Jump to content

Любимият ви сериал


Recommended Posts

Като изключим корейските,другите ми любими сериали са:

 

1.Lie to me(USA)

2.The mentalist

3.4400

4.Once Upon A Time(тече в момента,много добър,оригинален сценарий)

 

Към момента са тези.Препоръчвам ги на всички.Със сигурност ще научите интересни неща от тях(особено от първите два),а и са наистина интересни и завладяващи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди да започна с азиатските продукции карах главно на Американско и затова имам няколко любими американски сериали.

The Vampire Diaries, Ghost Whisperer, разбира се няма как да подминем How I Met Your Mother, Charmed.. Gossip Girl също следях по едно време, но заради каст-а се отказах.

От малко по-документалните: Ghost Hunters - и не само защото обожавам да чета/гледам материали за духовете. Просто всички от TAPS екипа бяха страшно готини и винаги се забавлявах докато гледах епизодите. Ето един епичен момент - любимецът ми Дейв Танго със мега забавната сцена xD колкото и пъти да я преповтарям, никога няма да ми омръзне. И всеки път ще се хиля, и така завинаги! 896767.gif

Другите от екипа - Грант и Уилсън също са доста забавни, а Дейв когато се събере със Стийв направо разбиват! Нямат равни laugh.gif

http://www.youtube.c...feature=related

 

 

От азиатските няма как да имам "най-любим" тъй като съм гледала прекалено малко сериала, но определено този, които ми направи най-голямо впечатление и оглавява класацията ми е 49 Days, писала съм в темата - не ми се обяснява наново. Силно го препоръчвам на всички, които още не са го гледали!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам филми. Мразя сериали. :lol: Откак започнаха времената на сериалите винаги съм ги недолюбвала и по-лошо - смятах и понякога дори се излагах да казвам, че сериалите са за тъпаци, задръстеняци и хора без вътрешно напрежение. Такава плювня по тях /разбира се само пред най-близките ми/, направо ме е срам да си спомня. И още така смятам за някои. :blink: Сигурно господ затова ми даде тая зараза, дето сега ме гони по азиатските, да видя к`во е... щото са казали хората не съди, че ти се връща!

Сериалите, които съм гледала изобщо през тоя живот са само няколко:

На всеки километър - първият ми, в детството

Четиримата танкисти и кучето - полски за войната

Робинята Изаура - първия вариант, един от малкото показани тогава несоцфилми

Синьо лято - испански за деца

Един имаше за Шарп, не му помня името, със страхотния Шон Бийн

Д-р Куин, лечителката

Само последните два чаках и следях съзнателно.

И сега да кажа от моя беден сериалски опит кои са ми любимите /мисля, че са ми любими заради книгите/:

Война на тронове

Властелинът на пръстените

Хари Потър

Вълкодав

Сериалите по Джейн Остин

Тайната градина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,аз съм голям любител на фантастичните сериали,а също и комедийни и криминални.Гледал съм почти всички цитирани по горе от колегите и всички те много ми харесват.Имам въпрос към всички Вас :Преди няколко години по една от частните телевизии даваха един английски фантастичен сериал ,,Паднал от космоса".Гледали ли сте го и някой знае ли откъде може да се свали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,аз съм голям любител на фантастичните сериали,а също и комедийни и криминални.Гледал съм почти всички цитирани по горе от колегите и всички те много ми харесват.Имам въпрос към всички Вас :Преди няколко години по една от частните телевизии даваха един английски фантастичен сериал ,,Паднал от космоса".Гледали ли сте го и някой знае ли откъде може да се свали?

Има го в thepiratebay.se под името my hero-BBC comedy series complete 6 seasons,поне мисля,че става въпрос за същия сериал.Не съм го гледала,затова не съм сигурна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хиляди благоданости AyanamiТочно този филм търсех.Браво,много си добра на компютъра,ако си падаш по хумора гледай този сериал-ще ти хареса.Гложди ме една мисъл-може ли да имам проблеми че тегля от този сайт?Ти как мислиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без азиатското :

Фентази и фантастика - Фарскейп, Андромеда, Старгейт SG1 и Атлантис, Бойна звезда Галактика, Dark Angel, Сентинел, Fringe,Джерико, Интернатът, Мъртвата зона / :P AXN-Scifi/

Комедия и крими истории - Монк, Чък, Д-р Хаус, Търсачи на реликви, Prison break, Las Vegas, Криминални уравнения, Наричана още, Никита/първата/, Софиянци в повече, Под прикритие

Малко се поувлякох :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хиляди благоданости AyanamiТочно този филм търсех.Браво,много си добра на компютъра,ако си падаш по хумора гледай този сериал-ще ти хареса.Гложди ме една мисъл-може ли да имам проблеми че тегля от този сайт?Ти как мислиш?

:) За нищо,радвам се че бях полезна с нещо.За сайта не знам,лично аз мисля че е нещо като замунда,понеже всичко е като торенти,а не като директен даунлоуд и не би трябвало да имаш проблеми.Доколкото знам не е забранено да се теглят торенти,понеже самите потребители са избрали да ги споделят,но все пак не съм 100% сигурна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимите ми корейски сериали, които съм гледала многократно са:

Secret Garden

City Hunter

Boys before flowers

Lie to me

Prosecutor Princess

Lovers In Paris

Mischievous Kiss

Oh! My Lady

My Princess

Coffee House и др.

 

Тайвански:

Autumn's Concerto

 

Японски филми и сериали:

Koizora

We Were There

Love Story of Fate

Rich Man, Poor Woman

 

Всъщност, откакто гледам корейски, японски, тайвански филми и сериали (близо две години), нямам спомен да съм гледала нещо американско!

Много от тях съм препоръчвала и на други хора, които са се влюбили впоследствие в азиатското. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах тука стана лошо ,че са много ... от де да започна ай от краката ...

Корейски :

 

Boys Over Flowers

Personal Taste

Playful.Kiss

Secret Garden

The Greatest Love

Master's Sun

The Moon that Embraces The Sun

 

ох има още няколко, но ме мързи да ги търся

 американски :

the big bang theory -
Two and a Half Men-
how i met your mother-
the vampire diaries-
castle-
Supernatural-
grimm-
the mentalist-

 и още няколко които следя ...

Европеиските няма да ги пиша ,че и там има няколко испански и италиански ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корейски : 

The snow queen
The Heirs
Love rain
Boys Before Flowers
Personal Taste
Hello my teacher
You're Beautiful
Coffe Prince


Американски и тем подобни 

OC - незабравим 
Two and a Half Men
Всички криминалета : Кости, От местопрестъплението , Излъжи ме, Хавай 5-0 ... 
В момента следя - Castle 
:wub: 
Witches of east end 
Pretty Little liars
The Fosters 





 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обожавам корейските сериали:

1. Пълна къща

2. Моята принцеса

3. Първата любов на принца

 

и японските:

1. Звездопади

2. Любовно разбъркване

 

да не пропусна  и Пия, за да те обичам, Защо,защо любов, Дявола край теб и Печеливша комбинация

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Supernatural..... За мен си остава един от най- добрите сериали, евър!

:asian:

Говори ми! Ей сега отивам за бира, последният епизод от сезона излезе днес сутринта. Май ще правят и нов сезон.

Ох млъквам! :wub:

 

 

Други любими са ми:

House MD

Banshee

Criminal Minds

Blood Ties

Two and a half men

Castle

 

 

...и разни други.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Топ форевър, без значение позицията:

 

The X-files (старите сезони)

Stargate SG-1, SGA и SGU 

BatlleStar Galactica

Criminal Minds

CSI  (Лас Вегас)

Fringe

Sons of Anarchy

Breakin Bad

Game of Thrones

 

Най-силно разочарoвание - Lost !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Kiddo написа:

Първи във всички класации ми е Stargate SG-1!

Всички останали са много след него :)

По сантимент и при мен е така  - SG-1 е фаворит. Както и първия филм - Sratgate (1994).

От сериалите - Атлантис беше много добър, а Юнивърс - само добър. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СГ-1, после 2-та филма със СГ-1, после Атлантис. Юнивърс едва го изгледах, просто заради "Старгейт" отпред. Но беше пълна скука. Едва накрая започна да става интересен и го спряха.

А сега ще има нов Старгейт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...