Jump to content
Sensei

Българско азиатско интернет радио

Recommended Posts

Здравейте. Създадох азиатско интернет радио. Пускат се предимно корейски и японски песни. Заповядайте. Съжaлявам, ако не е трябвало да пусна тук темата.

Радиото е Тук

Фейсбук

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много смела и амбициозна идея:up:! Една от най-големите ми слабости е радиото, и до сега след Нова Зеландия и Лондон....

Но аз не успях да чуя нищо... защо така? Нещо не успя да тръгне след като натиснах ' play'...:unsure:

p.s. Само, че последния път като проверих 'Азиа' се пишеше с 'Я' :asian: .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но аз не успях да чуя нищо... защо така? Нещо не успя да тръгне след като натиснах ' play'...:unsure:

И при мен е така. Иначе с две ръце подкрепям идеята, радвам се, че някой се е сетил. Sensei, дано по-скоро да се оправи проблемът, та да оценим по достойнство Българско-азиатското интернет радио :up: .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще чакам радиото да проработи. Азия наистина се пише с ''я'' на края, но когато става въпрос за определение - азиатски, а не азиятски. Поне това си мисля, че си имала в предвид, защото не видях никъде да пише Азиа.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За страницата на радиото ставаше въпрос. Но съм сигурна, че това е лесна грешка за оправяне. По-сложното е техническата част със излъчването. И на мене ми е интересно да го чуя...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента е пуснато, би трябвало да работи.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работи :) Супер е :P

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна идея! Браво! Сега ще си слушам на воля... :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно много се радвам, Браво!!!!!!! Лично аз ще се накефя на японските парчета :panda-145:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми работи.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера работеше, днес цял ден не се пуска.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента работи и пускат готини kpop парчета. Ако се ровите пред компа и искате нещо да ви бръмчи приятно, това е решението. :rolleyes:

Ако Sensei иска по- голяма реклама за радиото, предлагам платените си услуги :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sensei, да няма някакво "работно време" на радиото, тъй като отвреме на време не тръгва - тази сутрин, примерно. За после наблюдения нямам. Ако е така, кажи от колко до колко работи, та да се настроим на правилните честоти... :) Иначе музиката е много хубава. Аз предимно корейско слушам, но не е късно да "прослушам" и японските.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм разучил цялата програма, така че радото ще работи от 10:00 - 24:00

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ако имаше някакъв начин да разбираме и имената на песните.. Но иначе идеята е страхотна! :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох супер, благодаря, ще го слушам ^^ найстина щеше да е хубаво ако се изписваше името на изпълнителите и песните...така е и при останалите от listen2myradio май...ахх особено аз като не ги разпознавам японските.... Поздравления за старта :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Страхотна идея, особено за запълване на лятото :) Вярвам, че тепърва ще се развивате и ще ствате все по-добри. Аз също имах идея за радио, но така и не успях да я реализирам... Успех занапред :yes:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е чудесна идея!

Нямам търпение да чуя някоя песен!

Ще кажа на всички приятели за него само да се пусне ^_^

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване