Jump to content
mike

Имам покани за asiatorrents

Recommended Posts

Ако някой има останали покани ще съм благодарен да ми я прати на kocherlqka@gmail.com

На мейла ти е.

Здравейте, трябва ми покана за asiatorrents, за да си изтегля един филм.Много моля, ако случайно има някой, който може да ми прати. Майл: bekileik@gmail.com Благодаря предварително.^_^)b

Здравейте, трябва ми покана за asiatorrents, за да си изтегля един филм.Много моля, ако случайно има някой, който може да ми прати. Майл: bekileik@gmail.com Благодаря предварително.^_^)b

Изпратила съм ти, но понеже го правя за първи път ако нещо съм объркала пиши ми. Имам още така че ако има желаещи моля.

Леле страшно много ти благодаря за супер бързият отговор..^_^Тъпото е, че докато се опитвах да се регистрирам се оказа, че съм имала акаунт...Но аз не помня някога да съм се регистрирала в този сайт..плюс, че е за торенти, а аз предимно ползвам линкове за мегаъплоад и така тегля и е с покани, а мен за пръв път ме покани ти....Много съжалявам, че ти я изхабих..*bow** apologize* Ако някой иска до 24 часа ето този линк важи за регистриране click

Леле страшно много ти благодаря за супер бързият отговор..^_^Тъпото е, че докато се опитвах да се регистрирам се оказа, че съм имала акаунт...Но аз не помня някога да съм се регистрирала в този сайт..плюс, че е за торенти, а аз предимно ползвам линкове за мегаъплоад и така тегля и е с покани, а мен за пръв път ме покани ти....Много съжалявам, че ти я изхабих..*bow** apologize* Ако някой иска до 24 часа ето този линк важи за регистриране click

Спокойно, случва се. Важното е да можеш да си намираш каквото ти е интересно. Приятно гледане.

Много странно, вчера не ми даваше да се регна, а днес стана.Явно е имали нещо.Вече не ми трябва покана. Регнах се. :)

Имам една свободна покана, така че... първият печели. :28558:

Поради някаква странна причина имам още една покана :blink: Та който ми пише на лични, ще му пратя.

здравейте, ще може ли да ми дадете и на мен покана - hot_sauce89@abv.bg

понеже искам да си сваля secred garden на 720p, а само там го има.

здравейте, ще може ли да ми дадете и на мен покана - hot_sauce89@abv.bg

понеже искам да си сваля secred garden на 720p, а само там го има.

Или някой вече ти е пратил покана или имаш регистрация.

Ако някой друг има нужда да казва.smile.gif

Ако може и аз да си изпрося една покана ако някой има излишни.. neon_knight_84@yahoo.com :) По принцип си намирам това което ми трябва, но има случаи когато не стига сийд, а този тракер е един от най-големите и забелязах, че и тука има теми с препратки точно към него. Благодаря предварително!

Аз ще ти пратя :)

П.П. Пратих ти, но ми кажи дали си я получил/а, защото ми изписва false :unsure:

Аз ще ти пратя :)

П.П. Пратих ти, но ми кажи дали си я получил/а, защото ми изписва false :unsure:

Благодаря много получих я всичко точно! :)

И аз опрях до тези покани :) Ако някой все още има и има желание да си я прахоса , ще съм му много благодарен :)Email към мен

Готово Дриймърчо :P

Хм, и аз пратих. Важното е , че вече има покана. laugh.gif

Уоу че сте експедитивни :) Благодаря Strayt , YoYo . Не само покани , вече и регистрация имам. Много благодаря! И сега да се впуснем в бясно сваляне :D

Имам още една покана, нямам представа тя пък как се е появила, пишете на лично, ако искате да ви пратя :)

Здравейте , ако останал на някой покана и иска да си я прахоса :). Email- geri_1905@abv.bg Благодаря предварително ! :rolleyes: