Jump to content

Ouran High School Host Club (2011)


Recommended Posts

Ще нахалствам много , но кога Kiddo смятащ да ни зарадваш с превода на 10 и 11.Знам,че се занимаваш и с други проекти и затова питам ориентировъчно.Искрено съм ти благодарна и знай,че оценявам труда ти.Не те препирам,просто питам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще нахалствам много , но кога Kiddo смятащ да ни зарадваш с превода на 10 и 11.Знам,че се занимаваш и с други проекти и затова питам ориентировъчно.Искрено съм ти благодарна и знай,че оценявам труда ти.Не те препирам,просто питам :)

 

Направила съм 9 серии, много ясно, че ще направя и последните :)

Но няма английски субтитри още. Този път много се забавиха.

Доколкото виждам при смърфовете, до 1-2 дена ще излезе 10, а малко след това 11.

Но... Дано стане по-бързо. И аз искам да ги гледам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото имах леки притеснения как ще го направят, но след първа серия всичко си дойде на мястото.

Останах много доволна от тези 11 серии. Актьорите се справиха супер. Добре си пасваха за съответните персонажи.

Радвам се, че успях да се полюбувам на близнаците повечко, защото обикновено имат по-малки роли.

Ще чакаме с нетърпение филма :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за субтитрите ;) Сериалчето е много сладко, забавно и зарибяващо :D :D Хареса ми и че сериите са кратки без излишно разтягане на локуми. Честно казано бях много скептично настроена в началото, но то пък взе че ми хареса и го изгледах с удоволствие :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно аз съм от малкото, които не са очаквали нищо, тъй като не бях гледала анимето.

И поради тази причина съм супер доволна от това сериалче.

Всеки един от героите ми беше супер симпатичен:

1. Близнаците - в едната серия правилно го казаха: "Няма нищо по-опасно от отегчените близнаци". Разсмиваха ме много със "забранената любов" и с дяволиите си.

2. Хъни и Мори - тези двамата ми бяха толкова различни, че в комбинация бяха ужасно сладки. А "Лошият Хъни" ми изпълни душичката с удоволствие.

3. Моят любимец - Кьоя! Този младеж на снимка да го видя, получавам душевен оргазъм. Сериозен, алчен, пресметлив... Но всичко, което правеше, беше с класа. Страхотен тип!

4. Тамаки... Те за този образ нямам думи :D Който го гледа, трябва да предположи защо. Уникален просто!

5. Харухи - сладурана, която не ме подразни за миг. Просто си заспа на мястото в клуба.

6. Да не забравяме и "Клуб Черна Магия". Некозава - разкошен, Ханацуки Рейко - достатъчно шашава, за да се върже на акъла на Некозава.

7. Клиентките на клуба - невъзможни лигли, но и те не ме подразниха изобщо.

 

Обобщено...

Изключително забавно, леко, приятно и действащо добре на нервите (е, изключая преводът, който ме подлудяваше на моменти).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първо място едно ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ на Kiddo за превода и един голям :bow: за бързината, с която го направи :kiss2: А сега за сериалчето - беше истински бонбон - много,много сладко и забавно! С нетърпение очаквам филма за да видя как ще се развият отношенията между Харухи и Тамаки. И в заключение мога да кажа само едно НЕКОЗАВА е уникален сладур, няма такова същество просто, жалко че не му отделиха по-голямо екранно присъствие. НЕКО,НЕКО, НЕКО :panda-145::panda-145::panda-145:vlcsnap-2011-07-26-23h35m12s232-1024x576.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз завърших дорамата с бг субтитри. Чудесна работа!

В последния епизод най-много ми харесаха костюмите на участниците. Много разнообразни и стилни бяха.

Ще ми липсват всички образи. Вече се питам, кой ще ни разсмива през идния сезон? Не видях комедийно заглавие сред есенните дорами.

Докато чакаме филмовото продължение Чиба Юдаи ще ни зарадва с роля в поредицата Runaway. Юске пък ще се впусне в антарктическо приключение заедно с Такуя Кимура в Nankyoku Tairiku. Дайто готви участие в новата тайга драма Тайра Киомори.

a8fb19cf2d6fa234.jpg

6e0e0b8f90fd9b01.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, може би моят ще е единственият негативен коментар, та се чудих много дали да напиша нещо, или да си замълча. И все пак, реших да напиша, нещо максимално меко, но отразявашо реалността. Явно този сериал точно, не беше за мен, Първо искам да спомена, че не съм гледала нито анимето, нито мангата, та може би изпускам нещо, но ако трябва да оценявам сериала сам по себе си, направо си изгубих времето. Донякъде приятно чувство донесе факта, че видях отново близнаците Такаги (които много харесвам) и другият - най-големият плюс - Дайто. Това момче изнесе целия сериал на гърба си. Образа му беше най-нормален, много добре изграден. А Дайто винаги е бил перфектен. Всички останали обаче толкова много се лигавеха, че толкова плюш, пудра и лигня ми дойдоха в повече. Признавам с ръка на сърцето, че с големи мъки изгледах сериала, защото исках да му дам шанс - до последно. Имаше няколко сцени, които ми се запечатаха в съзнанието - ядосаният Хъни, интересна гледка беше, признавам, другата сцена беше - на плажа, когато Мори се направи на боец и ходи да ступва лошите. :rofl: Е те тая сцена беше толкова абсурдна, че просто няма накъде повече. Tой милия такъв хърбел, ама злобния поглед може би трябваше да компенсира :D Въпреки това, тия лиготии и пози (особено от страна на Ямамото, който сякаш отвътре му идваше) ми идваха в повече. Но поне разбрах, че този тип сериали, определено не са за мен :)

 

Благодаря на Kiddo за труда по субтитрите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, понеже е правен по аниме. Опитали са се максимално да ги опричилат на анимираните герои и затова изглеждат абсурдно в повечето ситуации. Но това е комедия, все пак. Приеми го от веселата страна.

5a9c4deb83678591.jpg

f43e04e89b725a51.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, понеже е правен по аниме. Опитали са се максимално да ги опричилат на анимираните герои и затова изглеждат абсурдно в повечето ситуации. Но това е комедия, все пак. Приеми го от веселата страна.

 

Така е, ukio, знам, че е комедия, ама да си призная, някак не ми беше особено смешно. Знам ли, може би пропускам част от чара на героите от мангата и анимето. И да, съгласна съм, че трябва да се гледа от веселата страна на нещата :) Точно за това си погледах, давайки всичкия позитивизъм от себе си - ама явно не е било достатъчно :) Нищо, поне се порадвах на Дайто и близнаците, които не знам дали на мен ми се е сторило, но имам чувството, че след 3 или 4-ти епизод им размениха ролите.. :huh:

 

P.S. На сериала втори шанс не мисля да давам, но пък мисля да хвърля едно око на анимето, да видя, къде ми се губи нишката... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че аз съм се заливала от смях през цялото време, но какво да ги правя, ано бака-тачи. Има си кусури дорамата, но главната героиня ми беше страшно симпатична и изобщо не се лигавеше, т.е, в това отношение ролите бяха леко разменени. Така е и в оригиналната версия. Имаше някои наистина въздействащи сцени и с всеки епизод ставаше по-интересно. Изявата на Чиба Юдаи тук се оказа много полезна за него. Като гледам, за отрицателно време ще надмине по роли всички останали сентай актьори.

 

От 6 януари започва продължение на дорамата, което ще е в мобилен формат. Епизодите ще бъдат 4, по 5 мин. всеки. Ще могат да се гледат и в Lismo Drama website.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ако трябва да съм честна и на мен сериалът ми се стори детински, освен това имаше и едни елементи ,които не ми харесаха, като например постоянното блъскане на главният герой в стената или едно от момчетата от хост клуба ставаше по дребен , но признавам ,че му станах фен в края на първа серия ,когато Тамаки разбра, че Харухи е момиче, а другите направо му казаха "добро утро, чак сега ли ти светна".

Именно Тамаки се държеше като някое петгодишно хлапе, беше много любвеобилен, като видеше момичето и му светваха очите ,а тя набързо го поставяше на място.Любима сцена с тях и въобще и серията която най ми хареса е пета, когато бяха на почивка и двамата за пръв път си поговориха по-сериозно в хотелската стая и най-важното, той се държеше сериозно.

От останалите момчета в клуба ми хареса Койя/ така ли се пишеше /.Като, че ли и той беше леко хлътнал по девойката, но и да е било така ,не го натрапи. Беше доста сериозен и мистериозен някак си.

Некозава също ми хареса. В началото ме дразнеше тази чернина около него ,защото и тя беше от тези елементи, които не ми харесаха, за които споменах по горе. После вече му свикнах, а и той си беше интересен герой. Особено с неговите черни предвиждания и малко откачено-маниашкото му държане

 

 

Цък

и пак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си обичам анимето и, честно да си призная, не очаквах кой знае какво от сериала, но в крайна сметка ми хареса. То си беше ясно, че няма как да надмине оригинала и даже много се замислях дали на продължа след първия епизод. Обаче актьорите се справиха доста добре с ролите. Кйоя/Дайто беше перфектен, близнаците, Хъни и Мори също ми харесаха. Дори Юсуке взе да ми става симпатичен (това момче го оцених едва по-късно, след като гледах Tumbling). Момичето наистина е голяма сладурана и, слава богу, не се лигавеше, не мрънкаше, не говореше пискливо и нямаше онова "кауай" поведение, което мен малко ме дразни.

Препоръчвам на онези, които за първи път се сблъскват с OHSHC, първо да гледат анимето или мангата, защото иначе трудно ще оценят сериала. Той все пак е правен предимно за забавление и задоволяване на многото фенове, които от доста време чакаха да видят любимците си "на живо".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...