Jump to content

Recommended Posts

Да питам,че не ми стана ясно а само го мернах някой знае ли нещо какво е ставало между Каситата (феновете на TVXQ) и Бана 

 

И да започна с радостни новини..Феновете гонят сега 2 000 000 гледания в youtube защото от фирмата са обещали нов клип

 

Вчера на SHOW CHAMPION  (22/01/14) прибраха първата си победата за LONELY и втора от музикални предавания:

Връчването на наградата (клипче) Пак много сълзи пак много нещо, но при изпълнението им след победата беше върхат :D 

tumblr_mzub17YgcQ1r4k6zdo1_1280.jpg
 

 

23rd Seoul Music Awards [23/01/14]

Получиха една от 12-те Bonsang Awards и една от двете: High1/Mobile Popularity награди

Страхотно изпълнение, а началото им е WOW

http://vbox7.com/play:fd2c773799

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата спечелиха 1 място днес на Music Bank, да им е честито


 


https://www.youtube.com/watch?v=XjELwbMpOKA


 


 


Но аз всъщност Баро исках да отбележа, че вече е с нова роля в сериала God's Gift -14 Days , който ще е по SBS след края на Kind Words.


Ще е в ролята на момче с умственият капацитет на 6 годишно дете. Интересно ми е как ще се справи с такава трудна роля.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взеха победите на Show! Music Core (25/01/14) и INKIGAYO (26/01/14)

Направи ми впечатление,че при всички победи си правят ритуалчето може би да се гушкат и след това да говорят ..

Много им се радвам...

tumblr_inline_mzye445ewJ1rwsbdh.jpg

tumblr_n001rtkrjP1sprrqio1_500.jpg

 

 

@ SHOW CHAMPION  (22/01/14)


Sandeul имаше две специални сцени:


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Участието им в After School Club 


Ако не можете да видите клипа, влезета си в профила в youtube или от тук,където е на части


http://www.youtube.com/watch?v=RnupzcBc7XY


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излъчването на епизода на Баро в Running Man ще е тази неделя


 


Другото,което искам да постна е че ще вземе участие в клипа на  новия дует на Soyou (SISTAR)  певец / рапъра JungGiGo  и  Lil Boi от Geeks. Песента ще носи името Some


Днес ни пуснаха тийзър,където виждаме Дасом (СИСТАР) и Baro 



 


+ Снимка на Баро,която Starship ни пуснаха


tumblr_n0h7qkW2Zw1ruvrcoo1_500.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажа,честито за още две награди от SHOW CHAMPION спечелиха на 29/01 & 5/02


Тоест това е им е първия Triple Crown от техния дебют насам.. Двойна радост :)


tumblr_n06mqaPan81tpag2jo1_500.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да спомена,че шоуто на 31 януари на Music Bank, то не е било излъчено но излезе информация,че  момчетата са спечелили от там трофейче..


Също и вземаха награда от 8 февруари на MUSIC CORE.


Tака засега наградите им стават 8 със завръщането на LONELY..


tumblr_n0pajbqBjz1tq5m6to1_500.gif



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

B.A.P to perform and B1A4 to collaborate with Song So Hee for traditional Korean music special

 

Барo за мартенския брой на Vogue Girl

tumblr_n16oziLCUD1rcoad1o1_500.jpg

 

 

 Jin Young and CNU за мартенския брой на Singles

 

tumblr_n1dq2xZWRe1rcoad1o1_1280.jpg

 

 

tumblr_n1dq1nIA8u1rcoad1o1_1280.jpg

tumblr_n1dq2cCoLt1rcoad1o1_1280.jpg

tumblr_n1dpyuvSUt1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_n1dpxpiNnp1rcoad1o1_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващата неделя (9 март) са в Let's Go Dream Team и ще участват в състезанието по стрелба с лък. Миналата седмица записаха предаването, а днес на финал на 225 епизод ги рекламираха. Дори и Патокът е стрелял.
Видях ги преди няколко дни и в японските сайтове, рекламираха втори японски албум, явно ще е скоро. Колежката Примадона май ще познае, че видеото на Lonely ще си има и японска версия. Днес са на фен-среща в Улсан, видях ги, че отново се правят на маймунчета за феновете.

74d16cc03adc7de1.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникални бяха в състезанието в стрелба с лък в днешния епизод на Let's Go Dream Team. Явно в тяхната група всички стрелят с лък и са отлични, само не и Баро, той също стреля, но с топка в краката на терена. Чани, Шину и Сандъл участваха само днес, Джин явно е бил зает или са решили Патето да го замести. С право е бил на неговото място, защото Патето буквално отнесе всичко днес. Браво и на тримата, имаха и отделно стрелба с противниците от Дрийм Тийм-а, както и отборна, а на финал трябваше да бъде определен най-добрият между победителите. Патокът беше днес повече от блестящ, не вярвах, че ще се справи, а той не само ме опроверга, но и ме накара да му ръкопляскам, след като видях какво направи.

Следващата седмица пеещото пате с невероятният глас, което се оказа, че е нещо средно и между Вилхелм Тел и Робин Худ взети заедно, отново ще участва в Immortal Song, но този път в дует заедно с Шину. Видях ги вчера, когато рекламираха новия епизод.

 

Видео с победата на Чани, а останалите откъси могат да се видят в канала на KBS Ent.

 

https://www.youtube.com/watch?v=is9MLBXB9GQ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота 8 март -  Music Core правеше 400-тин броя от излъчването си.


Бяха подготвил много специални сцени. Момчетата също се появиха на сцената със специална сцена като изпълняваха: 


Place Where You Need To Be



http://www.vbox7.com/play:1c049629d7


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзър днес на задаващият се след седмица нов мини албум със заглавие Solo day. Да кажем, че с това странните тийзърни снимки, които излязоха тази седмица, получиха поне за мен някакво обяснение. Не им се расте явно още, игрички, ала-бала, не знам какво е намислил този път Джин, но защо отново имам усещане, че няма да ми хареса.

Днес записваха и епизод за Let's Go Dream Team. Патокът си върна нормалния цвят на главицата (изрусен беше ужасен), видях само него и Шину в Дрийм Тийм, а Чани записваше в това време епизод за Escape the Crisis, останалите двама може би и не са взели участие, не съм сигурна, поне не ги видях на снимки.

 

Мини албумът, който е пети поред за групата, трябва да излезе на 14 юли, а парчетата в него ще са общо шест.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изумителните тийзър снимки, които пуснаха... И то изумителни, не в добрият смисъл на думата хахахаха


 


 


tumblr_n81gf4yGPl1qimp49o1_1280.png


tumblr_n83b58BveP1qimp49o1_1280.png


tumblr_n855olT2j91qimp49o1_1280.png


tumblr_n870cvi4Ye1qimp49o1_1280.png


tumblr_n88v0pz6P71qimp49o1_1280.png


 


 


Снимката за турнето им много повече ми харесва.....


tumblr_n84jq4JMXw1qimp49o1_1280.jpg


 


Както и тези, които не съм сигурна от къде или за какво са......


 


tumblr_n84qbs0E7m1qimp49o1_1280.jpgtumblr_n7f4xte47y1qimp49o1_1280.jpgtumblr_n8bxp8STXJ1qimp49o1_1280.jpgtumblr_n88khaBuuw1qimp49o1_1280.jpgtumblr_n7f4wturEs1qimp49o1_1280.jpg


 


 


Ето го и тийзъра, който пуснаха днес, от тези 16 секунди обаче нищо не мога да преценя, дано песента е по-добра от концепцията им....



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...