Jump to content

Recommended Posts

Вече си мислих, че няма надежда Майк да ми хареса някъде. Добре, че се появи този сериал :D Много ми допадна на визия и персонажа му сякаш не е толкова отвратителен като останалите му. Трябва обаче да се пробва с друг тип роля, защото с тази на страдащ-бунтар-тайно-добър, стана банален.

Синди също ми симпатична и не ме дразни, което е рядкост при тайванските актриси. Като персонаж много ми харесва това, че е силна, уверена и способна. Yi Feng изобщо не и подхожда, както и цялото му семейство консуматори. Толкова е смотан, че не осъзнавам как може да започне авантюра. Странната им работничка с братчето само му вдига самочувствието с комолиментите си и той лети в облаците и си вярва. Бил помагал на Мей Лъ :lol: Живя на неин гръб, отвори магазин с нейния труд, както и семейството му. А корема на сестра му за няколко епизода съмнително се уголеми. Явно няколко месеца минават за секунди. Жалки консуматори, само я използват. А тя горката, толкова се страхува да не я изоставят, ако откаже или ако се окаже глупава и неподготвена, че не може да види обстановката. Та той дори едно предложение не можа да и направи свястно - повече беше подтикнат от майка си, отколкото от любовта си.

И тази грозно гримирана и облечена кокошка Сюен е отвратително нагла. Отдавна някой не ме е ядосвал така. Много ме е яд и на глупавия И Фън, който не се усеща, че само го използва и се преструва на беззащитна. Много е зле. Ужас, не мога да ги търпя <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, значи, не спират да ме изумяват с тези финали.

Може ли такова нещо??? Развалиха забавния сериал с клишираните драматични последни епизоди.

Как все

 

всички страдат от редки заболявания, на път са да умрат, и за да не страда "любовта на живота им", инсценират изневяра.

Пф, Майк вече за втори път го гледам в подобен сюжет.

 

Тъкмо започнах да харесвам И Лие и Мей Лъ и какво стана..... Много ме е яд! <_<

Защо пак вкараха Сюен в сериала? Тъкмо ни бяха освободили от присъствието и, сега и нейните драми трябва да гледаме.

Нямам търпение до края. Много ме дразниха някои персонажи, като безгласния И Фън, лигавата му сестра, майка им, на моменти с поведение на дете, отнели му играчката, манипулативната и неприятна Сюен, но ми хареса. Имаше приятни моменти.

Майк тук ми допадна като визия и персонаж. Мей Лъ също беше готин характер, но се оставяше да я използват, както съм изложила и в по-горния си коментар. Имаше какво още да се желае, но предимството му е, че не е натоварващ сериал. Е, с изключение на последните епизоди. Ако има хубав край, все някак ще ги преживея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, значи, не спират да ме изненадват с тези финали.

 

Тъкмо започнах да харесвам И Лие и Мей Лъ и какво стана..... Много ме е яд! <_<

 

Съгласна съм, че драмата му е малко в повече. Уляли са се. Пиша, рева, бриша, рева, редактирам, рева... Ама пусто, като съм си го харесала тоя сериал, и няма отказване от него. А и честно казано, носваше малко драма. Не може постоянно главните да се ръфат като куче и котка от началото до края, колкото и да ми харесваше остроумния им диалог. Време беше за някакъв развой в характерите и отношенията. Можеше и да не е такова клише, но Майк си го изигра перфектно... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха, ами той вече е свикнал, как няма да го изиграе перфектно :lol:

Можеше наистина, да вкарат драмата по друг начин. Толкова е предвидимо, че вместо да ми стане тъжно, се смея. защото предвиждам какво ще се случи в следващия момент.

Благодаря за бързите субтитри! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бхахахаха не, не просто не е истина вече съм на 7ма серия и така се изкефих, когато

 

 

Илие заби 1 на репортера :lol: :lol: :lol:

 

 

това искам да виждам от главния, когато пред него се появи някакъв проблем застрашаващ любовта и любимата му, а не да кърши пръсти и да се чуди какви са чувствата му и какво да направи. Колкото и необмислена да беше постъпката му, напълно я одобрявам!

 

А за останалите персонажи: мен изключително много ме дразни годеника й!

Как можа да постъпи по такъв начин <_< но все пак му остана някакава чест и поне си признава, че той е виновен за раздялата им <_<

 

Останалите сякаш не ме впечатлиха с нещо кой знае какво с персонажите си. Приятно впечатление ми направи ролята на агентката на Илие, както и актрисата, която я изигра...не знам защо, но от всички второстепенни персонажи тя ме заинтересува най-много. Като изключим факта, че и голяма красавица...

 

...може би защото беше в подобно положение, както главната и бе интересно как тя приема ситуацията. I don't know... :huh:

 

 

Като цяло сериалчето много ми харесва - мога да симпатизирам на главната поради глупавата и упоритост :lol: може би затова... НО все още не съм го изгледала цялото, надявам се края да не ме разочарова. Има и някой неща, които сякаш не са доизпипани в сюжета и самите кадри, но мисля, че си заслужава гледането ;) Голям смях пада :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, на 7-ма и аз се кефих за забивката. Сериалчето е страхотно, Майк е много по-различен от предходните си сериали, имах чувството, че не е той.

Направо като го гледах, сякаш гледах Аарон. После се усещах, че е Майк. Сигурно е заради прическата. :D

 

За края хич и не ми се пише. Можеха да ни спестят всичко това, но това е то, тайванска им работа. Все на последните две серии се реве. Преглътнах го, щото съм свикнала, че все нещо ще измислят накрая.

Хелуг, така си е. И аз бърсах и ревах на Защо любов в последните две серии.

 

В Дявола, поне нямаше болести, ама и там пак бяха спретнали драмичка, но в малко по-лек вариант. Както казах - тайванска им работа!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е много готино и забавно.Много ми харесаха караниците и диалога между И Лие и Мей Лъ.Сладурчета са големи.!Само малко края не ми хареса

]можеха да го дадат на концерта ,защото нали оцеля? Въпреки, че щеше да е хубаво да ги дадат заедно всички.Моментите когато И Ли звънеше за хляб-корички на Мей Лъ всеки път и тя се ядосваше,че така я ползва за личен слугабяха уникални

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз като djehii смятам, че сериала трябваше да е 11 серии. Това накрая беше тъпо и излишно. Харесвам тайванско и като ми се прииска нещо по-леко

се мяткам и тук. Катя цяло историята беше приятна. Имаше и много забавни моменти. Фенсървиса :inlove: доста добре.

Това, което ми прави впечатление, обаче е ниското качество на самия сериал. Не съм специалист, но звука беше под всякаква критика. Монтажа :slap: как

бяха нарязани сцените - направо безумно. Местата за реклами бяха на често дори по средата на думата. Все едно първокурсници са го правили, чакай

да не обидя първокурсниците. И въпреки всичко с превъртания накрая си го догледах- така де няма да се оставя нещо толкова малко да ме откаже.

Благодаря за субтитрите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минах оттук да попрочета мнения, защото изгледах първи епизод и сякаш бях на път да се откажа. Радвам се, че не само на мен звукът и картината са ми малко странни - звукът е някакъв крещящ (и не, не е заради езика, езика ми е познат вече) и насечен, а картината събрана на средата на черен фон, има три реда субтитри с различен цвят; артистите са ми малко смотани, сигурно щото очите им са по-различно дръпнати от корейските, а главната героиня ми е много противна, но сигурно ще й свикна (пък имам ли избор?!). И като идея вече е ясна, та се чудех да продължавам ли нататък, но гледам само положителни отзиви, затова ще се помъча да изгледам поне още една серия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един малък трик с плеъра (моят е КМPlayer), за да скриете вградените субтитри и да виждате само българските, защото за окото е много натоварващо да се мъчи да чете през три вида субтитри. Има два начина.

1 начин - :click:

 

2 начин - :click:

Отваря ви ново прозорче, където: :click:

 

Мисля, че тази опция я има в повечето плеъри, просто трябва да се поровите в настройките. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък, противно на всички, ще кажа, че главната актриса е много добра (въобще не е дървена) и много си подхождат с Майк, който и с къса коса е много хубав :P ..

Сериала е краста! Прекрасен е! След Марс (поради ред причини) се нарежда в любимите ми тайвански сериали! :)

Някой може ли да даде линк за сваляне на OST-a, заглавната песен постоянно ми е в главата, както и тази, която се изпълнява от един мъж и

от И Лие в онова караоке, също така онази, която звучеше, когата Мей Лъ спасяваше И Лие, е много хубава....

 

Мерси предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един малък трик с плеъра (моят е КМPlayer), за да скриете вградените субтитри и да виждате само българските, защото за окото е много натоварващо да се мъчи да чете през три вида субтитри. Има два начина.

1 начин - :click:

 

2 начин - :click:

Отваря ви ново прозорче, където: :click:

 

Мисля, че тази опция я има в повечето плеъри, просто трябва да се поровите в настройките. ;)

 

Много благодаря за изключително полезния съвет! Откакто си изтеглих някаква по-нова версия на КМPlayer-а, колко съм се мъчила и то с няколко филма - не става и не става! Сега търсих да изпробвам съветите ти с някои от филмите на моя компютър, но точно такъв нямам в момента. По-нататък все ще попадна на нещо и ще опитам да се справя.

Още веднъж благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да даде линк за сваляне на OST-a, заглавната песен постоянно ми е в главата, както и тази, която се изпълнява от един мъж и

от И Лие в онова караоке, също така онази, която звучеше, когата Мей Лъ спасяваше И Лие, е много хубава....

 

Мерси предварително :)

 

Заповядай!

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай!

:click:

ауууууу мерси много! :)))))))

 

хаха оказа се, че наистина Майк изпълнява песента ;д а другите - Синди ^^

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минах оттук да попрочета мнения, защото изгледах първи епизод и сякаш бях на път да се откажа. Радвам се, че не само на мен звукът и картината са ми малко странни - звукът е някакъв крещящ (и не, не е заради езика, езика ми е познат вече) и насечен, а картината събрана на средата на черен фон, има три реда субтитри с различен цвят; артистите са ми малко смотани, сигурно щото очите им са по-различно дръпнати от корейските, а главната героиня ми е много противна, но сигурно ще й свикна (пък имам ли избор?!). И като идея вече е ясна, та се чудех да продължавам ли нататък, но гледам само положителни отзиви, затова ще се помъча да изгледам поне още една серия.

 

Е, не издържах. Изгледах няколко епизода, насилих се да го харесам, но не успях. Изключително дразнещ звук, неприятни физиономии, плоска история. За първи път ми се случва да не догледам сериал, но дори и с превъртане мисля, че не мога да го понеса.

Лично мнение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не беше лош сериалът. Става за разпускане.

Не можах да разбера защо беше всичката тази драма в последните епизоди... Да развалят хубавата комедия! А песента, с която завършваше всеки епизод, не мога да спра да я слушам от няколко дни.

Най-накрая успях да харесам Синди. Досега нищо с нея не ми е харесвало. Майк на мен повече ми харесваше с дългата коса и отначало ми беше малко странен с тази прическа, но и така пак си е хубав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех,този Майк много е красив,с дълга,с къса коса,когато се смее,когато плаче,голям чаровник е. :P

Синди,не ми е от най-лецеприятните,но справи се,паснаха си с Майк,интерсна двойка бяха.

Сериала на мен ми хареса въпреки,че към края вкараха малко драма.За първи път да не се издразня, можеби защото вече съм свикнала на такива обрати.

Благодаря за субтитрите! :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно филмче! Добри актьори и красиви хора, хубави къщи и вкусотии. Фабулата не е кой знае какво, но едва ли някой търси задълбочен разказ в романтична комедия. Разбира се, застъпени са някои характерни проблеми като отношенията родители - деца, общественото мнение и известните хора, парите и щастието, голямата любов. Актьорската игра явно е на ниво, защото възприех всички като образите, в които се превъплатиха. Двамата главни бяха много сладки, въпреки че Синдито нещо не ми върви с Майк, или поне не толкова, колкото с другите му екранни партньорки. Mike He е страхотен в романтичните сцени, толкова естествен и непринуден, пък как целува... и не се скъпи хич... Трябва да играе само в такива филми и ник`ви такива екшъни, `щото си е чисто разпиляване на ресурси. А, и къщата да не забравя да похваля, много красива отвътре. Cyndi Wang я харесах още от първия филм, в който я видях. Много добре играе и с тия големи невинни опулени очи, с пухкавите само за целуване устни е много въздействаща. Има и ценното качество да е хамелеонски тип - може да изглежда както блестяща красавица, така и най-невзрачното и незабележимо същество във вселената. Майка му... тц, `ква майка е тя, никоя майка няма да предпочете да обвини сина вместо мъжа си, тоя образ не може да е истински. Най-неприятният от всички беше мухльото - брат на И Лие, такова безхарактерно, малодушно и страхливо плазмодийче, да му извиеш тънкия врат нещастен! Ама каква красавица го хареса... изтекоха ми очите да я гледам. Е, вярно, беше проооста, проста като ряпа, ама пък добродушна... почти винаги. Силно заитригувана съм от конкурента с веригата пекарни, ами много харен ми се види, пък и едни `убави трапчинки показва и слънчева му усмивката. Но тук няма тема и нищо не намерих за него. Ако някой знае негови филми, моля да каже!

Благодаря на екипа за българските субтитри, още повече като виждам колко малко преведени тайвански има, благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силно заитригувана съм от конкурента с веригата пекарни, ами много харен ми се види, пък и едни `убави трапчинки показва и слънчева му усмивката. Но тук няма тема и нищо не намерих за него. Ако някой знае негови филми, моля да каже!

Пичът с пекарните се казва Zhang Lun Shuo, а псевдонима му на английски е Golden Zhang, не е известен в Китай с актьорските си умения. Два пъти е печелил престижни награди, но като модел. Сериалите, в които участва са само три - Symphony Of Destiny (няма английски превод) и Go Sister, Go (в момента се излъчва и е с участието на Джиро, което ме навежда на мисълта, че има някаква минимална възможност да получи английски или руски превод).

 

Филми:

- Frightening Night Curtain (2011)

- China Red (2010)

- Ji qing nian dai (2006)

- Yu ren ma tou (2004)

 

В тях също ролите му са твърде малки, за да бъде забелязан. Но това, с което мога да те изненадам е, че пее и зад гърба си има 6 сингъла. Повечето от песните му ги има в youtube. Това са имената на синглите:

- Dian hua kong (2012)

- Ai de jiao xiang (2011.10.03)

- Thinking of you (2011)

- Xin hao nan ren (2011)

- Gaosu you shang (2007)

- Hui jia lu (2005)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...