Jump to content

Recommended Posts

w36.jpg

Hayate the Combat Butler (2011)
Страна: Тайван
Също така известен като: Xuan Feng Guan Jia
По мангата: Hayate the Combat Butler на Kenjiro Hata
Година на излъчване: 2011 – Юни – 19 до 2011 - Септември - 11
Време на излъчване: Неделя 21:40
Жанр: Романс, Комедия
Канал: FTV
Епизоди: 14
Режисьор: FTV
Субтитри: Английски

Участват:
George Hu as Ling Qi Sa (Hayate)
Park Shin Hye as Xiao Zhi
Tia Li as Maria
Li Yi Jin as Gui Chu Ju
Lee Shiau Shiang as Ju Xuan
Luo Hong Zheng as Duanmu Ze Yu
Tang Guo Zhong as Ji Shen
Ma Shi Li as Sha Sha Yi
Tao Chuan Zheng as Di Lao Ye
Zhu De Gang as Ke Lao Fu
Yang Qi as Gui Xue Lu
Jin Qin as Jin Zhi Jie
Lin Bo Yan as Yuan Ye Feng
Huang Deng Hui as Kang Tai Lang
Ji Ya Wen as Murong Bing Shi
Zeng Zi Yu as He Da He
Fang Zhi You as Mei Xi

Резюме: George Hu играе млад мъж, обременен от дълговете на родителите си. Нямайки никакъв начин да върне парите, той влиза в тъмния бизнес на отвличанията. Но вместо да се превърне в похитител, той спасява едно момиче от истинско отвличане. Момичето се оказва единствен наследник на конгломерат, пред който са изправени тези видове заплахи всеки ден. Тя обърква отвличането си с любовна изповед и решава да го наеме за иконом, помагайки му да погаси задължения на родителите си. Благодарен, че не става гангстер , той обещава да я предпази от вреди, което не се оказва лесна задача.
 

Свали с английски субтитри


С РУСКИ СУБТИТРИ

 

Онлайн с английски субтитри

 

Онлайн с руски субтитри


Хареса ми Епизод 1 дано DoReMii не се бавят много със превода dry.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първия епизод е доста зарибяващ, персонажите са забавни, недоразуменията са налице-очертава се да е свежо и приятно-дано

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само чакам да излезе цялото и го почвам ... още от както излезе първата сериика и прочетох резюмето много ме заинтригува надявам се да не ме разочарова ХЕХЕ ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах го .. Много забавно сериалче ми изглежда ..

 

Иначе искам да попитам Парк Шин Хьо ли говори или някоя тайванка я озвучава ? ..

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах го .. Много забавно сериалче ми изглежда ..

 

Иначе искам да попитам Парк Шин Хьо ли говори или някоя тайванка я озвучава ? ..

Озвучават я. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно, това да не е правено по манга?... супер познато ми звучи, като име и сюжет.

Ще тествам 1 еп. да го видя, как е.

 

Звучи ти познато защото е римейк на корейския "Take Care of the Young Lady". За съжаление ми се стори доста далече от него като качество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нем, нем, прав бях. Днес се поразрових и правилно си спомням, че има манга със същото име - ЛИНК. Преди време я гледах и се чудех дали да я прочета, че е 300+ чаптъра, но в крайна сметка така и не се реших и остана за друг път. Съдейки по резюмето и заглавието, май по нея е правен сериала (макар че мангата е японска). След малко сядам да го изгледам....

 

п.п. А това "Take care of the young lady" изглежда доста забавно! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нем, нем, прав бях. Днес се поразрових и правилно си спомням, че има манга със същото име - ЛИНК. Преди време я гледах и се чудех дали да я прочета, че е 300+ чаптъра, но в крайна сметка така и не се реших и остана за друг път. Съдейки по резюмето и заглавието, май по нея е правен сериала (макар че мангата е японска). След малко сядам да го изгледам....

 

п.п. А това "Take care of the young lady" изглежда доста забавно! :D

Точно по тази манга е, а не е римейк на корейския сериал, въпреки подобните сюжети. ;)

Тайванците екранизират доста манги, но... как да го кажа, по-различни стават техните сериали от японските. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нем, нем, прав бях. Днес се поразрових и правилно си спомням, че има манга със същото име - ЛИНК. Преди време я гледах и се чудех дали да я прочета, че е 300+ чаптъра, но в крайна сметка така и не се реших и остана за друг път. Съдейки по резюмето и заглавието, май по нея е правен сериала (макар че мангата е японска). След малко сядам да го изгледам....

 

п.п. А това "Take care of the young lady" изглежда доста забавно! :D

 

Изглежда че си прав тука. Когато разглеждах Хаяте, бях видял някъде да пише че е римейк на "Take Care of Agassi", и после след като гледах 1-ва серия и видях че е едно към едно с него реших че е вярно. За мангата не бях чувал, но е възможно и двата сериала да са правени по нея.

 

Иначе ако ти се гледа нещо подобно бих препоръчал "Агашито", на този гледах само първата серия но разликата в класите беше очевидна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първи епизод, почнах втори и нещо се секнах.

 

Има го и моментът, че английските субтитри летят през екрана и работя предимно с "шпацията", гледайки го.

 

Като го пуснах първите 10мин не можех да прочета и разбера една дума, но след това се привиква.

 

Ще видим дали ще успея да го догледам :), но изглежда обещаващо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Просто не успях да издържа , сериалът може да има фенове но аз не съм сред тях  дори Тиа Ли не успя да ме накара да се задържа повече от 3ти епизод.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен не успя да ме спечели сериала, прекалено скучноват и глуповат е. Тъкмо започвам 9-ти епизод, та още има време нещо да се промени, ама надали. Поне няма драми, сополи, подли интриги и истински отрицателен персонаж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...