Jump to content

Имам покани за Avistaz


Recommended Posts

Някоя добра душица да прати поканка на coconut@abv.bg ?

Хиляди благодарности предварително!

По принцип имам покани и ще ти пратя, но в момента не ги виждам (случва се от време на време). Ще пиша, когато ти я пусна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

аз не съм за покана, но темата ми се видя подходяща за проблема, който имам, защото всички тук ползвате asiatorrents и може би някой ще може да ми помогне.

Регистрирах се в asiatorrents още май месец и до момента не съм свалила нито един файл. Много малко разбирам английски, но четох правилата и мисля, че съм спазила всичко. Какъвто и торент да избера, колкото и сийдъра да има ( пробвах и с 200)- не тръгва изобщо- седят навсякъде нули- 0%,0 сийдъра, 0 пиъра и т.н. и така със седмици. Не ми го регистрира и в профила като свалян торент. Нямам обяснение за това :huh::blink::unsure: Не, ги разбирам толкова тези неща, но съм се регистрирала и ползвам доста торент сайтове и никога не съм имала такъв проблем :huh::unsure: . Много ми се иска да мога да ползвам и asiatorrents, защото само тук намирам в 720р версия много от сериалите, които искам да гледам.

Ще ви бъда искрено благодарна ако можете да ми помогнете с някакъв съвет или идея какъв може да е проблема. :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

аз не съм за покана, но темата ми се видя подходяща за проблема, който имам, защото всички тук ползвате asiatorrents и може би някой ще може да ми помогне.

Регистрирах се в asiatorrents още май месец и до момента не съм свалила нито един файл. Много малко разбирам английски, но четох правилата и мисля, че съм спазила всичко. Какъвто и торент да избера, колкото и сийдъра да има ( пробвах и с 200)- не тръгва изобщо- седят навсякъде нули- 0%,0 сийдъра, 0 пиъра и т.н. и така със седмици. Не ми го регистрира и в профила като свалян торент. Нямам обяснение за това :huh::blink::unsure: Не, ги разбирам толкова тези неща, но съм се регистрирала и ползвам доста торент сайтове и никога не съм имала такъв проблем :huh::unsure: . Много ми се иска да мога да ползвам и asiatorrents, защото само тук намирам в 720р версия много от сериалите, които искам да гледам.

Ще ви бъда искрено благодарна ако можете да ми помогнете с някакъв съвет или идея какъв може да е проблема. :bow:

Най-вероятно торент клиентът ти е в списъка на баннатите и затова не можеш да сваляш. Свали си uTorrent 3.0 и опитай с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор- непременно ще опитам през уикенда. Иначе ползвам Bitcomet и не го видях в списъка с баннатите торент клиенти ама знам ли :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Биткомет е в списъка на баннатите. ;)Това тук е списъкът на позволените клиенти.

 

:lol: Е браво на мен! Можех да си почакам още 1/2 година така, добре, че ми хрумна да ви питам. ;) Явно прочитайки BitTorrent съм си решила, че е моят. :rolleyes:

Още довечера ще пробвам с този, който ми препоръча. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се за въпроса - не е по темата

някой в момента има ли достъп до asatorrents,поне да знам дали не е от мен,че си сменям торент клиента и да не съм объркала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то хубаво имам една покана..ама как се пращат :D .. Ако някой иска ще му пратя..като го разгадая туй нещо :D

 

1. Влизаш при поканите си

 

3641571I.jpg

 

 

2. Избираш Изпращане на покани

 

3641575L.jpg

 

 

3. Пишеш имейла на получателя и съобщение (по желание) и потвържадваш изпращането:

 

3641583w.jpg

 

Нищо сложно! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много chervenpiper за обяснението..Толкова нагледно и аз бих го разбрала..Отново благодаря :bow:

:) Пак заповядай!

 

П.п: Ако не виждаш поканите си (на първата картинка), значи инвитационната система не е активна в момента (причини: или са позволили свободните регистрации, или е достигнат лимита на сайта и са спрели всякакви регистрации) и трябва да изчакаш. След няколко дена пак ще я активират. Всичко добро!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...