Jump to content

Nam Goong Min (Нам Гунг Мин)


Recommended Posts

Приел и потвърден за главна роля в нов сериал на MBC  'Black Sun'. :panda-145:

От режисьора на  My Healing Love'.

Очаквайте драмата през втората половина на 2021 година.

Повече информация за персонажа му:

Off Topic

 Han Ji Hyuk, the top field agent in the NIS. He is held in awe by his colleagues for his perfect record and skill at completing missions. He had been driving an organized crime syndicate into a corner when he vanished off the face of the earth, but he returns a year later to shake up the syndicate once more.

 

Статия: Namgoong Min Confirmed To Star In MBC’s Upcoming Blockbuster Drama

aff9fcf857d7fb61.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 31 декември се състояха 2020 SBS Drama Awards:panda-145:

Получи наградата  Daesang (Grand Prize): за ролята му в  (“Stove League”)

Част от речта му:

Off Topic

He shared his thanks and mentioned that the first time he’d had a fixed role on a show rather than performed as an extra was on the network SBS.

“After a lot of time has passed, I’ve received such a great award, so I’m so grateful and happy,” he said. He went on to share his thanks to his co-stars and the show’s staff, as well as writer Lee Shin Hwa.

“As I get older, I come to think about the people around me, the people who are always on my side,” he said. “My mother and father and my brother. My mother’s health was not good this year. Mother, please keep being healthy. I want to continue to be a filial son toward you.” He also shared his love and thanks to his girlfriend Jin Ah Reum, describing how she’s been by his side for a long time.

Namgoong Min said that he had wanted to receive a trophy so that he could say something at such an official event. “When I’m going through a hard time and lonely, when I’m lost in despair, I look around and see the people closest to me.” He shared that he meant his staff, thanking them individually and saying, “Thank you and I love you. One thing that’s clear is that if it weren’t for you, I wouldn’t be who I am today, and I think I wouldn’t be able to be standing in this spot.”

b88ca2d0b8cc7c09.jpg 2f0fe23453844673.jpg

 

[대상] ‘스토브리그’ 남궁민, 뜻깊은 수상소감 “가장 완벽했던 드라마”ㅣ2020 SBS 연기대상(sbs 2020 drama)ㅣSBS DRAMA

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Актьорът Nam Goong Min показа своята трансформация на тялото и пълно потапяне в своя драматичен герой.

В излъчването на 17 септември на „I Live Alone“ по MBC, Nam Goong Min се появи като гост. Тук той разкри, че причината за това тяло е да изобрази героя си като агент на NIS (Национална разузнавателна служба) в предстоящата му драма „The Veil“. Nam Goong Min каза на редовните членове на шоуто: „Когато получих ролята на асо на NIS агент, започнах да тренирам, за да изглеждам по-яростен и агресивен. Исках да изглеждам борбено.“

Nam Goong Min, който навремето беше 64 кг и имаше доста слаба фигура, призна, че след натрупването му е трудно да влезе в дрехите си. Той заяви: "Тялото ми стана по-голямо и нито едно от дрехите, които носех, вече не ми пасваше. Дори панталоните ми не ми пасват." През целия епизод Nam Goong Min също беше видян да полага много усилия, за да играе своята роля. Беше видян да практикува репликите си със записан гласов файл на другите герои, което му помогна да предаде репликите си по-естествено. Освен това Nam Goong Min се разсмя, когато изведнъж влезе в характер, докато ядеше, отваряше хладилника и приготвяше храната си.

Изт.

 

 

Off Topic

 

 

 

 

Иначе, зрителите са доволни от упредставянето му в 'The Veil', дамата е започнала с добър рейтинг, онлайн пространство е пълно с положителни коментари за Nam Goong Min. Един от които е, че най-вероятно ще вземе тазгодишния Daesang от „MBC Drama Awards“.

Ами, дано!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...