Jump to content

Най-добра двойка в азиатските филми и сериали


Recommended Posts

Според вас, кои са най-добрите двойки в азиатските филми и сериали, които сте гледали. Може да изброявате, колкото искате, няма ограничение. Ще започна аз, сещам се само за няколко в момента, ако се сетя за още, ще добавям :):

Ha Ji Won и Jo In Sung като Lee Soo Jung и Jung Jae Мin в сериала

"What Happened in Bali"

 

memoriesinbaliwallpaper.jpg

hajiwon.jpg

joinsung.jpg

joinsungdanhajiwon.jpg

bali4w.jpg

 

 

 

Lee Min Jung и Jung Kyung Ho като Seo Jung In и Kang Hyun Su в сериала

 

"Smile, You"

 

posterlu.jpg

leeminjeong.jpg

jeongkyeongho.jpg

13470119246658118290118.jpg

 

 

 

 

Jeon Ji Hyeon и Cha Tae Hyeon като "The girl" и Kyeon Woo във филма

 

"My Sassy Girl"

 

poster4q.jpg

jeonjihyun3.jpg

chataehyeon2.jpg

poster2ez.jpg

 

 

 

 

Lee Yo Won и Kim Nam Gil като Докман и Бидам в сериала

 

"Queen Seon Deok"

 

041f.jpg

bidam09080624.jpg

tumblrkz6eekho5p1qbp4wp.png

bidamxdeokman0203201002.jpg

 

 

 

 

Suzy и Kim Soo Hyun като Go Hye Mi и Song Sam Dong в сериала

 

 

 

Han Hyo Joo и Lee Seung Ki като Go Eun Sung и Sun Woo Hwan в сериала

 

"Shining Inheritance"

 

fullsizephoto85526.jpg

photo12372.jpg

photo27853.jpg

photo85531.jpg

 

Lee Seung Ki & Han Hyo Joo

 

 

 

So Ji Sub и Im Su Jung като Cha Moo Hyuk и Song Eun Chae в сериала

 

"Sorry I Love You"

posteryqy.jpg

 

 

 

Сега е ваш ред :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава тема, благодаря за което.Като я видях веднага ми изникнаха в главата три двойки, при които според мен имаше страшна химия и си пасваха идеално.

 

Jung Ryu Won и Kim Rae Won в ''Which Star Are You From''

 

20081126-whichstarareyoufrom.jpgKS007.jpg

whichstarareyoufrom24.jpg

 

 

Ха Джи Уон и Хьон Бин в ''Secret Garden''

 

Secret-Garden-Korean-Drama-Eng-Sub-Episde-16.jpgsecret-garden-30-dec.jpg?w=400&h=400

secret_garden_korean_drama_2010.jpg

 

 

Eugene и Ji Sung в ''Save Your Last Dance for Me''

 

af42bc6d7e20e0e672fcfe5e64faaf1b1232703326_full.jpg

save_your_last_dance_21.jpgsave_your_last_dance_20.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха Джи Уон и Хьон Бин в Тайната градина :)

 

Умишлено ли е пропусната тази двойка? ;)

Не, просто темата е всеки да изброява тези, които са му харесали, а аз не съм гледал "Secret Garden" (айде да не лъжа, гледал съм 4-5 епизода) и няма как да са ме впечатлили там Джи Уон и Хъон Бин :D . Като го изгледам е възможно и да се появят в мой пост в тази тема, кой знае :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сонг Сънг-Хон и Сон Йе Джин в сериала "Лятно ухание" , Хьон Бин и Сонг Ю Ри в сериала "Снежната кралица" , Юн Ън Хе и Юн Санг Хьон в сериала "My fair lady", Канг Джи-Хуан и Сонг Ю-Ри в сериала "Хонг Гил Донг" . За сега толкоз,след време пак :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези двамцата ми бяха много сладка двойка. Со Джи Соб и Хан Джи Мин като Чо Ин и Йонг Джи в "Каин и Авел":

 

m200111580.jpeg

 

so-ji-sub_han-ji-min_cain-abel.jpg

 

Сонг Сънг Хон и И Йон Хи Като Донг Чол и Кук Ча в "На изток от рая":

 

03ab1797edba9955025a31684266c39b1243614065_full.jpg

 

Задължително ще следва продължение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двойката, която най най-много ме е впечатлила и от към визия и от към актьорска игра е И Бьонг Хон и Ким Те Хи от сериала "Ирис"

 

20091022092554289l30940.jpg

 

 

Други двойки, които са ми направили впечатление с присъствието си на сцената и с перфектно изиграни роли са:

 

Куон Санг У и И Бо Йънг от филма "More than Blue"

 

more_than_blue_image_1.JPG

 

 

Чон Джи Хьон и Чанг Хьок от филма "Windstruck"

 

windstruck________1111114.jpg

 

 

И, разбира се, за къде без... Со Джи Соп и Хан Джи Мин от сериала "Cain and abel"

 

20100628_sojisub_hanjimin_1-e1277714418251-460x432.jpg

 

 

Но тъй като темата е за азиатски филми и сериали, ще посоча и любимата си китайска двойка, а именно Жан Зъи и Такеши Канеширо от филма "Летящи кинжали"

 

9%5B1%5D.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Song Il Gook - Han Go Eun в сериала A Man Called God. Тази мадама най-много му подхожда, спорид мен

В сериала Chuno Jang Hyuk- Lee Da Hae и също така Lee Da Hae-Oh Ji Ho. Save Your Last Dance for Me Ji Sung-Eugene. Hyun Bin-Song Hye Kyo в The World That They Live In. Park Yong Ha-Park Si Yun в A Man' s Story. Сериала Still, Marry me Park Jin Hee-Lee Pil-Mo също така Park Jin Hee-Kim Beom. И други за който в момента не се сещам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Joo Ji Hoon и Shin Min-a в The Naked Kitchen, Lee Dong Gun и Eom Jeong Hwa в Changing Partners.

Hyun Bin и Song Hye Kyo в Worlds Within - страхотна игра и химия между актьорите. Други любими двойки са ми Kim Nam Gil и Oh Yun Soo в Bad Guy, въпреки, че тя не игра главната, много ми допаднаха като двойка, разбира се So Ji Sub и Kim Ha Neul в Road Number One - по принцип ми е трудно да повярвам в "любовта" на Джи Соп към партньорките му, тъй като дистанцията е твърде осезаема, но тук определено и двамата дадоха всичко от себе си. Също така Lee Sun Gyun и Gong Hyo Jin в Pasta, Hyun Bin и Ha Ji Won в Secret Garden, и др.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като отделни личности ,харесвам доста. Но с най-добра химия помежду си в филм/сериал то за мен си остават Хьон Бин и Ха Джи Уон в " ТАЙНАТА ГРАДИНА" :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hyun Bin-Song Hye Kyo в The World That They Live In :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: най - добрите според мене ;)

 

Срамота! Точно тях да забравя! Веднага се поправям с една снимчица:

 

Hyun_Bin_234.jpg

 

Освен това И Чонг Джин и Су Е в "9 end 2 outs":

 

2005749342736859855rs.jpg

И отново Чонг Джин с Юн Джин Со в "План Б":

 

do-soo-ran.jpg

Редактирано от zlaty_pet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Song Seung Hun и Son Yeh Jin в Summer Scent - много романтични и сладки.

 

96f80a46062ff4c3.jpg

 

И, разбира се, Hyun Bin и Kim Sun Ah в My name is Kim Sam Soon - може би не толкова романтична двойка, но много оригинална и завинаги запомняща се.

 

9f146feffb61eb0d.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен един от най-запомнящите се сериали е East of Eden. Като актьорска игра най-голямо удовлетворение изпитах да гледам Yoo Dong Geun като президент Кук и Jo Min Ki като Шин Те Хуан. Една велика двойка актьори. Умни, съобразителни, грешни, но неотстъпчиви, верни на себе си до край и с огромно присъствие във филма. Накараха ме да се замисля за много неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като писах в една друга тема, се сетих за още една много сладка двойка, с много сърдечни и естествени отношения - Yoon Eun Hye и Oh Man Suk в The Vineyard Man. С всеки епизод все повече ги харесвах.

 

4269ba6752168065.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересна темичка. Като чета всичките постове и ме връхлитат едни приятни спомени от всички филми които съм гледал.

Моят отговор е точно обратното на темата. Единствената двойка в която не видях химия е от филма That Fool. Всички сериали, които съм гледал са ме впечатлявали с доброто взаимодействие между характерите. Много ми е трудно да определя фаворити. Може би в Градината и Моята приятелка е Гумихо, Ледената кралица, Спомени от Бали, Моето момиче с И Да Хе. Легендата за четирите бога нямаше много интимни сцени с които да се отличи химията между актьорите, но също ми изплува в съзнанието за добра двойка. От игралните филми само My sasy girl ми е направил впечатлениие. То и не съм изгледал много такива... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...