Jump to content

Recommended Posts

What's Up

spacer.png

 

Име: 왓츠업 / What's Up
Жанр: Романтика, музикална и училищна драма
Епизоди: 20
Премиера: 3 декември 2011 г.
Режисьор: Song Ji Won (송지원)
Сценарист: Song Ji Na

 

Сюжет:  Какво става със студентите, когато срещат професор Сон У Йонг? Всеки има своята история, а всички се преплитат в една.Музиката е важна част от всеки и начин да изразят себе си,чувставата, мечтите  и страховете си..

 

В ролите:

Jang Hee Jin
Lee Soo Hyuk

Im Ju Hwan

Im Joo Eun

Kang Dae Sung (Big Bang)

 

 

С български субтитри: Тук

Онлайн с български субтитри: Тук

С английски субтитри: Тук

С руски субтитри: Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти сигурно тази драма няма да бъде излъчена, тъй като никоя телевизия няма желание да го направи. След като от СБС още в началото на годината отказаха да я излъчат, екипът усърдно води преговори с другите телевизии, но засега няма никакъв успех. Много жалко за Десунгчо...

 

Моите надежди си остават... дано я излъчат, но...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана с тази драма? Някъде не са ли я пуснали? Много обещаваща изглежда, наистина ще е жалко ако не я пуснат никъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След инцидента с ДеСунг казаха,че ще я отложат за неопределено време...да се надяваме при завръщането на Биг Бенг в пълна бройка да пуснат и драмата...което най-вероятно ще е другата година ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има линкове за първи епизод в d-addicts.

Тъй като неминуемо ще има сравнения с Dream High, няма как и аз да не вляза в кюпа :). За разлика от захаросаното начало на споменатия сериал, в който всичко си крещеше - "Да, това е просто филм", тук стартът беше изключително реален. Предполагам, че това се дължи не само на доста по-нормалната игра на всички актьори, а и на самата обстановка и начина на снимане - цветове, кадри и т.н. След две впечатляващи изпълнения на Десонг и още по-впечатляваща игра на Им Джу Хуан, който с нетърпение чакам да запее, сериалчето ще бъде не само музикално, но и драматично. Още в първия епизод завързаха няколко сюжетни линии, откъдето ще има последици предполагам във втората половина на сериала. Да не споменавам и две от най-любимите ми ветеран актриси, които придават още по-ярък колорит на обстановката. Надявам се само Десонг да се справи подобаващо с героя си, защото ми беше леко неубедителен. Макар че за състоянието на героя му това е донякъде улеснение.

 

Коя е песента, която изпълнява накрая?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седмичната доза ''What's up'' - еп.3 на вашето внимание ::

 

{YT}

{YT}

-------------------------------------------------------------------------

{TORRENT} What's Up - Ep.3 ::

-------------------------------------------------------------------------

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

What's up - Ep.1 (Eng.subs)

(youtube link)

sourse: bigbangupdates.com

 

Subtitles brought to you by Big Bang Updates and BBVIP Forum.

Please DO NOT reupload, redistribute or sell this for profit.

For download links, kindly check bigbangupdates.com or bigbangvip.net.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има линкове за първи епизод в d-addicts.

Тъй като неминуемо ще има сравнения с Dream High, няма как и аз да не вляза в кюпа :). За разлика от захаросаното начало на споменатия сериал, в който всичко си крещеше - "Да, това е просто филм", тук стартът беше изключително реален. Предполагам, че това се дължи не само на доста по-нормалната игра на всички актьори, а и на самата обстановка и начина на снимане - цветове, кадри и т.н. След две впечатляващи изпълнения на Десонг и още по-впечатляваща игра на Им Джу Хуан, който с нетърпение чакам да запее, сериалчето ще бъде не само музикално, но и драматично. Още в първия епизод завързаха няколко сюжетни линии, откъдето ще има последици предполагам във втората половина на сериала. Да не споменавам и две от най-любимите ми ветеран актриси, които придават още по-ярък колорит на обстановката. Надявам се само Десонг да се справи подобаващо с героя си, защото ми беше леко неубедителен. Макар че за състоянието на героя му това е донякъде улеснение.

 

Коя е песента, която изпълнява накрая?

 

Абсолютно съм съгласна с parab, какво изключение :D.

С риск да ме намразят феновете на "Dream High",

определено "What's Up" започва много по-стабилно и занапред очаквам много повече от него.

Страхотна първа серия!

Дано бързо преведат и останалите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах и аз двата преведени епизода, и смело мога да кажа, че ми хареса това, което видях. Силно представяне от страна на каста. Няма начин да няма сравнения с Dream High, даже вече на няколко места видях повече от съвпадения от страна на героите, но топлата вода вече е открита. Корейците пак залагат на сигурното относно персонажите.. Няма лошо, определено "бунотвника" тук е много по-убедителен от Taek. Историята в What's Up обаче, ми се струва че има повече предпоставки за драматични развръзки, има хляб в драмата. Много ми хареса избора за ролята на "непослушко", Им Джи Хуан е много харизматичен, забелязах го още в "A Frozen Flower", въпреки че ролята му там бе малка. Много ми се иска да го видя как ще се развива в музикалната насока. Мацката с ушанката е страшна сладурана, грабна ме още в първия момент, в който се появи, много наивност струи от нея :) Да не говорим, че ми стана супер интересна с това,

 

че си говори с призрака на баща си. Странна птица ще да е това девойче :) Това си е интересна нотка в целия сюжет.

 

А Де ме учуди, много интересен герой са му избрали, на мен не ми се стори неубедителен, даже напротив, толкова беше сладък, глуповат и невинен, че няма на къде повече. Справя се по-добре, отколкото очаквах, изненада ме. Да видим нататък какво са ни подготвили сценаристите, искрено се надявам да не е напудрена история, каквато беше Dream High. Въпреки че, като се замисля, Дрийм Хай-а ми хареса, колкото и напудрен да беше ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса избора за ролята на "непослушко", Им Джи Хуан е много харизматичен, забелязах го още в "A Frozen Flower", въпреки че ролята му там бе малка. Много ми се иска да го видя как ще се развива в музикалната насока. Мацката с ушанката е страшна сладурана, грабна ме още в първия момент, в който се появи, много наивност струи от нея :)

 

Ким Джи Уон (мацката с ушанката) вече ми е любимка!

Голяма чаровница е. :)

 

Разчувства ме, когато закъсня за час, защото беше объркала класовете. Изглеждаше много искрена.

 

Гледах Им Джу Хуан в "Снежната кралица" и не мога да кажа,

че ми е много симпатичен, но засега се справя добре с ролята си (дано да му оправят прическата :P).

В драмата участва и друг мой (скорошен) любимец - Lee Soo Hyok,

който харесах много в "White Christmas".

Дано да му обърнат подобаващо внимание занапред в сериала.

Втори епизод не ме разочарова. Да видим нататък... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eпизод 5 на лице !

 

::

-----------------------------------------------------------------

''What's Up'' - ep.5{t} ::

-----------------------------------------------------------------

Епизод 3 субнат !

{YT} ''What's Up ''- ep.3 {SUBBED}

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...