Jump to content

Имам покани за Avistaz


Recommended Posts

Събрала съм 6 покани. Желаещите да ми пишат на лични.

Ако имате регистрация, но не можете да теглите заради нисък рейтинг - също пишете. Вместо да обменям бонус точки за покани - директно ще ви ги изпратя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да попитам, нормално ли е като изпратя покана за AsiaTorrents веднага да ми изписва "false" в графата "Confirmed"? :dunno:

Вече за трети път ми се случва. Предишните два пъти хората не можаха да се регистрират и поканите ми се възстановиха. :(

Днес изпратих третата и силно се надявам този път да не стане като предишните две.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да попитам, нормално ли е като изпратя покана за AsiaTorrents веднага да ми изписва "false" в графата "Confirmed"? :dunno:

Вече за трети път ми се случва. Предишните два пъти хората не можаха да се регистрират и поканите ми се възстановиха. :(

Днес изпратих третата и силно се надявам този път да не стане като предишните две.

Да, нормално е. След като се регистрират се променя на true, мисля че така беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А в момента изисква ли се покана за регистрация в АзиаТорент, защото аз преди 2 седмици се регистрирах свободно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно, по принцип си трябва покана... Между другото, ако някой има излишна покана, може ли да ми прати?

 

Ами и аз така случайно ги издебнах. Иначе пиши на ЛС за мейл. Имам и още една, ако иска някой другsmile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите две още стоят. Ако някой иска да пише на ЛСwink.gif

 

Вече е само една.

Свършихаsad.gif

Редактирано от Young_Caesar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм желаеща за покана, ще бъда много благодарна, ако някой ми прати. (geri.stefanova@gmail.com)

Виж си пощата! :)

 

П.П. На abv.bg не смея повече да пращам, че колкото пъти пращах, все нещо не ставаше после, изглежда активира само чрез външни пощи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има покана за asiatorrents, бихте ли ми изпрати ли една на имейл: gergana24@gmail.com.

Много благодаря предварително!

Изпратена. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Ако някой има покана за asiatorrents, бихте ли ми изпратили една на имейл: vasil_57@mail.bg.vasil_57@mail.bg

Много благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Koramuur,Strayt и Aranya за поканите но за съжаление не мога да се регистрирам за това давам нов мейл Email към мен благодаря и на тези които ще ми пратят отново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...