Jump to content

Най-неприятна знаменитост


Recommended Posts

Ко Су и партньорката му от Will it Snow for Christmas са ми изключително неприятни. Както и Song Jong Ho пак от същия сериал. Изпитвам непоносимост и към Kim Hyo Jin. Не мога да я понасям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, Злате! На мен пък тя ми допадна много в Marrying a Millionaire.. Освен това е близка с Джи..), по някои мнения бивше гадже..

Нали сме хора, всички различни и "..нищо човешко не ни е чуждо..", колкото и да се стараем все изпитваме антипатия към някой, понякога необяснимо защо..

Лично според мен е по-добре да си "поплюем" в тази тема, отколкото в "Звездна зона", тъй като не е особено толерантно към феновете на съответните "звезди"..

 

Именно, мила. Аз затова се поразвихрих тук. ;) Тези слухове за Джи съм ги чувала, ако е имало нещо, добре че всичко е свършило. :lol: Не че съзнателно не харесвам мацката, някак си отвътре ми идва. Безсилна съм.

Още едно потвърждение на казаното от теб е фактът, че харесвам И Бьонг Хон и Сонг Хье Гьо, както и част от звездите, изброени от другите. Кво да ме правиш... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-най-най неприятен ми е главния от Kimi wa Petto - Matsumoto Jun. Не знам какво толкова му харесват, но аз не виждам нищо друго освен една рибешка глава О.е Ужасен е не само в Kimi wa Petto но и в Hana Yori Dango ... Никога не бих гледала каквото и да е с негово участие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да съм чела всички предложения, показвам моето.Ей това същество ми е много неприятно!Въпреки,че по принцип не съм агресивна, това същество ми бърка в мозъка!

 

moon(1).jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен не ми харесваше, докато не я гледах в My Little Bride, където я показаха в различна светлина - весела и дори чаровна. Подобно беше положението и в Marry Me. Не я харесвам в навъсените и мрачни роли. Определено трябва да подбира драмите, в които участва, защото и подхожда да е усмихната. Изглежда по-симпатична.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-антипатичната за мен актриса, в която просто не намирам нищо хубаво, това е Gong Hyo Jin . Нищо, абсолютно нищо не ми харесва в нея. Дори усмивката й ми се струва толкова изкуствена, вероятно имам проблеми със зрението или нещо такова, но просто...не мога да я понасям, въобще. Има нещо в нея, което ме докарва до пристъп на лудост и меланхолия и тъй като не мога да определя кое точно, казвам всичко. Наистина..нито ме впечатлява с играта си, тъй като поне ако беше така това можеше и да компенсира външния й вид, но..не. Не ми харесва, не мога да я гледам и се чудя как може да я избират за главни роли. Тази жена не мога да я нарека стойностна актриса и вероятно само аз съм на това мнение, но...ми е по-нетърпима от екранните лигли(онези твърде сладникави момиченца участващи все в романтичните драмички). Само като ми се озъби на някое фото или широкия екран и..направо мисля, че ще припадна от раз. Никой не може да ме убеди, че е чаровна. Не намирам нищо подобно в нея, дори намек за чаровност няма когато се опитва да е естествена, на мен пак си ми стои изкуствено, или може би по-то

но виждам една изключително лоша и странна симбиоза изкуствено-естествена, което е нещо наистина фатално за моите очи. Първо едва едва я изтърпях в Hello My Teacher, после се отказах да я гледам в друга продукция, поради ясни причини. И накрая съвсем случайно изтеглих първия епизод на Pasta, като дори не подозирах, че точно тя играе там и когато ми се изпречи на екрана, разваляйки сравнително приятната атмосфера, направо щях да си умра. Разбира се, отказах се и от този сериал, защото сметнах, че няма да издържа до края и няма смисъл да се измъчвам.

Иначе имам още доста хорица, които просто не ми допадат, но не съм стигнала чак отвън границата на търпението ми и е нямало подобни ситуации, в които да се отказвам от сериал, само заради актьор.Иначе да си призная, главната от Mischievous Kiss хубаво беше сладка, но определено за мен надмина всякакви лимити и бързо направи така, че да намразя персонажа й, както и целия сериал(главния също спомогна за това разбира се). Вероятно бе, защото не намерих абсолютно нищо в цялата драма, освен море от сълзи за "несподелена" любов, която бе и целия живот на героинята, която реално започна да мисли за бъдещето си най-накрая и сякаш дори и това направи по принуда. Абе като цяло то е ясно, че с подобен сюжет всеки, на който му е писнало от наивни, тъпи и недъгави момиченца, тичащи след първата си любов цял живот, просто би намразил подобен сериал. Като мен, дори не зная защо го догледах до края, след като си докарвах само ненужни нерви. Та, не знам дали е така и другаде, тъй като мога да съдя само за този сериал, но в Mischievous Kiss, главната Jung So Min определено ми беше наистина нетърпимо същество, което не бих искала отново да виждам. Но все пак там самата й роля бе непростимо отвратителна, не мога прибързано да съдя и девойката, защото знае ли човек...може другаде да е представена в по-различна светлина и...не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-най-най неприятен ми е главния от Kimi wa Petto - Matsumoto Jun. Не знам какво толкова му харесват, но аз не виждам нищо друго освен една рибешка глава О.е Ужасен е не само в Kimi wa Petto но и в Hana Yori Dango ... Никога не бих гледала каквото и да е с негово участие.

 

 

Подкрепям те с две ръце. Не знам защо, но към този човек имам някаква вътрешна неприязън. Просто като го видя и червата ми се обръщат. Същото е и с И Мин Хо. Няма някаква особена причина, но ми се гади от тях двамата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам ви напълно, понякога самият човек излъчва някаква отрицателна енергия. :D

Аз по принцип повече ми неприятни знаменитости са от женски пол, но сега се сетих за един мъжки екземпляр.

Това е Даниел Хени! Ей, значи, няма друг такъв неприятен човек като него!

Когато го гледах в The Fugitive: Plan B направо едва го издържах.

Уж, много го хвалят, ама на мен хич не ми харесва. Такова дърво на екран не съм виждала, даже хубав не ми се вижда.

И през цялото време хем на английски, хем на корейски говореше.. на много важен се правеше.

Опитах се да гледам веднъж Seducing Mr. Perfect, но след няколко минути го спрях. Не можах да го издържа.

Може би един ден ще му дам шанс, но няма да е в близките месеци.

 

В последно разбрах и антипатията си към една друга актриса. За съжаление това е Yoon Eun Hye! :(

Не мога да отрека, че е хубава, но виж за актьорската й игра не мога да се изкажа положително.

Гледала съм я в Goong, видях я за малко в Personal Taste.. и в Lie to Me я гледах в няколко епизода, но не можа да ме впечетли.

Много искам да я харесам, но не мога. Ще се опитам да гледам и другите култови сериали с нея, предполагам, че ще ми се промени мнението. :)

 

Това е за сега. Извинявам се на феновете на тези знаменитости, но както казват: "Разни хора, разни идеали..."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се нареждам на опашката за Мун Гън Йонг. Обикновено не ми се случва да съдя за даден актьор по външността му, но за съжаление тя ме отказва да гледам още преди да съм започнала. Обратния ефект предизвика обаче тази снимка на Конг Хьо Джин ... вече се ровя за филма. :wub:

 

20080813_konghyojin.jpg?w=349&h=500

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я и аз да се разпиша в тази тема :)

От мадамите най-неприятни са ми: Юн Ън Хье, още от Coffeе Prince ми се гади от нея, нито визуално ми допада, нито ми харесва играта и, заради нея не съм гедала Лозарят още ;) Другите двенки са главните от Personal taste и Мерито(чак ми е мъчно за екранните им половинки Гън Сок и Мин Хо,как ли са играли на влюбени в тях)

От мъжете по- трудно мога да кажа, че някой ми е неприятен, само искам да отбележа, че съм в голямо раздвоение относно Ким Хьон Джунг, защото в лице е много красив и се мъча да реша това достатъчно ли е да компенсира липсата на талант.Нито танците са му танци, липсва му всякаква пластичност, нито може да пее, за актьор не става, абе въобще личи си, че при него всичко е постигнато насила с много труд.

За други от мъжете засега не се сещам, ама само да си кажа, че никой не може да се опре на Show Lo :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много силни думи. Я кажи например,кое във външният и вид не ти допада ( дрехи,личице,телосложение) или явно всичко в нея не ти харесва (може би завист) А в играта и кой елемент те подразни,че я отритна като актриса?!

На мен също ми е най-неприятна от всички актриси. Да спомена първо, че може да си оправи зъбките и походката. Може би тогава ще я харесам малко повече. Два пъти в различни сериали и в различни роли и вече ти се набива преиграването.. В Goong примерно не можах да я изтърпя. Макар че другите актьори и актриси са ми страшно симпатични. "Лошата" от Goong е доста по-добра актриса, като мнението ми се затвърди от "Замръзналото цвете". Освен това и като личност ми е много приятна, след едно филмче по някоя от корейските телевизии, в което участваше в някаква хуманитарна мисия. За Ън Хье сигурно също ще си редуцирам мнението, ако я видя да раздава помощи, надежди и усмивки на бедни дечица. При мен тези неща оказват влияние. И Да Хе най-вече затова я харесвам. Не само заради естествената й красота.

Като актриса не е чак толкова велика..

Ами това е.. По принцип не съм от тези, дето преценят хората само по външността..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам какъв проблем има..ето сега например аз ще изкажа още отрицателни мисли, които насъбрах към главния герой, докато гледах "The Legend". Вероятно ще съм единствената на това мнение, но..не се тревожа, тъй като се изказвам по дадената тема и който и да ме наплюе няма да си променя мнението.

И така..след като изгледах "The Legend" останах силно разочарована. Наистина очаквах нещо повече, съдейки по хилядите хвалби и това, че бил най-скъпият сериал в историята на Корея...за мен бе почти цяло разочарование. Единственото, което ме хареса, бе сюжета и фантастичния елемент, някои(само някои) от битките, а колкото до персонажи... Тези, заради които догледах драмата, тъй като ми бе интересно какво става с тях, това бяха единствено Суджини, Джумучи и Cheoro(главатаря на Гуанми). Никой друг. Даже преди да се появи последната от изброените персони, се бях отчаяла, че ще има някакъв по-интересен и различен развой на събитията, тъй като всички те се въртяха само и единствено, около проклетата и адски преувеличена борба за пустия му престол. Чак да имаш чувството, че и света да свърши, престола точно на краля на Йоо Шин ще доминира и ще е на преден план, ори и кандидатите му да умрат. Първите два епизода бяха най-хубавите и може би края...но за другите положих неимоверни усилия да не ги превъртя сто пъти. Както и да е, сега идва ред на заветната личност, която се канех да спомена. Та, това е главния герой - краля, прочутия Дам Дук. Този актьор дето го играеше определено ми е неприятен. Айде в началото поне биваше, като за крал и можех да го понасям, пък и не беше толкова зле...ама след като го забрадиха..Мила майко! Запомнете ме с дефектните ми очи, ако щеше, ама...ми се стори, че единствено на него не му ходеше тази брада, с която се подвизаваше в последните епизоди. но хората са целели да покажат, че е минало време все пак, но просто не го приех в този му вид и гледах само буквите на екрана, като отбягвах да го фокусирам, тъй като ако щете вярвайте, но и на моите млади години е възможно да получиш сърдечен удар. А и като цяло Bae Yong Jun не можах с нещо особено да го запомня, не си пролича да има чак толкоз големи актьорски заложби.

Сега да се извиня,че по-скоро написах коментар за драмата, но все пак.. всичко бе някак навързано и така излезе накрая... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах "Излъжи ме" и идвам , с чиста съвест да добавя Yoon Eun Hye. Досега я понасях, но след този сериал, вече я слагам в графа "супер-неприятни"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина неприятен актьор ми е Lee Seung Ki, опитах се да изгледам My girlfriend is a gumiho, но не ми се получи, още след първия епизод го изтрих. Не мога да го гледам този човек и това е, не че му има нещо, а и не мога да коментирам актьорските му качества, тъй като и без това умишлено го избягвам, просто ме отблъсква.

Daniel Henney също ми е ужасяващо нелицеприятен. Има нещо много сбъркано във физиономията му (не зная пластики ли има, но нещо не е наред там), а и няма такъв екранен дърводелец, особено с "напудрения" си английски и изкуствените зъби - нямам нищо против изкуствените зъби, но неговите определено не са за устата му.

От жените Han Ga In държи първото място по нелицеприятност в класацията ми. Гледала съм я само в Bad guy, но ми беше достатъчно, за да избягвам всички продукции, в които съм я засичала. Излъчването ѝ ми е откровено противно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без съмнение, за мен най-неприятната актриса е Lee Yo Won. Такова каменно лице не бях виждал от доста време насам в корейска продукция. Без съмнение преиграва и това страшно си личи. Не мога да не се впечатля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От жените Han Ga In държи първото място по нелицеприятност в класацията ми. Гледала съм я само в Bad guy, но ми беше достатъчно, за да избягвам всички продукции, в които съм я засичала. Излъчването ѝ ми е откровено противно.

И на мен тая женска ми е адски противна, само ми разваляше удоволствието в "Bad guy".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yoon Eun Hye - уважавам феновете, макар и да не ги разбирам. Изглежда ми като излязла от амриканска сапунка - изкуствена, глезена лигла. Иначе под определен ъгъл може и да реша, че е симпатична, но не ме грабва като игра, винаги една и съща, независимо от ролите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също не долюбвам Han Ga In. Това е нещо като лична антипатия. Но пък се изтрайва, не е чак толкова зле.

Не е например като Дрю Баримор, която не мога да понасям изобщо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа Хан Га Ин е невероятна, чак на човек му идва да я мрази...Естествено можете да си я мразите, аз просто изпитвам някакво жестоко възхищение спрямо нея и имам нужда да казвам по една добра дума за нея на момент.

 

О Джи Хо...Напоследък съм отново на вълна Чуно и този мъж ме потриса с това колко нелицеприятен, сълзлив и маймунест може да бъде...Ужас за десет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...