Jump to content

Ouran High School Host Club (2011)


Recommended Posts

Като цяло сериалчето ми се струва интересно... Някой работи ли по субтитрите? Ако не, да го поема аз :) Видях , че няма тема в "настоящи проекти", така че мисля да се заема с него :) Ако някой е започнал с превода да ми прати лично съобщение, поне мога да помогна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло сериалчето ми се струва интересно... Някой работи ли по субтитрите? Ако не, да го поема аз :) Видях , че няма тема в "настоящи проекти", така че мисля да се заема с него :) Ако някой е започнал с превода да ми прати лично съобщение, поне мога да помогна!

 

Аз съм ги започнала, даже 1-ва е готова. Но ще изчакам още малко, преди да я пусна. Смятам да го довърша сериала, но някак не си падам по пускането на теми.

Ако трябва, ще я пусна де, но...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко разбрах за тази драмичка изгледах 4-те епизода, които са постнати тук. Някой може ли да даде линк за следващите, ако има такива, разбира се? :) Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Войната на близнаците беше епична! След като в еп. 6 ги видяхме изрусени, скоро и Тамаки семпай ще изсветли косата си.

Според информацията, снимките за дорамата вече са приключили. Значи няма да е повече от 11 серии. За сметка на това, можем да очакваме филм, който ще излезе през март догодина.

Инфо

8187c8e6baf18025.jpg

 

0e2afade2bf8a395.jpg

844957d7f5c7ba91.jpg

73bad2b8a4dbe9e6.jpg

9f8a797d09427f9b.jpg

50c87d520c005412.jpg

b1fa2be9acfd0909.jpg

dfda09623241104d.jpg

089265512e25e50f.jpg

2ca254dcc89af22b.jpg

35f027eea6542db0.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отличен еп. 8! Имаме си още един принц в отбора.

Този път героите бяха облечени като полицаи.

378e1cfd842202f8.JPG

acd84115165487f8.JPG

a47fbdd58fdc1a27.JPG

Некозава оуджи

cc80eb10d0da9384.JPG

Дори зад снимачната площадка Масая и близнаците не излизат от образите си

7fd36d5a71aedd9f.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ukio, той па егати принцът :D Много ме радва Некозава - страхотен тип е, но като принц... Тренировки, тренировки, ама накрая на двора :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса 9-ти епизод! От всички обаче най-голям любимец ми е Некозава, какъв глас вади само направо ме разбива - страшен образ :lol: Жалко, че скоро ще свърши - много кратки ги правят тези японски дорами, тъкмо свикнеш с персонажите и то взело, че свършило :rolleyes: Благодаря ви за експресния превод страшни сте :essubs:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса 9-ти епизод! От всички обаче най-голям любимец ми е Некозава, какъв глас вади само направо ме разбива - страшен образ :lol: Жалко, че скоро ще свърши - много кратки ги правят тези японски дорами, тъкмо свикнеш с персонажите и то взело, че свършило :rolleyes: Благодаря ви за експресния превод страшни сте :essubs:

 

Сцената в църквата трогна сърцето мое :) Много ме израдва :)

А Некозава е такъв сладур, че ти идва да го хванеш и нацелуваш :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Умрях от смях с еп.9! Трогателен, поучителен, весел, шантав! Чиби-чан чак прояви агресивност за момент. Това не го очаквах. Камерата също върши прекрасна работа.

Благодарности за труда по субтитрите! Страхотно се справяш, Киддо!

И мен ме просълзи сцената в църквата. Знаех си, че Шинпей е добър сенпай. Още когато играеше Момо в Тенимю, винаги се грижеше за Ечизен.

Бабата на Тамаки е по-зловеща дори от Некозава и компания. Като нищо ще разпусне всички клубове в гимназията.

В еп. 9 имахме гостуващ актьор - Акимото Рютаро в ролята на Араи-кун. Хлапето е връстник на Харуна и на 13г. е участвал в конкурса на Джунон.

b98bd70340204257.jpg

Харухи то Хикару

6f9bc0c53ea4e65d.jpg

И сцени зад кадър

 

423d234183306bef.jpg

4251b8fd9f20c55c.jpg

b02018c3dbfab419.jpg

9fce9c03926e1c7f.jpg

Новият оуджи нарцистично се снима със собствения си портрет

3899ce7f2860b43b.jpg

И с малката си сестричка

68977fe1c71a6327.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...