Jump to content

Имам покани за Avistaz


Recommended Posts

Здравейте, трябва ми покана за asiatorrents, за да си изтегля един филм.Много моля, ако случайно има някой, който може да ми прати. Майл: bekileik@gmail.com Благодаря предварително.^_^)b

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, трябва ми покана за asiatorrents, за да си изтегля един филм.Много моля, ако случайно има някой, който може да ми прати. Майл: bekileik@gmail.com Благодаря предварително.^_^)b

 

Изпратила съм ти, но понеже го правя за първи път ако нещо съм объркала пиши ми. Имам още така че ако има желаещи моля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле страшно много ти благодаря за супер бързият отговор..^_^Тъпото е, че докато се опитвах да се регистрирам се оказа, че съм имала акаунт...Но аз не помня някога да съм се регистрирала в този сайт..плюс, че е за торенти, а аз предимно ползвам линкове за мегаъплоад и така тегля и е с покани, а мен за пръв път ме покани ти....Много съжалявам, че ти я изхабих..*bow** apologize* Ако някой иска до 24 часа ето този линк важи за регистриране click

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле страшно много ти благодаря за супер бързият отговор..^_^Тъпото е, че докато се опитвах да се регистрирам се оказа, че съм имала акаунт...Но аз не помня някога да съм се регистрирала в този сайт..плюс, че е за торенти, а аз предимно ползвам линкове за мегаъплоад и така тегля и е с покани, а мен за пръв път ме покани ти....Много съжалявам, че ти я изхабих..*bow** apologize* Ако някой иска до 24 часа ето този линк важи за регистриране click

Спокойно, случва се. Важното е да можеш да си намираш каквото ти е интересно. Приятно гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много странно, вчера не ми даваше да се регна, а днес стана.Явно е имали нещо.Вече не ми трябва покана. Регнах се. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте, ще може ли да ми дадете и на мен покана - hot_sauce89@abv.bg

понеже искам да си сваля secred garden на 720p, а само там го има.

 

Или някой вече ти е пратил покана или имаш регистрация.

Ако някой друг има нужда да казва.smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може и аз да си изпрося една покана ако някой има излишни.. neon_knight_84@yahoo.com :) По принцип си намирам това което ми трябва, но има случаи когато не стига сийд, а този тракер е един от най-големите и забелязах, че и тука има теми с препратки точно към него. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз опрях до тези покани :) Ако някой все още има и има желание да си я прахоса , ще съм му много благодарен :)Email към мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уоу че сте експедитивни :) Благодаря Strayt , YoYo . Не само покани , вече и регистрация имам. Много благодаря! И сега да се впуснем в бясно сваляне :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...