Jump to content
Sensei

Българско азиатско интернет радио

Recommended Posts

Здравейте. Създадох азиатско интернет радио. Пускат се предимно корейски и японски песни. Заповядайте. Съжaлявам, ако не е трябвало да пусна тук темата.

Радиото е Тук

Фейсбук

Много смела и амбициозна идея:up:! Една от най-големите ми слабости е радиото, и до сега след Нова Зеландия и Лондон....

Но аз не успях да чуя нищо... защо така? Нещо не успя да тръгне след като натиснах ' play'...:unsure:

p.s. Само, че последния път като проверих 'Азиа' се пишеше с 'Я' :asian: .

Но аз не успях да чуя нищо... защо така? Нещо не успя да тръгне след като натиснах ' play'...:unsure:

И при мен е така. Иначе с две ръце подкрепям идеята, радвам се, че някой се е сетил. Sensei, дано по-скоро да се оправи проблемът, та да оценим по достойнство Българско-азиатското интернет радио :up: .

И аз ще чакам радиото да проработи. Азия наистина се пише с ''я'' на края, но когато става въпрос за определение - азиатски, а не азиятски. Поне това си мисля, че си имала в предвид, защото не видях никъде да пише Азиа.

За страницата на радиото ставаше въпрос. Но съм сигурна, че това е лесна грешка за оправяне. По-сложното е техническата част със излъчването. И на мене ми е интересно да го чуя...

В момента е пуснато, би трябвало да работи.

Работи :) Супер е :P

Страхотна идея! Браво! Сега ще си слушам на воля... :D

Чудесно много се радвам, Браво!!!!!!! Лично аз ще се накефя на японските парчета :panda-145:

Вчера работеше, днес цял ден не се пуска.

В момента работи и пускат готини kpop парчета. Ако се ровите пред компа и искате нещо да ви бръмчи приятно, това е решението. :rolleyes:

Ако Sensei иска по- голяма реклама за радиото, предлагам платените си услуги :)

Sensei, да няма някакво "работно време" на радиото, тъй като отвреме на време не тръгва - тази сутрин, примерно. За после наблюдения нямам. Ако е така, кажи от колко до колко работи, та да се настроим на правилните честоти... :) Иначе музиката е много хубава. Аз предимно корейско слушам, но не е късно да "прослушам" и японските.

Вече съм разучил цялата програма, така че радото ще работи от 10:00 - 24:00

Само ако имаше някакъв начин да разбираме и имената на песните.. Но иначе идеята е страхотна! :)

Ох супер, благодаря, ще го слушам ^^ найстина щеше да е хубаво ако се изписваше името на изпълнителите и песните...така е и при останалите от listen2myradio май...ахх особено аз като не ги разпознавам японските.... Поздравления за старта :)

Браво! Страхотна идея, особено за запълване на лятото :) Вярвам, че тепърва ще се развивате и ще ствате все по-добри. Аз също имах идея за радио, но така и не успях да я реализирам... Успех занапред :yes:

Това е чудесна идея!

Нямам търпение да чуя някоя песен!

Ще кажа на всички приятели за него само да се пусне ^_^