Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

The ESP Couple / The Sensitive Couple / Chogam Kakkeopeul

 

Година на излъчване: 2008

Страна: Южна Корея

Жанр: Комедия, романтика, фантастика, криминален

Продължителност: 01:22:47

Режисьор: Kim Hyeong Joo

В ролите: Jin Goo и Park Bo Yeong

 

Описание: Ким Су Мин още като дете разбира, че трябва да крие особената си дарба, а именно: четенето на чужди мисли. Трудно е да намериш приятели, когато предварително знаеш малките им “мръсни” тайни. Затова и усилено страни от всички. Но след странно запознанство с не по-малко странно, но много симпатично момиче Хьон Джин със зашеметяващ IQ и неподдаващи се на четене мисли и случайната намеса в случай на отвличане, едва ли ще му се удаде да бъде сам. Хьон Джин следва Су Мин неотлъчно, искайки той да използва дарбата си и да помогне на полицията.

:essub:

 

Свали с български субтитри :click: :click:

Свали с руски субтитри :click:

Свали с английски субтитри :click:

 

 

Ще видите, че Джин Гу може да играе не само психар убиец :lol: Хепи ендът е гарантиран. Филмчето е много приятно и чудесно за лятото. Има и анимирана част, която на мен особено ми допадна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се забавлявах и с интерес следях развитието на действието, което е пълно с изненади. Обаче си го свалих от rutracker.org, защото от азиаторентс не тръгна. Гледайте, няма да съжалявате! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се забавлявах и с интерес следях развитието на действието, което е пълно с изненади. Обаче си го свалих от rutracker.org, защото от азиаторентс не тръгна. Гледайте, няма да съжалявате! :D

Извинявай, малко съм разсеяна, мислех, че съм сложила и други линкове. Много се радвам, че филмът ти е харесал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладурско филмче. Беше ми странно, но пък ми хареса. Главните са много милички. Jin Goo досега само във второстепенни роли го бях гледала, тука определено прави впечатление, много е харизматичен, а и с тези очилца :wub:

И cameo-то на Jung Joo Ri много ме зарадва, тя какъв образ е, не е истина!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз останах доста доволна (макар още в началото да разбрах какво става laugh.gif)- нетипичен сюжет, забавни и нестандартни герои, а края ме изненада със своята уникалност- според мен мн креативно решение да покажат какво се е случило

 

Ако вместо анимираната част бяха го направили реално, ми се струва, че щеше да изглежда прекалено фалшиво, каквито и ефекти да бяха използвали

Като цяло смятам, че филмът си заслужава гледането и е доста недооценен (поне в MDL)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...