Jump to content

Имам покани за Avistaz


Recommended Posts

Готова си, ако някой не ме е изпреварил. smile.gif

 

lilibini, предполагам някой вече ти е изпратил покана, защото ми дава, че този имейл вече го има.

Благодаря ти много! :thanks: Но изглежда има някакъв проблем с поканата..

Error

0cd60efb5578cd967c3c23894f305800

Your invitation code is invalid.

Request a new invitation from your inviter.

 

Много съжалявам, че те занимавам. :mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление все още нищо не съм получила :(

 

Не ми позволява да ти изпратя, защото мейл-а го има в базата данни (This e-mail address already exists in our database. )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега едно ?-че На вас защо ви е необходима покана, аз се регистрирах и свалих няколко дискографии, системата им ме пердупреди, че трябва определен коефициент от сийдване и скоро даже ми изпратиха благодарствено писмо, че съм сийдвала и коефициента значително ми се повишил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще помоля някой, който има повечко бонус точки да помогне на мой познат (не трябват много точки)с няколко, че рейтинга му се е смъкнал под границата. Видях че е възможен такъв трансфер между акаунти. :)

акаунт: filipkun4ev

 

Благодаря предварително. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще помоля някой, който има повечко бонус точки да помогне на мой познат (не трябват много точки)с няколко, че рейтинга му се е смъкнал под границата. Видях че е възможен такъв трансфер между акаунти. :)

акаунт: filipkun4ev

 

Благодаря предварително. :)

 

500 от мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях неактивна близо година, извинявам се за което. Имам близо 4800 точки. Ако някой има нужда от покана - да ми пише на лично :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях неактивна близо година, извинявам се за което. Имам близо 4800 точки. Ако някой има нужда от покана - да ми пише :)

Ще съм ти супер благодарна, ако ми пратиш покана, честно :Д Регистрирах се там 2-3 пъти и след като дръпна нещо ми дава, че коефициента ми е малък и после ми забранява да свалям торенти... <_<

 

e-mail: mirelavlaseva@gmail.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакво преместване върви, мен нещо не ме пуска нито с нова, нито със стара поща/парола, да речем, че още не са доизкусурили нещата, но стискам палци да е по-бързо и да се запазят старите акаунти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше да се пререгистрираме на новия сайт, за да ни се премести аккаунта.

 

И мен не ме пуска...

 

Пореден едит: Влязох, ама нещо не им сработва и ще върнат стария сайт утре по обед.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...