Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Revenge: A Love Story / Fuk sau che chi sei / Отмъщение: Една любовна история (2010)

 

## Режисьор: Ching-Po Wong

## В ролите: Juno Mak, Sola Aoi, Siu-hou Chin, Tony Ho, Tony Liu

## IMDB: Линк към IMDB

## Държава: Хонг Конг

## Година: 2010

## Времетраене: 90 мин.

## Език: Кантонски

 

## Резюме:

Полицията разследва сериен убиец, чиято цел са бременните, и медиите го обявяват за "Обдуцента"... Това е една история за безусловната любов...

 

Свали филма

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми, дори на моменти ме побиваха тръпки, не че беше толкова страшен, но трилъри изобщо не съм свикнала да гледам, та било то и по-брутални екшъни .. 
Действията на главния според мен са си напълно оправдани, но пък и не вярвам да има много други алтернативи за развитието на сюжета, имайки предвид жанра. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного тежък е този филм! Началото е малко объркващо, защото ни навежда на мисълта, че нещата ще се развият в съвсем друга посока,

но после всичко се изяснява и разкрива жестокоста на жертвите. За мен действиата на убиеца са напълно оправдани. Що за полицаи са тези?

 

А темата за отмъщението е доста особена в азиатските филми. Макар и необходимо то никога не води до нищо добро. Сещам се веднага за Олдбой. В крайна сметка и двете страни страдат накрая. 

 

След като се посъвзех от гледното, реших да се поразровя малко, за информация около героите и се оказа, че момичето Аои Сора всъщност е японска актриса, снимала филми за възрастни. Обяснимо разочарован от това, все пак се успокоих, защото сега тя е напуснала индустрията и гради кариера в Китай. :D Снима нормални филми, пее и има блог с един милион последователи там. Тъй като китайските и фенове са с някои ограничения и не могат да се доберат до по-ранните и, японски продукти, сега тя започва един вид нов живот. Малко се отклоних, извинете! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...