. И в крайна сметка останах с хубаво впечатление :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го .Имаше доста интересни моменти.Загледах го ,защото изгледах "Тайна" и очакванията ми бяха по -големи.Но е леко серилаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавен,увлекателен,красив и динамичен сериал. Много приятни актьори и без много лошотии даже почти без. Идиален за разтоварване.

 

Благодаря Ви мили преводачи,редактори и др. взели участие в проекта :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никак не е лошо сериалчето .За тези които тепърва ще го гледат съвсем спокойно могат да си изгубя времето с него . На мен лично играта на Ji Sung като отнесен пубер ми хареса  (въпреки че в My P.S. Partner   повече и хареса) . KIm Jae Joong също ми хареса колко хладнокръвен и зрял остана до края

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради липса на време предварително проучвам сериалите, които ми се гледат и като се разрових за "Protect the boss", попаднах на това

:click: Дори снимката е същата!
Оказа се, че украинците през 2012 г. са направили римейк, като съвсем официално са откупили правата дори за музиката.
Това вече не го побира главата - как звучат корейски песни на украински?

Хареса ми, че според описанието от "незрял" в корейския вариант шефът тук е станал "страшен мързеливец"  ;)

 

P.s. От коментарите на Рутракера се разбра за потресаващ факт-на два пъти за по-интересно в сценария на ТОЗИ сериал са включени и цели сцени от "Boys over flowers" - тук едва ли  са плащали авторски права, компанията е друга :nunchako:   

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

릏 ти гледа ли руският вариянт ... ?

 

 

Не се шегувай, не знаеш какво е съвременен руски сериал - познати истории/повечето римейк или продължения/ и под 150 серии не падат :cry:

 

Просто ми беше забавно да им прочета коментарите, правят сравнения с оригинала и коментират играта. 

Например главният не се усмихвал, а второстепенната двойка нямала химия.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лек и много забавен сериал!Смях се доста :rofl: не бях гледала до сега такава корейска комедия.Да си комедиант е трудна задача и като чета коментарите явно актьорите добре са се справили с ролите си защото има доста разсмяни хора тук!Сега се настроих на вълна Ji Sung(името го копирах признавам си) :dunno: и смятам да по изгледам филмите с него.....много  :wub: много ми хареса!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста отдавна го гледах, но още добре го помня /което ми се случва вече рядко/, много ме впечатли и то колко противоречиви чувства изпитвах и изумление, изумление! Първо се чудех как може героя да е толкова егоистичен-първичен-магнетичен келеш над келешите и същевременно много, много, много сладък. Също така ми се наби в очи изключително правдоподобната игра на актьора, на фона на гледаните дотогава беше като елмаз в калта. Главната и тя така - хем страхотно справяне с ролята, хем нещо във фейса й не ми допадаше, а също и поведението й - повече от налудничаво, но напълно разбираемо съобразно обстоятелствата. А бе, двамата си бяха лика-прилика. Също така бях шокирана от нравите изобщо /е, нали не бях гледала много азиатско/ и особено отношението на обществото към мафиотите, а и как ги представиха във филма. Нямах търпение и гълтах серия след серия, за два дни го изгледах. Още съм очарована и ми се ще още някоя подобна роля за Джи Сунг, че все  в сериозни го гледах след това, а той е все по-блестящ! Страхотен филм, страхотни актьори, страхотно преживяване!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав сериал, та малко да събудя темата. Може и на някой друг да се хареса. Choi Kang Hee не мисля че е много известна актриса. Гледал съм я тук и в Good Casting и двата пъти ми хареса. Не е голяма красавица, но играе добре и е на ти с бойните изкуства. И виждам, че има още доста добри нейни романтични сериали и филми. Това е по описание, но мисля че наистина ще бъдат добри. От сериалите които съм гледал на Ji Sung , този най ми хареса.  Много се смях в тоя сериал. Комедията е на ниво. Сюжета също. Романтиката беше малко неясна, не стана ясно кога тя го заобича, кога решиха да излизат(тоя момент не беше дефиниран както в други сериали). 

Off Topic

Последните 3-4 серии можеха да ги пропуснат, но явно имаха серии да снимат та почнаха да ги "разделят". Което някак си се получи доста нелогично, ама то това винаги е доста нелогично в сериалите. Той от голяма любов я заряза два пъти.  Неговото Чакай ме, означаваше -  абе оправяй се там, аз когато реша ще те потърся, а кога не знам. Ти чакай.  А нейната гордост към края се беше поизпарила. Както тя каза той си отваряше и затваряше вратата когато му скимне.  Каза и да го чака, ама нищо не му пречеше да и звъни и да си поддържат връзка. И дори да се срещат тайно. Та тук малко се разминахме със сценариста.  В живота няма такова нещо като да си толкова зает, че да не можеш да се обадиш на любимият човек. И то за цели 3-4 месеца. Смешно беше секретарката да му върши цялата работа. Секретарките  не правят бизнес планове и проучване на пазара, за това си има цели отдели. 

Много добра роля и за Wang Ji Hye , нямаше как да не я съжалиш в нейната борба за любов. А също така и красеше сериала. Останалите образи също бяха доста сладки - бащата, двете майки, бабата, секретарите.  Препоръчвам за гледане като лек и забавен сериал. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...